Jak naplánovat oslavu narozenin na podzim

Možná plánujete narozeninovou oslavu na podzim, která se bude shodovat s vašimi podzimními narozeninami, nebo uspořádáte večírek pro někoho narozeného na podzim. Večírek na podzim může být skvělým způsobem, jak oslavit krásné podzimní barvy a změnu sezóny. Začněte určením seznamu hostů a umístění večírku. Poté shromážděte všechny zásoby na podzim, které můžete najít, a vytvořte prostor, abyste mohli uspořádat konečnou párty.Část 1 ze 3: Určení seznamu hostů a umístění večírku

 1. Obrázek s názvem Naplánujte oslavu narozenin na podzim Krok 1

  1 Zjistěte, kolik lidí zvete. Začněte vytvořením seznamu hostů pro večírek. Stanovení seznamu hostů vám pomůže získat představu o tom, jak velké místo musí být, a také o tom, kolik zásob na párty budete potřebovat. Pozvané hosty můžete napsat na list papíru nebo do tabulky. Pokud zvete spoustu lidí na večírek, může být vhodnou cestou tabulka.
  • Počet lidí, které pozvete, můžete založit na svém rozpočtu na večírek. Pokud máte na párty velký rozpočet, můžete pozvat spoustu lidí. Malý rozpočet může znamenat menší seznam hostů.
  • Když vytvoříte seznam hostů, nezapomeňte vzít v úvahu všechny manžele, děti nebo plus jedince v celkovém součtu pro večírek.
  • Pokud plánujete narozeninovou oslavu na podzim pro někoho jiného, ​​zeptejte se ho, koho by chtěl pozvat.


 2. Obrázek s názvem Naplánujte oslavu narozenin na podzim, krok 2

  2 Vyberte si vnitřní prostor pro příjemnou atmosféru. Vnitřní prostor může být dobrou volbou, pokud chcete, aby se večírek cítil intimně a útulně, zvláště pokud bude venku trochu štiplavě. Večírek můžete uspořádat doma nebo si pronajmout vnitřní prostor. Hledejte vnitřní prostor se spoustou přirozeného světla a velkými okny, aby hosté mohli venku obdivovat podzimní barvy.
  • Pokud máte menší seznam hostů, může být ideální vnitřní prostor. Pokud máte na seznamu hostů mnoho lidí, ujistěte se, že je vnitřní prostor pojme všechny.
 3. Obrázek s názvem Naplánujte oslavu narozenin na podzim, krok 3

  3 Pokud bude pěkné počasí, najděte si venkovní prostor. Venkovní prostor může být ideální, pokud víte, že v den večírku bude venku ostré a podzimní počasí. Můžete uspořádat večírek na svém dvorku nebo si pronajmout venkovní prostor. Večírek na zahradě vám dodá neformální a přátelskou atmosféru.
  • Pokud se rozhodnete využít venkovní prostor, ujistěte se, že máte plán B pro případ špatného počasí. Váš plán B může přesunout párty na následující víkend, když je lepší počasí, nebo místo toho mít doma ve vašem domě.
  reklama

Část 2 ze 3: Pořizování zásob na večírek

 1. Obrázek s názvem Naplánujte oslavu narozenin na podzim, krok 4

  1 Použijte talíře, šálky a mísy s podzimní tématikou. Udělejte z večírku slavnostní pocit tím, že získáte talíře, šálky a mísy s podzimními obrázky jako listy, dýně a balíky sena. Vsaďte na plastové příbory v podzimních barvách nebo kovové příbory zabalte do ubrousků s podzimní tematikou.
  • Můžete být také extra lstiví a použít půlkové dýně jako mísy na večírek. Získejte velkou dýni, rozřízněte ji a odstraňte semena. Poté ho vyložte ubrousky nebo použijte malou plastovou mísu a naplňte ho občerstvením.
 2. Obrázek s názvem Naplánujte si oslavu narozenin na podzim, krok 5

  2 Vytvořte uvítací stůl na podzim. Uvítací stůl v podzimních barvách může být skvělým způsobem, jak přivítat hosty při vstupu na večírek. Pořiďte si na stůl malé i velké dýně i čerstvé květiny v podzimních barvách. Do stolu můžete také přidat žaludy, listy a větve stromů.
  • Vytvořte narozeninový věnec, který přehoďte přes stůl a v podzimních barvách vyslovte „Všechno nejlepší k narozeninám“.
  • Pokud plánujete mít knihu hostů, kterou by hosté mohli podepsat a popřát jí k narozeninám, dejte ji na uvítací stůl. Vyberte si knihu návštěv v podzimních barvách.
 3. Obrázek s názvem Naplánujte oslavu narozenin na podzim, krok 6

  3 Vytvořte středobody s podzimní tématikou. Pokud máte na večírku stoly s jídlem, udělejte pro ně středobod. Vložte čerstvé květiny do zednických nádob nebo plechovek. Přidejte do podzimního motivu květiny v červené, pomerančové a zelené barvě. Můžete také zahrnout malé dýně a tykve jako součást vrcholů.
  • Chcete -li, aby vrcholy byly osobnější, vložte vtipnou fotografii čestného hosta narozenin.
  • Pro dětskou oslavu položte hračky na stoly jako součást vrcholů.
 4. Obrázek s názvem Naplánujte oslavu narozenin na podzim, krok 7

  4 Uhasit tam jsou kulky. Balíky sena dodají párty tu správnou dávku podzimu. Umístěte balíky sena k uvítacímu stolu i ke stolům s jídlem. Použijte balíky sena při jakékoli činnosti nebo herních stanicích na večírku.
  • Pokud vám chybí židle, můžete přikrýt balíky sena dekami a použít je jako sedačky.
 5. Obrázek s názvem Naplánujte oslavu narozenin na podzim, krok 8

  5 Rozhodněte se, zda budete podávat jídlo a nápoje na podzim. Pokud budete mít na večírku jídlo nebo pití, určete si, jestli si je připravíte sami, nebo si najmete cateringovou společnost. Můžete si najmout barmana na provozování baru a požádat ho, aby připravil koktejly na podzim. Můžete také spolupracovat s kuchařem na vytvoření jídelního lístku na podzim.
  • Možné nápady na jídlo na večírek zahrnují bobulové koláče, skořicové koblihy a smažené kuře. Nápady na nápoje zahrnují jablečný mošt, horké toddies a skořici horkou čokoládu.
  • K narozeninám dětí můžete mít košíčky s podzimní tematikou a občerstvení vhodné pro děti, jako jsou chipsy, mini pizzy a deka vepřové. Ujistěte se, že máte také nápoje vhodné pro děti, jako je džus, soda a voda.
  reklama

Část 3 ze 3: Příprava na večírek

 1. Obrázek s názvem Naplánujte oslavu narozenin na podzim, krok 9

  1 Předem uhaste zásoby na podzim. Pár hodin před zahájením večírku vyzdobte večírek. Požádejte přátele a rodinu, aby vám pomohli nastavit zásoby a dekorace. Přiřaďte každému člověku úkol, aby se zdobení dalo provést rychle a efektivně.
  • Předměty, jako jsou vrcholy stolu, si můžete připravit předem, abyste je mohli dát na den večírku.
 2. Obrázek s názvem Naplánujte oslavu narozenin na podzim, krok 10

  2 Vytvořte stanice pro jídlo a pití. Pokud na večírku podáváte jídlo a pití, vytvořte stanice se stoly, aby hosté měli k jídlu a nápojům snadný přístup. Můžete mít stůl s dlouhým jídlem s talíři, kde se hosté mohou obsluhovat, rodinný styl. Můžete mít také hlavní bar, kde si hosté mohou objednat nápoje.
  • Pokud máte na večírku hodně lidí, možná budete mít zřízeno více než jednu stanici na jídlo nebo pití, aby hosté nemuseli čekat v dlouhých frontách.
  • Pokud na oslavu chystáte narozeninový dort s podzimní tématikou, můžete zřídit samostatný dortový stůl, který dort předvede.
 3. Obrázek s názvem Naplánujte oslavu narozenin na podzim, krok 11

  3 Připravte si hry a aktivity na podzim. Nechte jablka ve velkých kbelících s přípravou vody na bobování jablek. Rozmístěte řemeslný stůl na řemesla s podzimní tématikou, jako je šablonování nebo zdobení žaludů. Pořiďte si herní stůl s deskovými hrami nebo venkovními hrami, jako je fotbal, badminton nebo háčkování.
  • Můžete také uspořádat pytlové závody nebo třínohé závody, zvláště pokud se zúčastní děti.
 4. Obrázek s názvem Naplánujte oslavu narozenin na podzim, krok 12

  4 Uspořádejte živou zábavu na večírek. Další dobrou zábavou na večírek by mohla být živá kapela. Možná dostanete krycí kapelu narozeninového hosta oblíbené kapely. Nebo můžete najít zábavnou místní kapelu a požádat ji, aby hrála večírek.
  • Pokud si nemůžete dovolit najmout živou zábavu, iPod nebo dobrý seznam skladeb ve vašem počítači je vždy dobrá volba. Nastavte reproduktory, aby byla hudba slyšet po celou dobu večírku a vytvářela slavnostní atmosféru.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak uspořádáte úžasnou párty? Stefanie Chu-Leong
  Owner & Senior Event Planner, Stellify Events Stefanie Chu-Leong is Owner and Senior Event Planner for Stellify Events, an event management business based in the San Francisco Bay Area and California Central Valley. Stefanie má více než 15 let zkušeností s plánováním akcí a specializuje se na velké akce a speciální příležitosti. Má bakalářský titul z marketingu na San Francisco State University. Stefanie Chu-Leong Owner & Senior Event Planner, Stellify Akce Expertní odpověď Někteří lidé mají rádi své večírky uvolněnější a jiní chtějí jít naplno. Hlavní komponenty, které chcete uzamknout, jsou rozpočet a počet hostů. Pokud existuje téma, připojte k pozvánce inspirativní fotografie a chytrou frázi nebo slovní spojení, které povzbudí vaše hosty k účasti.
 • Otázka Mohu uspořádat narozeninovou oslavu venku, pokud je zima? Stefanie Chu-Leong
  Owner & Senior Event Planner, Stellify Events Stefanie Chu-Leong is Owner and Senior Event Planner for Stellify Events, an event management business based in the San Francisco Bay Area and California Central Valley. Stefanie má více než 15 let zkušeností s plánováním akcí a specializuje se na velké akce a speciální příležitosti. Má bakalářský titul z marketingu na San Francisco State University. Stefanie Chu-Leong Owner & Senior Event Planner, Stellify Events Odborná odpověď Pokud se v listopadu pokoušíte uspořádat venkovní párty, zvažte vytažení přikrývek a vyhřívání lamp pro hosty. Kvůli chladivému faktoru se možná díváte na spoustu dalších nákladů.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow usilovně pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravějším nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.Populární Problémy

Jak skočit výš pro volejbal. Skákání je nedílnou součástí volejbalu jako útočné i obranné zbraně. Všichni sportovci mohou zvýšit svůj vertikální skok posílením klíčových svalů, využitím plyometrie a celkovým zdokonalením ...Pokud byste někdy uvízli v autě, které se jen tak neodemkne, vyzkoušejte následující způsoby, jak osvobodit sebe i své spolucestující. Vždy dávejte bezpečnost před všechno ostatní a snažte se na situaci klidně reagovat. Nedělej ...

Nové verze Hulu: co přijde na Hulu v květnu? Mnoho filmů, originálních sérií a kritikou uznávaných filmů a speciálů bude k dispozici příští měsíc.Rafael Nadal je určitě pověrčivý muž.Matematický koncept šancí souvisí, ale je odlišný od konceptu pravděpodobnosti. Jednoduše řečeno, šance jsou způsobem, jak vyjádřit vztah mezi počtem příznivých výsledků v dané situaci a počtem ...

Federer půjde na Australian Open jako obhájce titulu.