Jak naplánovat párty pro odchod do důchodu

Odchod do důchodu je důležitým mezníkem v životě. Tento okamžik můžete udělat výjimečným pro přítele, blízkého nebo spolupracovníka tím, že mu přejete šťastný odchod do důchodu. Odchod do důchodu nabízí příležitost vyjádřit někomu vděčnost a zamyslet se nad všemi věcmi, kterých během své kariéry dosáhl. Když vyjádříte svá nejlepší přání důchodci, bude tento zážitek nezapomenutelný a pomůže mu připravit se na šťastný odchod do důchodu.

Část 1 ze 3: Vyjádření všeho nejlepšího

 1. 1 Rozešlete kartu mezi spolupracovníky. Společná karta podepsaná spolupracovníky může být příjemnou vzpomínkou na poslední dny na pracovišti. Většina obchodů, které prodávají blahopřání, bude mít výběr karet pro důchodce, ale můžete také zvážit výrobu vlastní karty, která může mít často větší smysl. Vzhledem k tomu, že se spolupracovníci často shromažďují na jednom místě, je často nejjednodušší oběhnout kartu v práci, ale snažte se zabránit tomu, aby ji důchodce viděl, než jí ji budete moci dát. To může vyžadovat nějaké lest. Můžete zkusit poslat e -mail každému kromě důchodce a požádat ho, aby si našel chvíli na diskrétní podepsání karty.
 2. 2 Odeslat personalizovanou zprávu. Pokud je důchodcem přítel, rodinný příslušník nebo spolupracovník, se kterým jste úzce spolupracovali, zkuste jít nad rámec společné karty a nabídnout personalizovanou zprávu v samostatném dopise nebo kartě. Vyhněte se obecným „gratulacím“ a vyjádřete něco jedinečného o důchodci, jeho kariéře a/nebo o tom, co pro vás znamenají. Je to příležitost podělit se o vzpomínku a zamyslet se nad jejich úspěchy. Určitě jim také popřejte, aby se jim dařilo s aktivitami, kterým se budou po odchodu do důchodu věnovat.
 3. 3 Darujte promyšlený dárek. Váš dárek bude záviset na tom, jak dobře důchodce znáte. Pokud jste zaměstnavatelem důchodce, můžete se rozhodnout pro hodinky nebo hodiny, které jsou typickými dary při odchodu do důchodu, ale osobní dárek může mít větší smysl. Box na památku naplněný upomínkami z práce může být nápad. Pokud je důchodcem přítel nebo člen rodiny, můžete zvážit dary zaměřené na život po odchodu do důchodu. Zamyslete se nad koníčky a zájmy dané osoby. Pokud jsou milovníky přírody, můžete si vybrat dárek s motivem venku. Existuje nějaké vybavení nebo příslušenství, které by důchodce mohl využívat ke svým koníčkům? reklama
Skóre
0 / 0

Část 1 Kvíz

Který z nich je nejmyslivějším darem při odchodu do důchodu?

Karta

Ne tak docela! Karta je sice hezké gesto, ale je to naprosté minimum, které byste měli věnovat jako dárek do důchodu. Můžete například dát kartu důchodci, kterého příliš neznáte. Hádej znovu!

Rybářský prut

Ano! Pokud důchodce plánuje trávit svůj volný čas rybolovem, dejte mu rybářský prut, který jim pomůže! Tento dárek ukazuje, že znáte zájmy důchodce a zajímá vás, jak bude trávit čas po odchodu do důchodu. Přečtěte si další kvízovou otázku.

bodování rally v badmintonu
Hotovost

Ne nutně! Každý může někomu dát hotovost jako dárek; není to moc osobní. Zkuste vymyslet něco smysluplnějšího, například dárkový poukaz do oblíbeného obchodu dané osoby. Kliknutím na jinou odpověď najdete tu správnou ...

Dort

Nepřesně! Zatímco dort je skvělý nápad pro večírek pro důchodce, nemusí to být nutně dárek. Pokud jste zaměstnavatelem důchodce, možná budete chtít dort poskytnout spolu s dárkem. Hádej znovu!

Chcete další kvízy?

sušení tenisek v sušičce

Část 2 ze 3: Plánování večírku pro odchod do důchodu

 1. Obrázek s názvem Staňte se soukromým bankéřem Krok 2

  1 Určete, jak by důchodce chtěl slavit. Zeptejte se důchodce, zda by si užili velkou párty nebo raději malé tiché setkání. Pravděpodobně je vhodné, aby se členové rodiny koordinovali se spolupracovníky. Některé strany v důchodu jsou velké záležitosti, které spojují lidi z osobního i profesního života důchodce. Někteří lidé však dávají přednost jedné oslavě pro kolegy a další oslavě s rodinou a přáteli. Další možností je vzdát se večírku a udělat něco intimnějšího, jako je slavnostní večeře.
 2. Obrázek s názvem Staňte se zdravotním inspektorem Krok 2

  2 Najděte správné místo. Večírky pro důchod lze pořádat na pracovišti, v pronajaté hale nebo v místní restauraci. Pokud je to možné, uspořádejte večírek na soukromém místě, aby se hosté a mluvčí lépe vyjadřovali.
 3. 3 Vytvořte si seznam hostů. Stávající spolupracovníci a nejbližší rodina, včetně manželů a dětí, jsou téměř vždy na seznamu hostů. Na větší párty zvažte pozvání širší rodiny, přátel, bývalých kolegů a dlouholetých profesionálních spolupracovníků.
 4. 4 Připravte si vizuální displej, který odráží kariéru důchodce. Odchod do důchodu je oslavou jak člověka, tak jeho kariéry. Pro účastníky večírku je příjemné vidět obrázky z každé etapy profesního i osobního života důchodce. Obrázky zobrazující úspěchy a pracovní historii dané osoby lze připevnit na plakát, ukázat na monitor sedící na stole nebo promítat na velkou obrazovku pro všechny účastníky večírku, které je možné sledovat.
  • Zahrňte fotografie osoby v práci i doma s rodinou. Přidejte fotografie dalších důležitých událostí, jako je nezapomenutelný výlet nebo narození vnoučete.
  • Staré fotografie zastaralých mód a účesů mohou přidat nějakou komickou úlevu.


 5. 5 Nastavte správný tón. Humor může být důležitým prvkem rozloučení s někým, kdo odchází do důchodu, ale přizpůsobuje humor osobě a situaci. Pečeně by například mohla být vhodná pro důchodce, který má rád oplzlý nebo škádlivý humor. Určitě však umírněte humor pro někoho, kdo by se mohl snadno urazit nebo kdo považuje myšlenku na odchod do důchodu za náročnou. Ti, kteří mají z důchodu strach nebo truchlí, by ocenili srdečnější rozloučení. Pamatujte, že hlavním cílem je uctít důchodce, takže zajistěte, aby atmosféra večírku pro důchodce vždy udržovala pocit důstojnosti.
 6. 6 Naplánujte si přípitek nebo řeč. Většina důchodových večírků zahrnuje řečníka, který nabízí poznámky, které jsou dojemné i vtipné. Někdo blízký důchodci - jako manžel či nadřízený - by měl být připraven podělit se o příběh kariéry důchodce a zahrnout anekdoty, které ilustrují jeho povahu.
 7. 7 Připomeňte si událost. Večírek v důchodu je dobrou příležitostí k výrobě upomínek a upomínkových předmětů.
  • Nahrajte večírek nebo událost na videokazetu, aby si ji důchodce mohl znovu prohlédnout později.
  • Poskytněte hostům prázdnou pamětní knihu na podpis a povzbuďte je, aby si zapsali své vzpomínky na minulost a přání do budoucna.
  reklama
Skóre
0 / 0

Část 2 Kvíz

Jak si můžete připomenout oslavu odchodu do důchodu?

Natočte to

Zavřít! Večírek můžete absolutně natočit, aby si ho důchodce mohl prohlédnout později. To lze snadno provést pomocí mobilního telefonu. Pro profesionálnější video si můžete najmout kameramana nebo nechat někoho použít videokameru. Ale mějte na paměti, že existují i ​​jiné způsoby, jak si můžete oslavit odchod do důchodu. Zkus to znovu...

Zapište se do paměti

Téměř! Podpis paměti je skvělý způsob, jak si vzpomenout na večírek v důchodu. Můžete si je zakoupit v mnoha obchodech s kartami nebo si vytvořit vlastní! Požádejte všechny, kteří se zúčastní večírku, aby podepsali. Pamatujte však, že oslavu odchodu do důchodu lze připomenout i jinými způsoby. Zkus to znovu...

Naplánujte si přípitek

Částečně máš pravdu! Přípitek nebo řeč je ideální pro večírek pro důchodce. Požádejte supervizora nebo manžela důchodce o poskytnutí těchto poznámek. Existují však i jiné způsoby, jak si oslavu odchodu do důchodu připomenout. Existuje lepší možnost!

Zobrazit obrázky

Zkus to znovu! Můžete absolutně zobrazit obrázky důchodce a jejich kariéry. Obrázky můžete buď naskenovat a zobrazit na obrazovce, nebo je připevnit na plakátovou tabuli. Přesto existují i ​​jiné způsoby, jak si oslavu odchodu do důchodu připomenout. Existuje lepší možnost!

Vše výše uvedené

Že jo! Večírek v důchodu si můžete připomenout natočením, podpisem do paměti, naplánováním přípitku a zobrazením obrázků. Nezapomeňte naplánovat večírek, který si důchodce užije - zeptejte se ho, zda upřednostňuje velkou nebo malou párty a koho pozvat. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Chcete další kvízy?

Část 3 ze 3: Pomozte svému kolegovi, blízkému nebo příteli přejít do důchodu

 1. Obrázek s názvem Staňte se agentem Western Union Krok 1

  1 Snažte se zůstat v kontaktu. Po aktivní kariéře je normální, že důchodci postrádají své kolegy a sociální aspekt pracoviště.
  • Zajistěte, aby přátelé a spolupracovníci měli kontaktní údaje důchodce, a snažte se zůstat v kontaktu. Odchod do důchodu nebo poslední pracovní den je dobrou příležitostí k výměně telefonních čísel, e -mailových adres a profilů sociálních médií.
 2. Obrázek s názvem Staňte se konzultantem leasingu Krok 9

  2 Spojte svého přítele v důchodu se svými vrstevníky. Někdy důchodci potřebují pomoc při hledání nového místa. Pokud jste již úspěšně v důchodu, neváhejte poskytnout tipy a návrhy, jak se upravit.
 3. 3 Přidejte se k důchodci pro aktivity a koníčky. Jednou z největších výhod života v důchodu je nově nalezený čas věnovat se aktivitám a koníčkům. Zajistěte, aby si důchodce užíval své zážitky, připojte se k nim na turistiku, umění, tenis, film nebo cokoli, co je baví. reklama
Skóre
0 / 0

Část 3 Kvíz

Proč byste měli být v kontaktu s důchodcem?

Můžete jim tedy pomoci s přechodem do důchodu.

Absolutně! Pro někoho je často těžké přejít z aktivního pracovního života do života v důchodu. Zůstaňte v kontaktu s důchodcem, abyste viděli, jak se jim daří, a naplánujte si společné aktivity, jako je pěší turistika nebo sledování filmu. Přečtěte si další kvízovou otázku.

la galaxy vs chicago fire
Mohou tedy odpovídat na vaše pracovní dotazy.

Ne tak docela! Jakmile důchodce opustí společnost, není jejich povinností vám pomoci s vaší prací. Hádej znovu!

Můžete jim tedy dát tipy, co dělat ve volném čase.

Nepřesně! Pokud jste již v důchodu, můžete se s námi podělit o perly moudrosti. V opačném případě je na důchodci, aby se rozhodl, co bude dělat se svým časem! Vyberte jinou odpověď!

Můžete tedy sdílet nejnovější kancelářské klepy.

Ani náhodou! Důchodce je nyní mimo kancelářskou drbnu - ať si užívají nově nabytou svobodu! Existuje lepší možnost!

Chcete další kvízy?

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak dlouhá by měla být párty? 3-4 hodiny v restauraci. V soukromém domě to může být celý večer. Na místě, nejméně 4 hodiny v závislosti na večírku a v případě, že je zahrnut tanec.
 • Otázka Jak dlouho poté, co osoba odejde do důchodu, bychom měli uspořádat večírek pro odchod do důchodu? Většinou to není později než 2 týdny poté, co odešli do důchodu. Osobně bych to měl jako večerní akci po jejich posledním pracovním dni!
 • Otázka Jaký typ dekorací mám použít na večírek pro důchodce? Můžete použít dekorace zaměřené na to, co osoba, která odchází do důchodu, plánuje dělat po odchodu do důchodu, tj. Rybaření, cestování, golf atd. Můžete také vybrat téma a podle toho ozdobit. Mým tématem je „Nechť se točí dobré časy“ a používám dekorace s motivem Mardi gras.
 • Otázka Jak zjistím uspořádání sedadel na párty pro důchodce? Můžete udělat tři sekce - rodinu, přátele a spolupracovníky - a organizovat podle příjmení.
 • Otázka Zvete děti? Nemusíš. Většině dětí by párty v důchodu připadaly nudné. Mít děti na večírku však může být zajímavější, zvláště pokud zvete lidi, kteří mají vlastní děti.
 • Otázka Mohu si naplánovat svůj vlastní odchod do důchodu? Ano, můžete, zvláště pokud je mimo kancelář. Můžete získat pomoc rodiny a přátel, kteří vám pomohou uskutečnit vaši vizi.
 • Otázka Mám pozvat děti, pokud bude v místnosti podáván alkohol? Ano, to je v pořádku. Jejich rodiče jim budou moci zabránit v jeho pití.
 • Otázka Byl by důchodce první nebo poslední, kdo by promluvil? To opravdu závisí na preferencích účastníků. Někteří lidé si rádi nechají řeč důchodce na konec, ale jiní mohou chtít, aby promluvili jako první, aby akci otevřeli. Promluvte si s nimi, abyste zjistili, čemu by dali přednost!
 • Otázka Co by měl důchodce zahrnout do svého projevu? Poděkování jejich rodině, přátelům a spolupracovníkům za to, že přišli oslavit tento velký mezník v jejich životě. Může být také dobré podělit se o přátelské anekdoty o věcech, které se v průběhu let staly v práci, včetně něčeho zábavného, ​​vážného a chvály pro spolupracovníky, kteří vynikli nad vaším časem v práci. Rady pro spolupracovníky do budoucna mohou být užitečné a může být příjemné dát lidem vědět, jaké jsou vaše plány na odchod do důchodu, protože díky tomu lidé vědí, že se na odchod do důchodu můžete těšit, ne na nudný konec skvělé kariéry.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Populární Problémy

Corey, Topanga, Shawn a pan Feeny přicházejí do vašeho obývacího pokoje. Zde je návod, jak streamovat Boy Meets World právě teď, a také všechny informace, které byste kdy mohli chtít.

Jiný pohled na dopady tahanic mezi rozhodčím Carlosem Ramosem a Serenou Williamsovou na výzvu během finále US Open.

ATP tour tento týden cestuje do Eastbourne na jednu z finálových akcí před Wimbledonem. Viking International 2021, která začíná 21. června, bude hlavní hvězdou světové jedničky.

Jak udělat vtip. Komedianti to vypadají snadno, ale vymyslet vtipný vtip ve skutečnosti chce hodně nadhledu. Musíte si vybrat cíl a najít způsob, jak si z něj udělat legraci, který vaše publikum potěší, nikoli urazí. To může být...

Saturday Night Live je zpět pro sezónu 46, kde je Jim Carrey jako Joe Biden. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamování SNL online.

Jak jíst kokos. Kokos je chutný jíst syrový, opečený a jako součást jiných jídel a pečiva. Pomocí těžkých nástrojů a síly rozlomte otevřené kokosy a odstraňte maso uvnitř. Pokud nemáte plný kokos, můžete také použít ...