Jak vytvořit server Minecraft zdarma

Tento wikiHow vás naučí, jak vytvořit bezplatný server Minecraft. Existuje mnoho služeb hostování serveru Minecraft, ke kterým se můžete zaregistrovat. Minehut je jednou z mála služeb, které vám umožňují hostovat server Minecraft zdarma. Servery Minehut fungují pouze pro Minecraft: Java Edition. Tento wikiHow vás naučí, jak vytvořit bezplatný server Minecraft pomocí Minehut.

Část 1 ze 4: Vytvoření účtu na Minehut

 1. Obrázek s názvem Vytvořte si zdarma server Minecraft Krok 1

  1 Jít do https://minehut.com/ ve webovém prohlížeči vašeho počítače. Minehut je jednou z mnoha služeb hostování serveru Minecraft. Je to snadné použití a jedna z mála služeb, které vám umožňují hostovat servery Minecraft zdarma. Minehut vám umožní zdarma hostovat 2 servery Minecraft až pro 10 hráčů. Kredity si můžete zakoupit, pokud chcete povolit více než 10 hráčů nebo vytvořit více než 2 servery.
  • Případně můžete hostovat server Minecraft zdarma pomocí vlastního počítače. Můžete to udělat pro všechny verze Minecraftu. Uvědomte si, že proces instalace je docela komplikovaný a kromě zdrojů potřebných ke hraní hry a spuštění operačního systému vašeho počítače využívá spoustu RAM a šířku pásma internetu.
  • Servery Minehut fungují pouze pro Minecraft: Java Edition. Pokud chcete vytvořit server pro Minecraft: Windows 10/mobilní/herní konzole, můžete tak učinit pomocí Realms or Aternos nebo můžete na svém počítači hostovat vlastní server Minecraft. Serverový software pro Minecraft: Bedrock Edition si můžete stáhnout z https://www.minecraft.net/en-us/download/server/bedrock/


 2. Obrázek s názvem Vytvořte si zdarma server Minecraft Krok 2

  2 Klikněte Přihlásit se . Je to modré tlačítko uprostřed stránky.
  • Pokud již účet Minehut máte, klikněte na Přihlásit se v pravém horním rohu a přihlaste se pomocí e-mailové adresy a hesla přidruženého k vašemu účtu Minehut, abyste získali přístup na hlavní panel.
 3. Obrázek s názvem Vytvořte si zdarma server Minecraft Krok 3

  3 Zadejte e -mailovou adresu. Zadejte funkční e -mailovou adresu do řádku s textovým polem „Zadejte svůj e -mail“. Je to první řádek v horní části stránky.
  • Ujistěte se, že se jedná o e -mailovou adresu, ke které máte přístup - budete ji muset do minuty ověřit přihlášením.
 4. Obrázek s názvem Vytvořte si zdarma server Minecraft Krok 4

  4 Zadejte své datum narození. Chcete -li zadat datum narození, klikněte na druhý řádek na stránce. V rozbalovací nabídce klikněte na rok narození. Poté ve vyskakovacím kalendáři klikněte na svůj měsíc narození a klikněte na den, kdy jste se narodili.
 5. Obrázek s názvem Vytvořte si zdarma server Minecraft Krok 5

  5 Zaškrtněte políčko. Je ve spodní části formuláře. Tím zajistíte, že přijmete podmínky služby a zásady ochrany osobních údajů společnosti Minehut. Obě zásady si můžete přečíst kliknutím na modrý text ve větě v dolní části formuláře.
 6. Obrázek s názvem Vytvořte si zdarma server Minecraft Krok 6

  6 Klikněte Pokračovat . Je to v pravém dolním rohu formuláře.
 7. Obrázek s názvem Vytvořte si zdarma server Minecraft Krok 7

  7 Ověřte svou e-mailovou adresu. Otevřete svou e -mailovou schránku a podívejte se na e -mail pro ověření účtu Minehut. Možná budete muset nahlédnout do složky Spam nebo Nevyžádaná pošta. K ověření e -mailové adresy použijte následující postup.
  • Otevřete schránku doručené pošty.
  • Klikněte na Ověření účtu Minehut email z 'info'.
  • Zkontrolujte 8místný kód v těle e-mailu.
  • Zadejte 8místný kód do textového pole „Ověřit“ na stránce Minehut.
 8. Obrázek s názvem Vytvořte si zdarma server Minecraft, krok 8

  8 Klikněte Pokračovat . Tím se použije váš kód, a pokud je správný, přejdete na stránku pro vytvoření hesla.
 9. Obrázek s názvem Vytvořte si zdarma server Minecraft Krok 9

  9 Vytvořit heslo. Do textového pole „Vyberte heslo“ zadejte požadované heslo. Poté zadejte své heslo znovu přesně tak, jak jste to udělali v prvním řádku, abyste heslo potvrdili.
 10. Obrázek s názvem Vytvořte si zdarma server Minecraft Krok 10

  10 Klikněte Pokračovat . Tím vytvoříte svůj účet Minehut a přejdete na stránku pro vytvoření serveru. reklama

Část 2 ze 4: Nastavení vašeho serveru

 1. Obrázek s názvem Vytvořte si zdarma server Minecraft Krok 11

  1 Zadejte název serveru. Do textového pole, které je uprostřed stránky, zadejte jednoduchý název domény vašeho serveru.
  • Název vašeho serveru nesmí přesáhnout 10 znaků.
  • Název vašeho serveru nesmí obsahovat speciální znaky ani mezery.
 2. Obrázek s názvem Vytvořte si zdarma server Minecraft Krok 12

  2 Klikněte Vytvořit . Je to modré tlačítko v pravém dolním rohu. Tím se vytvoří váš server a dostanete se na hlavní panel.
 3. Obrázek s názvem Vytvořte si zdarma server Minecraft Krok 13

  3 Klikněte aktivovat . Je to modré tlačítko napravo od stavu vašeho serveru na hlavním panelu. Vysoce výkonnému serveru chráněnému DDoS může váš server chvíli trvat.
  • Pokud se váš server během nastavování serveru nebo nastavení kdykoli odpojí, klikněte na aktivovat znovu připojit.
 4. Obrázek s názvem Vytvořte si zdarma server Minecraft Krok 14

  4 Klikněte Pokračovat . Když se váš server přesune na nového hostitele, zobrazí se modré tlačítko „Pokračovat“ vedle tlačítka „Online“. reklama

Část 3 ze 4: Změna nastavení serveru

 1. Obrázek s názvem Vytvořte si zdarma server Minecraft Krok 15

  1 Zjistěte adresu svého serveru. Je to v levém horním rohu prvního pole nahoře. Pod ním je ikona modrého štítu.
 2. Obrázek s názvem Vytvořte si zdarma server Minecraft Krok 16

  2 Zastavte nebo restartujte server. Pokud potřebujete zastavit nebo restartovat server, klikněte na červená tlačítka Stop nebo Restartujte v horní části stránky.
 3. Obrázek s názvem Vytvořte si zdarma server Minecraft Krok 17

  3 Změňte název serveru. Chcete -li změnit název serveru, klikněte na modré tlačítko, které říká Změnit jméno pod adresou serveru. Zadejte nový název serveru a klikněte na Aplikovat .
 4. Obrázek s názvem Vytvořte si zdarma server Minecraft Krok 18

  4 Změňte nastavení vzhledu svého serveru. Chcete -li změnit nastavení serveru, klikněte na kartu, která říká Vzhled Nahoře. Pomocí následujících polí změňte nastavení vzhledu svého serveru.
  • Příkaz serveru - Pokud chcete, aby váš server odeslal příkaz, zadejte jej do řádku „Příkaz serveru“. Poté klikněte Poslat .
  • Viditelnost serveru - Kliknutím na přepínač vedle položky „Viditelné“ nebo „Neviditelné“ vyberte, zda chcete, aby byl váš server veřejný nebo neveřejný. Poté klikněte Aktualizace .
  • Server MOTD - Do spodního řádku stránky zadejte popis svého serveru, který ve spodní části stránky uvádí „Server MOTD“. Poté klikněte Aktualizace .
 5. Obrázek s názvem Vytvořte si zdarma server Minecraft Krok 19

  5 Změňte nastavení serveru. Chcete -li změnit nastavení serveru, klikněte na Nastavení kartu v horní části stránky a pomocí následujících kroků změňte nastavení serveru:
  • Maximálně hráčů - Klikněte na přepínač vedle maximálního počtu hráčů, které chcete na svém serveru povolit, a klikněte Uložit . Pokud chcete povolit více než 10 hráčů, budete si muset zakoupit kredity.
  • Typ úrovně - Chcete -li změnit typ úrovně, klikněte na přepínač vedle možnosti „Výchozí“, „Plochý“, Zesílený, „Velké biomy“ nebo „Přizpůsobené“. Poté klikněte Uložit .
  • Název úrovně - Svůj svět pojmenujete tak, že do určeného prostoru napíšete název svého světa a kliknete Uložit .
  • Nastavení generátoru - Zadejte libovolné předvolby generátoru úrovní, které máte v daném prostoru, a klikněte Uložit . Typ úrovně musí být nastaven na 'Plochý' pro ploché předvolby a 'přizpůsobený' pro všechny ostatní předvolby.
  • Herní mód - Chcete -li vybrat herní režim, klikněte na přepínač vedle „Přežití“, „Kreativní“, „Dobrodružství“ nebo „Divák“ a klikněte na Uložit .
  • Force Gamemode - Chcete -li vynutit zvolený herní režim pro váš server, klikněte na přepínač pod „Force Gamemode“ a klikněte Uložit .
  • PVP - Chcete -li zapnout nebo vypnout PVP (Player vs Player), klikněte na přepínač pod „PVP“ a klikněte na Uložit .
  • Potěr monster - Kliknutím na přepínač pod „Monster Spawning“ zapnete a vypnete spawnování monster. Poté klikněte Uložit .
  • Tření zvířat - Klepnutím na přepínač pod položkou „Tření zvířat“ zapnete a vypnete tření zvířat. Poté klikněte Uložit .
  • Let - Kliknutím na přepínač pod „Letem“ povolíte nebo zakážete hráčům létat na vašem serveru. Poté klikněte Uložit .
  • Obtížnost - Chcete -li změnit obtížnost serveru, klikněte na přepínač vedle možnosti „Mírové“, „Snadné“, „Normální“ nebo „Tvrdé“ pod položkou „Obtížnost“. Poté klikněte Uložit .
  • Hardcore - Kliknutím na přepínač pod „Hardcore“ povolíte nebo zakážete hardcore na vašem serveru. Poté klikněte Uložit .
  • Bloky příkazů - Klikněte na přepínač níže Bloky příkazů povolit nebo zakázat blokování příkazů na vašem serveru. Poté klikněte Uložit .
  • Oznamujte úspěchy hráčů - Kliknutím na přepínač pod „Oznámit úspěchy hráčů“ povolíte nebo zakážete oznámení o úspěších pro ostatní hráče na vašem serveru. Poté klikněte Uložit .
  • Podsvětí - Kliknutím na přepínač pod „Nether World“ povolíte nebo zakážete nether na vašem serveru. Poté klikněte Uložit .
  • Struktury - Kliknutím na přepínač pod položkou „Struktury“ povolíte nebo zakážete generování náhodných struktur na vašem serveru. Poté klikněte Uložit .
  • Balíček zdrojů - Pokud máte adresu URL balíčku zdrojů, zadejte adresu URL do uvedeného řádku a klikněte na Uložit .
  • Hash balíčku zdrojů -Chcete-li přidat hash balíčku zdrojů, zadejte hash SHA-1 do uvedeného řádku a klikněte Uložit .
  • Dohled - Chcete -li zvětšit nebo zmenšit vzdálenost zobrazení na serveru, klikněte a přetáhněte posuvník pod položkou „Zobrazit vzdálenost“. Poté klikněte Uložit .
  • Ochrana proti potěru - Chcete -li zvýšit nebo snížit poloměr ochrany proti rozmnožování na vašem serveru, zadejte do uvedeného řádku číslo větší nebo rovné 0. Poté klikněte Uložit . Výchozí hodnota je 16.
 6. Obrázek s názvem Vytvořte si zdarma server Minecraft Krok 20

  6 Přidejte na svůj server plugin. Pokud chcete na svůj server přidat plugin, použijte následující postup:
  • Klikněte na Pluginy kartu v pravém horním rohu.
  • Přejděte dolů a procházejte doplňky nebo do vyhledávacího pole zadejte název pluginu.
  • Klikněte na název pluginu.
  • Klikněte Nainstalujte si Plugin .
 7. Obrázek s názvem Vytvořte si zdarma server Minecraft Krok 21

  7 Spravujte soubory svého serveru (pouze pokročilí uživatelé). Pokud chcete upravit soubory serveru, upravte soubory pomocí následujících kroků:
  • Klikněte na Správce souborů kartu v pravém horním rohu.
  • Kliknutím na soubor v seznamu jej upravíte. Klikněte Uložit soubor uložte.
  • Kliknutím na ikonu, která se podobá cloudu, nahrajte soubor z počítače.
  • Kliknutím na ikonu, která se podobá listu papíru, vytvoříte nový soubor.
 8. Obrázek s názvem Vytvořte si zdarma server Minecraft, krok 22

  8 Změňte nastavení světa. Chcete -li změnit nastavení světa, klikněte na Svět kartu v pravém horním rohu a pomocí následujících možností změňte nastavení světa:
  • Zachraňte svět - Klikněte Zachraňte svět okamžitě uložit svůj svět na váš server.
  • Obnovit svět - Klikněte Obnovit svět odstranit a obnovit svět na vašem serveru.
  • World Seed - Chcete -li změnit semeno světa, zadejte číslo osiva do řádku pod „World Seed“ a klikněte Aktualizace.
  • Nahrát svět - Chcete -li nahrát svět na svůj server, uložte soubor pro uložení světa do souboru zip soubor . Klikněte na ikonu kancelářské sponky pod položkou „Nahrát svět“, vyberte soubor zip obsahující vaše uložení světa a klikněte Otevřeno . Poté klikněte nahrát .
 9. Obrázek s názvem Vytvořte si zdarma server Minecraft Krok 23

  9 Otevřete nastavení „Nebezpečná zóna“. Nastavení nebezpečné zóny obsahuje několik nouzových opatření, která můžete provést. K nastavení Danger Zone se dostanete kliknutím na Nebezpečná zóna kartu v pravém horním rohu. Poté proveďte jednu z následujících akcí:
  • Vynutit hibernaci serveru - Chcete -li donutit server přejít do režimu hibernace, klikněte na červené tlačítko, které říká Vynutit hibernaci níže „Vynutit hibernační server“.
  • Resetovat server - Chcete -li resetovat server, klikněte na červené tlačítko Resetovat server níže 'Resetovat server .
  • Opravte soubory - Chcete -li opravit poškozené soubory, které brání správnému provozu serveru, klikněte na červené tlačítko Opravte soubory pod „Opravit soubory“.
  reklama

Část 4 ze 4: Připojení k serveru

 1. Obrázek s názvem Vytvořte si zdarma server Minecraft Krok 24

  1 Nechte hlavní panel serveru otevřený. To vám umožní rychle upravit server minimalizací okna Minecraftu a maximalizací okna prohlížeče.
 2. Obrázek s názvem Vytvořte si zdarma server Minecraft Krok 25

  2 Otevřete Minecraft. Minecraft: Java Edition má ikonu, která připomíná travnatý blok. Kliknutím na ikonu otevřete spouštěč Minecraftu.
 3. Obrázek s názvem Vytvořte si zdarma server Minecraft Krok 26

  3 Klikněte Hrát si . Je to zelené tlačítko na spouštěči Minecraftu. Tím se spustí Minecraft.
 4. Obrázek s názvem Vytvořte si zdarma server Minecraft Krok 27

  4 Klikněte Multiplayer . Je téměř uprostřed titulní stránky Minecraftu.
 5. Obrázek s názvem Vytvořte si zdarma server Minecraft Krok 28

  5 Klikněte Přímé spojení . Je ve spodní části nabídky pro více hráčů uprostřed.
 6. Obrázek s názvem Vytvořte si zdarma server Minecraft Krok 29

  6 Zadejte adresu svého serveru. Do textového pole uprostřed stránky zadejte adresu serveru, který byl uveden vedle záhlaví „Připojit“.
 7. Obrázek s názvem Vytvořte si zdarma server Minecraft Krok 30

  7 Klikněte Připojte se k serveru . Je to ve spodní části stránky. Tím se připojíte k serveru a dostanete se do světa serveru. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Musím platit, pokud vytvořím server těmito způsoby? Ne. Tyto metody jsou zdarma. Pokud však chcete jednodušší a jednodušší práci se servery, budete muset zaplatit na jiném webu.
 • Otázka Jak to udělám kreativním? Na hlavním panelu můžete na domovské stránce přejít do části „Příkaz serveru“ a zadat /gamemode c@p.
 • Otázka Co se stane, když nepřenesu port dopředu? Nic. Jednoduše zobrazí chybu odmítnutí požadavku, jako byste vůbec neměli server Minecraft.
 • Otázka Mohu povolit mody na serveru Minecraft, který jsem vytvořil? Ano, ale ve většině případů budou ti, kteří se připojují k serveru, také potřebovat mod.
 • Otázka Funguje tato metoda s verzí 1.13.2? Ano, ale s několika chybami sem a tam. Doporučuji použít nižší verzi.
 • Otázka Kde najdu stažení bukkitu? Můžete jej získat na www.getbukkit.org nebo online vyhledáním 'bukkit download'.
 • Otázka Bylo by pro mě těžké vytvořit server Minecraft? Pokud si pozorně přečtete a budete postupovat podle pokynů, nemělo by to být příliš těžké.
 • Otázka Jak mohu snížit svoji verzi? Podívejte se na článek na Jak downgradovat Minecraft .
 • Otázka Jak vytvořím zdarma server Minecraft na edici Bedrock? Nemůžete na skalní edici.
 • Otázka Mohu vytvořit server Minecraft s předem připravenými světy a mody? Ano. Zkuste web mcprohosting. Udržování serveru v provozu stojí peníze, ale stojí to za to.
Zobrazit více odpovědí Nezodpovězené otázky
 • Nemohu se připojit k serveru. Když to zkusím, říká, že není ověřeno pomocí Minecraft.Net. Co bych měl dělat?
 • Jak opravit chybovou zprávu „Neověřeno pomocí minecraft.net“?
 • Funguje to v 1.15?
 • Je Minehut.com bezpečný?
 • Zadal jsem server adrerss, ale přichází se zprávou, že není ověřeno pomocí minecraft.net, co mám dělat?
Zobrazit více nezodpovězených otázek Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Jak mluvit francouzsky. Ať už plánujete cestovat do frankofonní země, nebo si jen chcete popovídat s francouzsky mluvícím přítelem, mluvit francouzsky není tolik o zapamatování bezpočtu slovíček a gramatiky ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos sobotního zápasu Lakers vs Magic online, pokud nemáte kabel.

Leicester City a Man City se v sobotu setkají v komunitním štítu FA 2021. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud jste v USA.

Kanadská hvězda Felix Auger-Aliassime nastoupí ve středu ve svém úvodním zápase v Sofii proti italskému Salvatorovi Carusovi. Auger-Aliassime má za sebou slušný rok zdůrazněný 3 finále ATP, ale svůj první titul ve dvouhře zatím nezískal.