Jak se obléknout na čajový dýchánek

Čajové párty jsou elegantní příležitosti, které vám dávají příležitost vychutnat si čaj a občerstvení se svými přáteli. Mohou se konat na zvláštním místě nebo mohou být pořádány doma a jsou zábavnou událostí pro děti i dospělé. Použijte pozvánku na čajovou párty jako záminku k oblékání!Metoda 1 ze 3: Výběr oblečení na odpolední nebo velký čaj

 1. Obrázek s názvem Šaty na čajový dýchánek Krok 1

  1 Zkontrolujte pozvánku a určete, jak formální bude čajový dýchánek. U většiny čajových párty je vhodný dress code smart casual. Pokud si však dáte čaj v luxusním hotelu, šaty mohou mít sklon k poloformálnímu. Pokud pozvánka není uvedena, zavolejte hostiteli a zeptejte se.
  • Smart casual je oblékání, které je poněkud neformální, ale přesto se od vás očekává, že budete dobře oblečeni. To může znamenat cokoli od elegantních kalhot a pěkné košile po šaty a podpatky. Neváhejte vyjádřit svůj styl!


 2. Obrázek s názvem Šaty na čajový dýchánek Krok 2

  2 Noste hezké šaty pro ženský vzhled. Čajové párty jsou zábavný čas na oblékání, tak využijte šanci obléknout si neděli co nejlépe. Vzory, zejména květinové, jsou oblíbené, ale držte se stranou od zcela černého vzhledu.
  • Čajové šaty typicky padají uprostřed mezi kolenem a kotníkem, ale přijatelný vzhled je také těsně nad nebo pod kolenem. Vyhněte se velmi krátkým šatům, protože čajová párty není pro minisukni nejvhodnější příležitostí.
  • Sluneční šaty s pastelovým květinovým vzorem jsou dokonalým vzhledem pro jarní čajovou párty.
 3. Obrázek s názvem Šaty na čajový dýchánek Krok 3

  3 Noste ostrý oblek pro snadný, stažený pohled. Dobře ušitý oblek vypadá skvěle na muži i na ženě a čajový dýchánek je skvělá příležitost, jak si jej obléknout, aniž byste vypadali převlečení.
  • Zkuste spárovat mužský oblek s pestrobarevnou oxfordskou košilí nebo kravatou ve veselé barvě.
  • K doplnění vašeho obleku můžete použít boty, ponožky, kravaty a opasky - jen se ujistěte, že všechny spolu ladí, stejně jako s barvou obleku.
  • Zdůrazněte ženský oblek hezkou halenkou.
 4. Obrázek s názvem Šaty na čajový dýchánek Krok 4

  4 Vyberte si pěkné kalhoty pro ležérní eleganci. Kalhoty spárované se společenskými botami a pěkným topem mají nadčasový vzhled, který se hodí na jakýkoli čajový dýchánek. Pro formálnější příležitosti si vyberte kalhoty z luxusního materiálu, jako je jemná vlna nebo šifon.
  • Kalhoty jsou velmi univerzální a lze je nosit s tričkem Oxford, splývavou blůzou, svetrovou soupravou nebo strukturovaným topem.
 5. Obrázek s názvem Šaty na čajový dýchánek Krok 5

  5 Sukni a sukni spojte do sladkého, klasického vzhledu. Souprava sukně a svetru je outfit vhodný pro všechny věkové kategorie. Vyberte si sukni, která padá na koleno nebo těsně pod něj. Oblečte svůj vzhled ještě více připnutím jiskřivé brože ke svému svetru.
  • Channel Jackie O v plné sukni se zapnutým pasem, luxusní soupravou svetrů, nadměrných slunečních brýlí a přezek. Přidejte klobouk do krabičky, abyste opravdu dotvořili vzhled.
  • Získejte modernější vzhled spojením úzké sukně se zkráceným svetrem a oblíbenými podpatky. Disketový klobouk s dramatickou mašlí je vhodným doplňkem tohoto outfitu.
 6. Obrázek s názvem Šaty na čajový dýchánek Krok 6

  6 Pokud je chladné počasí, přidejte sako nebo šál. Pokud vás znepokojuje počasí, přidání saka nebo šálu vám může pomoci zůstat v teple. Vybavený sako může obléknout kalhoty nebo může dodat šatům chladný nádech, zatímco šátek je elegantním doplňkem každého outfitu.
  • Zabalte ultraměkké pletený šál kolem ramen, aby během chladného počasí dodaly vlněným šatům ženský nádech.
  • Oblečte si sako s kalhotami ke kotníkům a krátkými kozačkami, abyste vytvořili chladný mužský styl. Pokud je čajový dýchánek neformálnější, můžete si rukávy saka vystrčit.
  reklama
Skóre
0 / 0

Metoda 1 Kvíztenisová masáž dolní části zad

Měli byste se vyhnout nošení šatů o jaké délce na čajové párty?Mini šaty

Přesně! Mini šaty si uložte na koktejlové večírky nebo jiné večerní akce. Nejkratší šaty, které se hodí na čajový dýchánek, jsou takové, které končí těsně nad koleny. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Šaty po kolena

Ne nutně! Šaty po kolena se perfektně hodí na čajový dýchánek, zvláště pokud bude čajový dýchánek v létě venku. Pokud je chladněji, můžete přidat šál nebo punčocháče pro celkový vzhled. Vyberte jinou odpověď!Šaty do lýtek

Ani náhodou! Ve skutečnosti jsou šaty, které vám padají mezi kolena a kotníky, známé také jako „délka čaje“. Čajové šaty nejsou pro čajový dýchánek povinné, ale k jednomu se rozhodně hodí! Existuje lepší možnost!Chcete další kvízy?

Metoda 2 ze 3: Příslušenství pro čajový dýchánek

 1. Obrázek s názvem Šaty na čajový dýchánek Krok 7

  1 Pokud chcete, noste zábavný klobouk. Pokud jste někdy doufali v příležitost nosit velkou disketovou čepici, teď je ta správná doba! Dámy a pánové, oba tradičně nosí klobouky na čajové párty. Klobouky se mohou pohybovat od komplikovaných klobouků se širokým okrajem po jednoduché clochy, nebo se dokonce můžete rozhodnout nosit docela fascinátor nebo květina do vlasů.
  • Zkoordinujte svůj klobouk se svým oblečením. Fedora vypadá například ostře s mužským oblekem, zatímco fascinátor může být dokonalým doplňkem elegantních pouzdrových šatů.
 2. Obrázek s názvem Šaty na čajový dýchánek Krok 8

  2 Na formálnější akci noste bílé rukavice. Pokud chcete, můžete k oblečení nosit bílé rukavice. Je to zábavný způsob, jak se cítit fantasticky, když jdete na čaj. Rukavice mohou být krátké nebo dlouhé, podle toho, jak chcete, aby byly elegantní. Delší rukavice jsou považovány za formálnější.
  • Je obvyklé nechat si během čaje klobouk, ale před zahájením služby byste si měli sundat rukavice.
 3. Obrázek s názvem Šaty na čajový dýchánek Krok 9

  3 Vyberte si jednoduché, elegantní doplňky. Zdůrazněte svůj outfit, aniž byste to museli přehnat výběr příslušenství jako perlový náhrdelník nebo diamantové cvočky (nebo hezká napodobenina). Pokud se vám líbí, můžete si vybrat jeden kus výpovědi, například koktejlový prsten nebo jiskřivou brož, ale zbytek šperků nechte jednoduchý.
  • Oblečte si neutrální šaty na střídání s dlouhým pramenem perel nebo výrazným náhrdelníkem a jednoduchými napichovacími náušnicemi.
 4. Obrázek s názvem Šaty na čajový dýchánek Krok 10

  4 Noste elegantní sandály nebo boty s uzavřenou špičkou. Měli byste si vybrat elegantní boty, které doplní váš outfit. Boty s otevřenou špičkou jsou přijatelné na jaře a v létě a šaty s uzavřenou špičkou jsou vhodné pro jakoukoli roční dobu. Nenoste ležérní boty jako tenisky nebo žabky.
  • Květinové sluneční šaty by se dobře kombinovaly se sluneční čepicí a klíny.
  • Ukažte svou osobnost v mužském obleku výběrem své oblíbené obuvi, jako jsou křídlové trička nebo kožené mokasíny.
 5. Obrázek s názvem Šaty na čajový dýchánek Krok 11

  5 Vyberte si elegantní účes, který zvýrazní váš outfit. Upravený účes si můžete vytvořit, ať už máte krátké nebo dlouhé vlasy. Pokuste se sladit svůj účes se svým oblečením, aby vyhovovaly zvláštní příležitosti. Pokud nosíte klobouk, nezapomeňte to vzít v úvahu při plánování účesu.
  • Pokud máte středně dlouhé až dlouhé vlasy a máte na sobě elegantní kalhotový kostým, zkroutí vlasy do chignonu nebo do francouzského zákrutu . Doplňte to chytrou čepicí.
  • Pěkná letní šaty je dokonalým oblečením pro nošení vlasů ve volných vlnách. K tomuto účesu bude hezky vypadat buď klobouk se širokým okrajem, nebo fascinátor.
  • Pokud máte krátké vlasy a oblek, gelovat vlasy do pompadouru nebo ho noste rozdělené na boku nebo uhlazené rovné záda.
 6. Obrázek s názvem Šaty na čajový dýchánek Krok 12

  6 Udržujte svůj make -up vyleštěný a minimální, pokud nějaký nosíte. Nemusíte mít holý obličej, ale čajový dýchánek je rafinovaná příležitost a váš makeup by to měl odrážet. Udržujte svůj make -up minimální pomocí korektoru, tvářenky, řasenky, neutrálních očních stínů a rtěnky nebo lesku na rty. reklama
Skóre
0 / 0

Metoda 2 KvízPokud na čajovou párty nosíte klobouk a rukavice, které můžete nechat, jakmile se čaj podá?Jen tvůj klobouk.

Pěkný! Je obvyklé nechat si klobouk během čajové párty, zvláště pokud se párty koná venku. Rukavice by však měly být odstraněny před zahájením servisu. Přečtěte si další kvízovou otázku.

je nejdůležitějším rokem
Jen tvoje rukavice.

Ne tak docela! Je dobré nosit rukavice při společenském styku před podáváním čaje. Když však služba začíná, měli byste si sundat rukavice a manipulovat se šálkem holýma rukama. Zkuste jinou odpověď ...

Jak klobouk, tak rukavice.

Zavřít! Před zahájením servisu byste měli odstranit jedno z těchto doplňků, ale je obvyklé nechat to druhé zapnuté. Jen se ujistěte, že víte, která je která. Zkus to znovu...

Ani klobouk, ani rukavice.

Téměř! Je dobré nechat jedno z těchto doplňků zapnuté během servisu, abyste se ochránili. Ten druhý by však měl být odstraněn před podáváním čaje. Vyberte jinou odpověď!

Chcete další kvízy?

Metoda 3 ze 3: Oblékání na dětskou čajovou párty

 1. Obrázek s názvem Šaty na čajový dýchánek Krok 13

  1 Zkontrolujte pozvánku nebo se zeptejte hostitele na téma pro večírek. Dětské čajové párty se často točí kolem tématu, jako je Alenka v říši divů , princezny nebo viktoriánské oblékání. Vaše dítě si na večírku užije více zábavy, pokud bude mít pocit, že je vhodně oblečeno. Pozvánka by měla obsahovat pozvánku na téma, pokud existuje, ale pokud si nejste jisti, zavolejte hostiteli a zeptejte se.
 2. Obrázek s názvem Šaty na čajový dýchánek Krok 14

  2 Sbírejte zábavné kostýmní kousky. Jakmile znáte téma, začněte pátrat po zábavných oblékacích kouscích, které budou dokonalým oblečením na čajový dýchánek. Pastelové nebo neutrální tóny pěkně zapadnou na většinu čajových párty. Podívejte se na zásilkové obchody a spořitelny na dokonalé položky, které nevyprázdní vaši peněženku.
  • Čajové párty jsou ideální příležitostí pro malé dívky nosit volánové šaty, pokud je baví oblékání.
  • Další možností oblečení je košile s límečkem s kalhotami nebo pěkné šortky a společenské boty pro chlapce i dívky, které neradi nosí šaty.
 3. Obrázek s názvem Šaty na čajový dýchánek Krok 15

  3 Vyberte si elegantní sandály nebo šaty s uzavřenou špičkou. Boty by měly odpovídat formalitě outfitu. Elegantní sandály jsou příjemnou volbou pro letní šaty, zatímco boty s uzavřenou špičkou jsou vhodnější pro oblékání.
  • Pokud má vaše dítě na párty s princeznou temné plesové šaty, mohlo by její vzhled doplnit obuví z lakované kůže se sponou a punčochami.
  • Dětské společenské boty Oxford jsou klasickou volbou ke krátkým kalhotám nebo kalhotám.
 4. Obrázek s názvem Šaty na čajový dýchánek Krok 16

  4 Pokud chcete, přidejte bižuterii. Jakmile budete mít oblečení svého dítěte vybráno, navštivte obchod s party doplňky, kde najdete zábavné doplňky. Dětský čajový dýchánek je skvělý čas na to, být extravagantní, zvláště pokud je k dispozici kostýmní téma, takže hledejte čelenky, peleríny, péřové boa a dlouhé prameny korálků. Zamyslete se nad tím, díky čemu se vaše dítě bude na večírku cítit opravdu výjimečně.
  • U chlapců zvažte doplnění pomocí motýlka nebo fedory.
 5. Obrázek s názvem Šaty na čajový dýchánek Krok 175 Upravte vlasy svého dítěte zvláštním způsobem. Čajové párty jsou zvláštní příležitostí, zvažte proto, zda svému dítěti dopřát speciální účes. Krátké vlasy lze česat dozadu nebo do strany a držet na místě pomádou nebo gelem a dlouhé vlasy lze upravit na prstýnky, copánky nebo up-do.
  • NA rybí chvost korunový cop je elegantní styl pro dlouhé vlasy, který je ideální pro čajový večírek princezny.
  • Použijte gel na vlasy k vytvoření postranní části, pompadouru nebo uhlazeného vzhledu na krátkých vlasech.
  • Na získejte prstýnky bez tepelného stylingu , přidejte do vlhkých vlasů vašeho dítěte trochu curlingového gelu. Otočte části vlasů směrem od obličeje vašeho dítěte a pomocí bobby pinů připněte cívku těsně k pokožce hlavy. Před odvíjením zákrutů nechte kadeře alespoň hodinu zatuhnout. Na konce přidejte trochu více gelu, aby kadeře držely.
  reklama
Skóre
0 / 0

Metoda 3 Kvíz

sledujte sladký život zacka a codyho

Co byste měli udělat, pokud pozvánka na večírek neuvádí téma?

Oblečte se jako na dospělý čajový dýchánek.

Ne nutně! I čajový večírek pro nemyslené dítě se liší od čaje pro dospělé. Lehce formální styl, který byste nosili na odpolední čaj, není úplně vhodný pro dětskou párty. Vyberte jinou odpověď!

Zavolejte hostiteli a zeptejte se, zda existuje téma.

Ano! Jen pro případ, nikdy neuškodí zeptat se na téma, pokud ho pozvánka neuvádí. Pokud hostitel řekne, že neexistuje žádné téma, oblékněte si něco náladového a hned zapadnete. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Vyberte si vlastní téma a oblékněte se.

Ne tak docela! Dětské čajové párty jsou na oblečení méně přísné než dospělé. Můžete však stále vypadat nepatřičně, pokud se vydáte na špatné téma. Kliknutím na jinou odpověď najdete tu správnou ...

Chcete další kvízy?

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak bych měl doplnit pánský oblek? Nejla Renee
  Módní stylistka Nejla Renee je módní stylistka, image konzultantka a osobní nakupující se sídlem v New Yorku, New York. Díky více než sedmiletým zkušenostem se Nejla specializuje na pomoc lidem při zlepšování jejich pozitivních vlastností a vyjadřování jejich identity stylem. Nejla je držitelkou titulu BS v oboru marketing a finance na Northeastern University a před zahájením vlastního podnikání pracovala v oblasti financí. Nejla kombinuje své obchodní zkušenosti s osobní kreativitou, vášní, citem pro detail, vrozeným smyslem pro styl a silným porozuměním vhodnosti a proporce, aby svým klientům pomohla vytvořit mír a přijetí v jejich stylu. Nejla Renee Fashion Stylist Expert Answer Obuv, ponožky, kravaty a opasky jsou všechno příslušenství. Všichni by se měli navzájem sladit s barvou obleku. Pokud máte například hnědé boty, měli byste mít odpovídající hnědý oblek. Ponožky by to měly komplimentovat a kravata by se měla sladit.
 • Otázka Co si oblékáte na odpolední čajový dýchánek? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci redakce Odpověď zaměstnanců Máte spoustu možností pro příležitostný nebo poloformální odpolední čajový dýchánek. Vyzkoušejte šaty s květinovým vzorem, které padnou zhruba uprostřed mezi kolena a kotníky, aby vypadaly více žensky. Pokud chcete jednoduchý způsob, jak dát dohromady ostrý vzhled, použijte dobře padnoucí oblek nebo kalhotový kostým. Můžete si také vybrat pěkné kalhoty, společenské boty a Oxfordskou košili nebo splývavou blůzu. Pokud je počasí dostatečně chladné, přidejte si sako nebo šál, které vám pomohou zůstat v teple.
 • Otázka Mohu nosit kalhoty na čajový dýchánek? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci redakce Zaměstnanci Odpověď Absolutley! Jděte s kalhotami spárovanými se společenskými botami a pěkným topem pro ležérně elegantní vzhled, který je vhodný téměř pro jakýkoli čajový dýchánek. Pokud je čajový dýchánek formálnější, vyberte si kalhoty z jemnějšího materiálu, jako je jemná vlna nebo šifon. Kalhoty můžete nosit s oxfordskou košilí, splývavou blůzou, svetrem nebo vrstveným topem. Jsou super univerzální!
 • Otázka Co nosíte na viktoriánské čajové párty? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci redakce Odpověď zaměstnanců Pokud se chystáte na formální čajovou párty, jděte s šaty, které vám padnou uprostřed mezi koleny a kotníky, nebo s ostře vypadajícím oblekem. Pokud se jedná o pracovní čaj, jděte s oblekem nebo kalhotovým oblekem, abyste odpovídali příležitosti. Zkontrolujte také pozvánku a zjistěte, zda existuje konkrétní kód oblékání. Pokud pozvánku nemáte, pro jistotu se obraťte na svého hostitele.
 • Otázka V 17:00 musím mít klobouk? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci redakce Odpověď personálu Klobouky jsou volitelné, i když se běžně nosí jak na odpolední, tak na čaj.
 • Otázka Je černá vhodná? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci redakce Odpověď personálu Ne, černá se na čajové párty obvykle nenosí. Rozhodněte se spíše pro neutrály nebo jasné jarní a letní barvy.
 • Otázka Jak se oblékáte na svatební čajovou párty v luxusním hotelu? Měli byste nosit klobouk? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci redakce Zaměstnanci Odpověď Klobouky jsou na čajových večerech obvyklé. Pro takovou hezkou příležitost se rozhodněte pro formálnější vzhled. Noste hezký oblek nebo šaty, možná i něco poloformálního, a sladěte svůj klobouk s oblečením.
 • Otázka Je společensky přijatelné nosit chinos dívky na čaj? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci redakce Zaměstnanci Odpověď Chinos jsou na čaj trochu příležitostní, ale pokud je správně upravíte, může to být vhodné. Spojte je s podpatky, elegantní halenkou a elegantními doplňky.
 • Otázka Je glam triko s pěknou sukní v pořádku? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci redakce Odpověď personálu To opravdu závisí na tričku. Grafická trička nejsou na čaj dost elegantní.
 • Otázka Byly by vhodné červené šaty? Ano, můžete si vzít červené šaty.

Populární Problémy

Místo konání US Open a Paris Masters patří mezi největší tenisové arény na světě.

Podle bývalé wimbledonské šampionky Marion Bartoli není možné změřit mysl a emoce Rogera Federera, zejména během jeho tiskových konferencí.

Dominic Thiem nemohl přestat chválit svého bratra a řekl, že je hrdý na své schopnosti a úspěchy. V roce 2019 se Moritz stal profesionálem a doprovází Dominika na mnoha jeho tenisových cestách.

Váš průvodce streamováním hry The Emperor's New Groove online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Jak hrát golf v GTA V. Jednou z mnoha miniher, které si ve světě Grand Theft Auto 5 můžete zahrát, je golf. Umožňuje vám a vaší postavě zúčastnit se krátké sportovní hry ve 3-D kurzu přímo v Los Santos. Hraní golfu v ...