Jak objednat UFC 248 PPV na ESPN+Getty Šampion střední váhy UFC Izrael Adesanya.

Izrael Adesanya umístí svůj titul ve střední váze proti Yoelu Romerovi v hlavní události UFC 248, která se uskuteční v sobotu v T-Mobile Arena v Las Vegas.

Už nemůžete kupovat UFC PPV prostřednictvím svého poskytovatele kabelových služeb nebo UFC.tv, ale kdokoli v USA si může koupit UFC 248 PPV prostřednictvím ESPN+ .

Vaše možnosti stanovení cen závisí na tom, zda již jste předplatitelem ESPN+, takže zde je další přehled toho, jak objednat Adesanya vs Romero a UFC 248 PPV:

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud ještě nemáte ESPN+ , můžete získat speciální nabídku který zahrnuje roční předplatné ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 248 (hodnota 64,99 $) za 84,98 $, což znamená úsporu asi 26 procent:

Kupte si balíček UFC 248 a ESPN+

Pokud již máte ESPN+ , můžeš zakoupit samotný UFC 248 PPV za 64,99 $ . Ujistěte se, že jste přihlášeni ke svému účtu ESPN+, a poté vyberte Pouze hledáte UFC 248? Získejte jej za 64,99 $ zde odkaz:

tenisové oblečení na cíl

Kupte si UFC 248 PPV

Nebo také současní předplatitelé ESPN+ mohou stále získat speciální cenu balíčku. Ale místo toho, abyste zahájili nové předplatné ESPN+, budete prodlužte své aktuální předplatné o rok a získejte UFC 248 PPV za celkem 84,98 $ .

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+ a zakoupíte PPV, můžete sledovat UFC 248 na svém počítači přes ESPN.com nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Pro všechny tyto možnosti se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+, abyste mohli sledovat předčasné přípravy (ESPN+) a hlavní kartu (ESPN+ PPV). Pokud se přihlásíte u poskytovatele kabelových služeb, můžete tímto způsobem také sledovat druhou sadu předzápasů (ESPN).


Náhled UFC 248

Adesanya (18-0 MMA, 7-0 UFC) se zúčastní svého třetího po sobě jdoucího boje o titul: Nyní třicetiletý mladík si v dubnu 2019 na UFC 236 připsal prozatímní pásek střední váhy, přičemž jednomyslným rozhodnutím překonal Kelvin Gastelum, poté sjednoceno druhým úderem Roberta Whittakera na UFC 243 o šest měsíců později.

Romero (13-4 MMA, 9-3 UFC), 42, přichází z po sobě jdoucích porážek rozhodnutí. Naposledy padl na Paula Costu, který pak vypadal, že bude bojovat o opasek, než chirurgie přerušila potenciální setkání s Adesanyou. Po vítězství nad Whittakerem šampion zavolal Costu z osmiúhelníku.

Osm z devíti Romerových vítězství v UFC skončilo stávkami. Má 1–2 záchvaty, které překonají vzdálenost.

Je to veterán, je to výbušný chlap, rád [svého protivníka] uklidní a pak na ně vybuchne, řekl Adesanya o Romerovi. ESPN . A když říkám veterán, má určité pohyby, které rád dělá; máte bránu ke stoličce, chytáte se plotu a podobné věci. Skutečnost. Skutečnost. Zkontrolujte životopis.

Ale pro mě musím mít stejnou energii. Každý boj, který jsem měl v UFC, byl největším bojem, jaký jsem kdy měl, a není tomu jinak; toto je zatím největší boj mé kariéry. Jsem připraven, ještě dva týdny, vidím cílovou čáru.

Bezprostředně před hlavní událostí Zhang Weili (20-1 MMA, 4-0 UFC) zařadí svůj titul do slaměné váhy proti Joanně Jedrzejczyk (16-3 MMA, 10-3 UFC), 32 let, která držela pás od března 2015 až listopad 2017. V tomto rozpětí namontovala pět úspěšně obranných systémů.

Chci, aby s tím přestala, řekl Jedrzejczyk o třicetiletém MMA feťák . Prošel jsem tolika souboji, toto je můj 14. boj v UFC, 10. o pás. Jsem přirozeně nadaný bojovník s tak dobrou kondicí a chci ji nechat skončit.

Chci ji nechat přestat a prosit mě, abych přestal, to se stane. Samozřejmě, jeden úder může ukončit boj, ale jsem připraven na všechno a na všechno. Nejsem tato osoba, která říká, že ji vyřadím, podřídím jí, ne. Souboje musíte brát sekundu po vteřině.

Hlavní karta UFC 248 (22:00 ET)

Střední váha: Izrael Adesanya (vítěz) vs Yoel Romero

Ženská slaměná váha: Zhang Weili (šampion) vs. Joanna Jedrzejczyk

Lehká váha: Beneil Dariush vs Drakkar Klose

Welterweight: Neil Magny vs Li Jingliang

Welterweight: Alex Oliveira vs Max Griffin

Předkola UFC 248 (20:00 ET)

Bantamová váha: Sean O’Malley vs Jose Quinonez

Lehká váha: Mark Madsen vs Austin Hubbard

Střední váha: Rodolfo Vieira vs Saparbek Safarov

jak stáhnout disney plus na lg smart tv

Střední váha: Gerald Meerschaert vs Deron Winn

UFC 248 Early Prelims (18:00 ET)

Ženská slaměná váha: Emily Whitmire vs Polyana Viana

Lehká váha: Giga Chikadze vs Jamall Emmers

Bantamová váha: Danaa Batgerel vs. Guido CannettiPopulární Problémy

Jak odebrat zásuvky. Každou chvíli mohou určité úkoly čištění a stěhování vyžadovat ruční vyjmutí zásuvek ze skříně, komody nebo podobného kusu nábytku. Vyjmutí zásuvek je ve většině případů hračka, ale proces ...

Dnes v noci je premiéra seriálu The Voice v 17. sezóně. Získejte přehled o tom, jak sledovat nové epizody roku 2019 online prostřednictvím živého přenosu.

Jak najít fitness trenéra. Pokud hledáte pomoc, abyste zůstali motivovaní a na cestě ke svým fitness cílům, může být skvělým zdrojem osobní trenér nebo fitness trenér. Ať už dáváte přednost virtuální nebo osobní výuce, kouč ...

Tato příručka je pro ty začínající sportovce, kteří se chtějí prosadit v oblasti smíšených bojových umění (MMA). Stát se bojovníkem MMA není snadný úkol; toho lze dosáhnout pouze pokračující tvrdou prací a oddaností. Li...

Delfíni a lupiči se setkají na fotbale v sobotu večer v síti NFL. Pokud nemáte kabel, můžete hru sledovat online naživo.

Semišová kůže, na rozdíl od semišové tkaniny, je vyrobena z měkké vnitřní vrstvy kravské, jelení nebo vepřové kůže. Semišové oděvy, boty, kabelky a další doplňky jsou jemné a krásné, ale velmi snadno se odírají a špiní. Tento článek...