Jak naplánovat večírek Harryho Pottera

Pořádání tematické párty s Harrym Potterem může být hodně zábavné. Lidé se mohou do potterovského tématu opravdu vžít a skvěle se bavit. Protože je svět Harryho Pottera tak bohatý, můžete udělat tolik, aby byla vaše párty skvělá pro vaše hosty. Abyste mohli uspořádat večírek Harryho Pottera, je důležité vybrat si ozdoby a jídlo, vytvořit seznam hostů a pozvánky a připravit pro hosty den večírku. Plánování večírku Harryho Pottera může být hodně práce, ale bude to zábava pro vás a vaše hosty.

základní pravidla badmintonu

Metoda 1 ze 3: Zasílání pozvánek a plánování dekorace

 1. Obrázek s názvem Naplánujte si párty Harryho Pottera Krok 1

  1 Uspořádejte si nejlepší čas a místo pro svou párty Harryho Pottera. Možná budete chtít uspořádat večírek Harryho Pottera u vás, ale také může být snazší ho uspořádat na místě nebo v domě někoho jiného. Kromě toho budete muset zvážit, kdy je nejlepší uspořádat večírek podle toho, kdo se zúčastní.
  • Než se rozhodnete, koho pozvat, budete chtít vědět, s jak velkým prostorem musíte pracovat. Nechcete pozvat tolik lidí, kteří se jim nevejdou, do malého bytu.
  • Načasování je všechno, pokud jde o večírky. Budete si chtít vybrat nejlepší čas, který přiměje mnoho lidí přijít, i když mají během dne večírek jiné plány.


 2. Obrázek s názvem Naplánujte si párty Harryho Pottera Krok 2

  2 Přizpůsobte si párty podle svého rozpočtu. Plánování a pořádání večírků může být drahé, zvláště pokud používáte tematický dekor. Pokud máte malý rozpočet, budete se chtít rozhodnout jinak, než když máte velký nebo neomezený rozpočet.
  • Pokud máte malý rozpočet, zkuste si vyrobit více dekorací nebo jídla sami. Ozdoby a jídlo s motivem Harryho Pottera jsou hojné, ale může to být dražší než výroba vlastních domácích dekorací a jídla.
  • Budete také chtít omezit seznam hostů, pokud máte malý rozpočet. Více pozvaných lidí znamená více jídla, prostoru a dekorací.
 3. Obrázek s názvem Naplánujte si párty Harryho Pottera Krok 3

  3 Zvažte věk a vyspělost svých hostů. To je obzvláště důležité při plánování výběru jídel a nápojů, hudby a zábavy. Pokud pořádáte dětskou oslavu, budete také chtít, aby se čas a místo lišily, než kdyby byly pro dospělé.
  • Dětské oslavy budou muset začít dříve a pravděpodobně budou menšího počtu i rozsahu. Příliš mnoho dětí najednou může být bláznivých, ale také příliš mnoho na to, abyste je zvládli jako plánovač večírků.
  • Pokud budete mít dospělé na večírek Harryho Pottera, mělo by to být později během dne a pravděpodobně o víkendu. Kromě toho můžete chtít zahrnout alkoholické nápoje jako součást svého menu.
 4. Obrázek s názvem Naplánujte si párty Harryho Pottera Krok 4

  4 Rozesílejte pozvánky s motivem Pottera. Nezapomeňte zahrnout další informace o pozvánkách, například zda se jedná o kostýmní večírek a zda jsou hosté vítáni, aby na večírek přivedli další lidi. Lidé by měli být nadšeni z vyhlídky na Potterův večírek na základě vašeho pozvání.
  • Udělejte pozvánky ještě více jako Harry Potter tím, že se stanou jako přijímací dopisy. Na pozvánkách můžete uvést, že hosté byli přijati do Bradavic a kdy mají přijít na večírky.
  • I když si můžete koupit pozvánky na akceptační dopisy, můžete je snadno vyrobit. Zahrňte obálku pro vrácení, abyste od svých hostů mohli obdržet RSVP.
 5. Obrázek s názvem Naplánujte si párty Harryho Pottera Krok 5

  5 Najděte ty nejlepší dekorace pro vaši párty s Harrym Potterem. Existuje celá řada dekorací, které můžete použít na večírek Harryho Pottera. Pokud jde o nástěnné závěsy a drobnosti s potterovskou tematikou, měli byste je najít na internetu, v místních obchodních domech a v knihkupectvích.
  • Příslušenství Harryho Pottera je oblíbené a dostupné téměř kdekoli. Podívejte se na párty obchody a knihkupectví. Na internetu najdete také spoustu doplňků na párty s motivem Harryho Pottera.
  • Pokud chcete být kreativní s dekoracemi a přitom ušetřit peníze, může být dobrá volba vlastní. Výroba vlastních dekorací může být tak jednoduchá, jako vystřihnout Golden Snitch a vytřídit tvary klobouků z plakátu. Můžete také umístit hvězdicově vypadající látku přes okna a najít stará košťata a vytvořit létající košťata. Posbírejte klacky a rozdělte je mezi hosty, abyste předstírali, že jsou hůlky.
 6. Obrázek s názvem Naplánujte si párty Harryho Pottera Krok 6

  6 Ozdobte různé místnosti, aby vypadaly jako koleje. Vzhledem k tomu, že koleje jsou propojeny s různými „domy“ v Harry Potterovi, bude to zábavný způsob, jak seznámit hosty s tématem večírku. Když lidé přicházejí, můžete jim položit několik otázek, aby je „roztřídili“.
  • Pokud chcete „třídit“ svého hosta, budete si muset pořídit třídící klobouk, který každému hostovi řekne, ke kterému domu patří. Třídící klobouk mluví v říkankách, zkuste tedy napsat scénář pro různé domy nebo hosty.
  • Pro každý dům budete chtít použít barvy domu. V Nebelvíru použijete červenou a zlatou; pro Mrzimor, žlutá a černá; pro Havraspár modrá a bronzová; a pro Zmijozel zelené a stříbrné. Můžete to udělat pomocí záclon, interiérových dekorací nebo obecného barevného schématu.
 7. Obrázek s názvem Naplánujte si párty Harryho Pottera Krok 7

  7 Téma různých místností u vás doma. Pokud nechcete, aby byl váš domov tématem kolejí, můžete použít celou řadu různých témat. V Harrym Potterovi je mnoho různých míst, takže může být zábava zkusit si je znovu vytvořit ve svém domě.
  • Obchod Olivander's Wand Shop může být zábavná místnost. Můžete vytvořit visící znak a také různé „hůlky“ rozmístěné po celé místnosti.
  • I když váš domov pravděpodobně není dost velký na to, aby měl velkou halu k jídlu, můžete si jídelnu zařídit tak, aby vypadala jako jídelna. Můžete si pronajmout dlouhé stoly a nastavit pokoj tak, aby stoly byly po celé délce místnosti jako ve filmech.
 8. Obrázek s názvem 169426 8

  8 Umístěte odkazy na Harryho Pottera na vaše dveře a na stěny. Svět Harryho Pottera je velmi bohatý na všechny druhy odkazů. Zdobením zdí nebo dveří můžete vtáhnout hosty do světa Harryho Pottera.
  • Na svých dveřích můžete vyzkoušet různé značky. Nápis 9 3/4 na dveřích může být zábavný, stejně jako začarovaná dračí vejce. Můžete dokonce zavěsit portrét na přední dveře a požádat o heslo, které jste uvedli v pozvánkách.
  • Z knih nebo filmů si také můžete dát na zeď nápisy. Vzdělávací vyhlášky mohou být zábavný způsob, jak umístit věci na zeď po celém místě.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Nastavení nabídky

 1. Obrázek s názvem Naplánujte si párty Harryho Pottera, krok 9

  1 Naplánujte si jídelníček . Ať už se chystáte na posezení nebo na bufet s malým občerstvením a občerstvením, máte spoustu možností, co dělat. Svět Harryho Pottera je plný zábavy a zajímavých jídel, které si můžete koupit nebo vytvořit. Můžete zkusit koupit Ferrero Rochers a přilepit křídla na zlatou fólii, zatímco si vezmete samolepky, na zlatonky.
  • Dnes je na trhu několik občerstvení značky Harry Potter. Některé zahrnují: Bertie Bott's Every Flavour Beans, Chocolate Frogs, Wizard Cards, Cockroach Clusters, Jelly Slugs, Blood Pops, and Acid Pops. Tyto bonbóny můžete umístit do dřevěné misky, o kterou se mohou všichni podělit, nebo je vložit do jednotlivých tašek, které si můžete vzít domů.
  • Může být také zábavné vyrábět si vlastní jídlo ze světa Harryho Pottera. Můžete například vyrobit Harryho dort k 11. narozeninám od Hagrida.
  • U nápojů připravte klasický večírek s limetkově zeleným sherbetem a Sprite. Pomerančový džus můžete také vložit do nádob ve stylu poháru pro efekt „poháru dýňové šťávy“.
 2. Obrázek s názvem Naplánujte si párty Harryho Pottera, krok 10

  2 Vyrobte si domácí máslové pivo . Butterbeer se podává v The Three Broomsticks a The Hog’s Head in Hogsmeade. Můžete si ho snadno vyrobit doma podle jednoduchého receptu.
  • Pokud chcete vyrobit máslové pivo, které je nejblíže tomu, které se podává v Čarodějném světě Harryho Pottera, můžete kombinovat hnědý cukr, vodní máslo, sůl, jablečný ocet, těžkou smetanu, rumový abstrakt a smetanovou sodu. Suroviny uvaříte dohromady a dolijete smetanou.
  • Butterbeer se podává v ostružinách, takže budete chtít mít zábavné sklenice, ve kterých ho budete podávat. Můžete si koupit oficiální steiny s „Butterbeer“, ale můžete také použít své vlastní matné.
  • Na večírcích pro dospělé můžete dát máslo. Včetně vanilkové vodky nebo pálenky z máslového másla může zachovat chuť máslového piva a zároveň z něj udělat alkohol.
 3. Obrázek s názvem Naplánujte si párty Harryho Pottera, krok 11

  3 Vyzkoušejte dezerty s motivem Harryho Pottera. Jako dezert můžete vytvořit nebo koupit pečivo a umístit je na vozík nebo odkládací stolek, abyste znovu vytvořili pocit občerstvení ve vlaku Bradavického expresu. Jakékoli britské inspirované předkrm nebo dekadentní dezert by vytvořily pocit bradavické hostiny.
  • Dezerty Harryho Pottera se dodávají ve všech tvarech a velikostech. Můžete si vyrobit Nebelvírskou ovocnou maličkost a také Hermioniny čokoládové ropuchy.
  • Použití vozíku k vynesení dezertů může být zábavný způsob replikace vlaku Bradavického expresu. Pokud chcete vyrábět více tradičního pečiva a dezertů, může to být způsob, jak je motivovat, aby se vešly na vaši párty.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Plánovací činnosti

 1. Obrázek s názvem Naplánujte si párty Harryho Pottera, krok 12

  1 Najděte správnou hudbu na pozadí. Pokud si přejete jednoduchý způsob, jak přidat do vaší party více dojmu z Harryho Pottera, může být efektivní naplnění vzduchu vhodnými zvuky. Zkuste si filmové soundtracky zakoupit na internetu nebo v místním obchodě s hudbou. V rychlosti můžete filmy přehrávat na nízké hlasitosti v televizi.
  • Na Youtube je spousta řemeslných nápadů.
  • Hudební soundtracky mohou být dobrým způsobem, jak si udělat náladu. Soundtracky Harryho Pottera jsou skvělé a opravdu vám dodají tu správnou náladu na kouzelnickou zábavu.
  • Wizard Rock může být také skvělá hudba na pozadí. Mezi skupiny Wizard Rock patří: Draco a Malfoyové, Harry a Potterovi, The Parselmouths, Ministry of Magic, The Mudbloods, The Butterbeer Experience a The Remus Lupins.
 2. Obrázek s názvem Naplánujte si párty Harryho Pottera, krok 13

  2 Hrajte famfrpál. Pokud to počasí dovolí, naplánujte a mudlovský famfrpálový turnaj . Můžete také získat cenu pro vítězný dům.
  • Budete chtít mít pro hráče připravená pravidla. I když zpočátku neznají všechna pravidla pro famfrpál, měli byste je umět docela rychle naučit.
  • Protože vaši hosté evidentně neumí létat, budete chtít upravit hru pro mudly a mít odpovídající vybavení. Lidé mohou běhat s koštětem mezi nohama a pronásledovat někoho označeného jako „práskač“ s tenisovým míčkem.
 3. Obrázek s názvem Naplánujte si párty Harryho Pottera, krok 14

  3 Vyberte si tu správnou zábavu. Když skenujete internet a hledáte novinky o Harrym Potterovi, pravděpodobně zjistíte, že internet je plný vědomostních her o Harrym Potterovi. Tyto otázky můžete použít nebo si vytvořit vlastní a vytvořit turnaj s vědomostmi o Harrym Potterovi.
  • Vítězům určitě nabídněte ceny, jako jsou záložky Harryho Pottera nebo tužky. Dokonce si můžete přizpůsobit známé párty hry, jako je kat, Pictionary nebo šarády, tak, aby odpovídaly vašemu potterovskému tématu.
  • Dalším nápadem by bylo uspořádat soutěž o to, jak se ukáže v nejlepším kostýmu. Mohou také vyhrát cenu, která je na motivy Harryho Pottera.
  • Nezapomeňte začít plánovat spoustu času předem, abyste mohli vytvářet speciální události, jako je turnaj s vědomostmi.
 4. Obrázek s názvem Naplánujte si párty Harryho Pottera Krok 15

  4 Přineste kopii všech knih o Harrym Potterovi. Lidé je tak mohou prohledávat a mluvit o svých oblíbených částech. Můžete je také použít jako reference ke kontrole správných odpovědí během vědomostních her.
  • Můžete zvážit nabídku čtení z Potterových knih na různých místech po celou noc. Prohlédněte si knihy a prohlédněte si pasáže, které by byly skvělé k představení různých jídel, dekorací a her, které vydáváte.
  • Jelikož je večírek, vynechejte pouze knihy o Harrym Potterovi, u kterých vám nevadí, že se ušpiníte. Knihy jsou docela populární, takže může být dobrý nápad najít použité kopie v obchodě z druhé ruky.
 5. Obrázek s názvem Naplánujte si párty Harryho Pottera, krok 16

  5 Vytvářejte zábavné vědecké experimenty pro děti. Harry Potter je zábava s magií, ale můžete se pokusit znovu vytvořit její kouzlo pomocí vědeckých experimentů. Děti budou žasnout a zajímat se o to, jak lze znovu vytvořit kouzlo Harryho Pottera.
  • Křišťálovou kouli můžete vyrobit pomocí suchého ledu, abyste dětem „řekli budoucnost“. Křišťálová koule bude vypadat skvěle a děti budou fascinovány vašimi schopnostmi.
  • Kurz kouzla může být zábavný i pro děti. Vodní gel a tři šálky monte můžete použít jako způsob, jak dětem ukázat, jak mohou být vlastnosti vody kouzelné.
 6. Obrázek s názvem Naplánujte si párty Harryho Pottera Krok 17

  6 Naplánujte si aktivitu, při které se staráte o magická stvoření. Kouzelná stvoření jsou velkou párty světa Harryho Pottera. Jejich zahrnutí do party Harryho Pottera pro děti může být skvělá zábava.
  • Můžete mít lov pro děti, kde vystopují gumové hady a pavouky a umístí je zpět do svých klecí. Pokud z toho uděláte závod, děti se budou skvěle snažit být první, kdo dokončí lov mrchožroutů.
  • Děti mohou být také zařazeny do týmů, aby dokončily lov mrchožroutů. To může být lepší nápad, pokud máte na své párty méně kouzelných stvoření nebo málo místa.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mohu na síti najít recepty na výrobu máslového másla a tak? Samozřejmě! Na Pinterestu jsou recepty a vždy můžete improvizovat a vytvořit si vlastní.
 • Otázka Jaký je dobrý kostým na přespání Harryho Pottera na Halloween? Měli byste jít jako vaše oblíbená postava! Pokud se bojíte, že všichni budou oblečeni jako Hermiona, Harry a Ron, možná si vyberete vedlejší postavu. Je to zcela na vás!
 • Otázka Mohu najít vědecké experimenty související s Harrym Potterem? Můžete použít hůlku, aby něco vypadalo, že levituje. Omotejte rybářský drát kolem předmětu a kolem špičky hůlky Harryho Pottera. Položte předmět na stůl, abyste neviděli na rybářský drát. Potom, aniž byste s objektem hýbali, mávněte hůlkou a řekněte nějaká kouzelná slova. Zvedněte hůlku a bude to vypadat, jako by předmět levitoval.
 • Otázka Co když nemám co dělat na večírku Harryho Pottera? Záleží na vašem rozpočtu, místě, kde máte večírek, a na počtu hostů, které pozvete. Pokud je prostor, váš rozpočet a počet hostů malý, pak tím méně peněz budete muset vynaložit na dekorace.
 • Otázka Prodávají obchody obchody s vyskakovacími okny z Harryho Pottera? Pokud ano, které obchody je prodávají? Nejprve si vyhledejte takové položky online a pak se podívejte, jestli vám to váš místní obchod s party může objednat.
 • Otázka Jaké jsou dobré kostýmy pro fanoušky Harryho Pottera na Halloween? Můžete se oblékat jako jakákoli postava, která se vám líbí, ale běžné kostýmy by byly: Hermoine, Harry Potter, profesorka McGonagallová, Ron Weasley, sténání Myrtle, Hagrid nebo Voldemort.
 • Otázka Co mohu udělat, abych vytvořil hůlku tak, aby odpovídala kostýmům, které si vyberu? Dalo by se vybičovat klacek, nebo sehnat hůlku z kostýmu, spořitelny nebo řemeslného obchodu.
 • Otázka Jak funguje třídící klobouk na večírku? Nechte někoho nezaujatého, aby „přeložil“, co říká třídící klobouk, a nechte ho, aby rozhodl, zda je tato osoba nejlépe popsána jako odvážná, mazaná, chytrá nebo přátelská. Pamatujte, ujistěte se, že daná osoba je nezaujatá, jako kdyby někdo opravdu nechtěl být v Mrzimoru, člověk s třídícím kloboukem by je neměl dávat do Mrzimoru jen proto, že je nemá rád.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat každý zápas Australian Open 2020 online bez kabelu, pokud jste ve Spojených státech.

Při pohledu na stream A.N.T. Farma právě teď? Zde je místo, kam jej streamovat, a vše, co byste kdy mohli chtít vědět o klasické sérii Disney.

Naomi Osaka vstoupí do Roland Garros 2021 s tím, že poprvé ve své kariéře dosáhne druhého týdne antukového Slamu.

'Svatý. Louis Superman, který byl v roce 2020 nominován na Oscara, má svůj televizní debut v pondělí. Zde je návod, jak sledovat dokument online zdarma.

Bílý chřest je vlastně standardní chřest, který nikdy nerostl nad zemí; nedostatek slunečního světla brání rozvoji chlorofylu. Obecně má mírnější chuť a tvrdší kůži než jeho zelený protějšek. Vaření a vaření v páře ...

Roger Federer získal na této akci nejvíce titulů, zatímco Novak Djokovič získal nejvíce po sobě jdoucích trofejí.