Jak hrát golf v GTA V

Jednou z mnoha miniher, které si ve světě Grand Theft Auto 5 můžete zahrát, je golf. Umožňuje vám a vaší postavě zúčastnit se krátké sportovní hry ve 3-D kurzu přímo v Los Santos. Hraní golfu v GTA 5 je velmi snadné a jednoduché. Podrobné pokyny jsou uvedeny při vstupu do kurzu a hraní minihry poprvé.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Hrát golf v GTA V Krok 1

  1 Dostaňte se na golfové hřiště. Jediným golfovým hřištěm ve hře je Los Santos Golf Club nacházející se v okrese Richman. Chcete -li se tam dostat, jeďte po silnici 18 z Vinewoodu (střed mapy) a vydejte se na západ. Pokračujte v jízdě několik mil a na levé straně silnice byste měli vidět golfové hřiště.
 2. Obrázek s názvem Hrát golf v GTA V Krok 2

  2 Vstupte na golfové hřiště. Zaparkujte auto a vstupte předním vchodem hřiště. V levém horním rohu obrazovky hry se zobrazí okno s nabídkou. Chcete -li začít, stiskněte tlačítko „Vybrat“ a vyberte „Spustit hru“.
  • Hraní golfu stojí 100 $. Po zaplacení poplatku se vaše postava okamžitě převlékne do svého golfového oblečení a dostane vlastní golfový vozík. (Tyto mechaniky se již ve hře nepoužívají. Golf je nyní zdarma. Automatické teleportování do každé díry v pořadí. Budete také nosit své pouliční oblečení. Velmi hladké a efektivní.)


 3. Obrázek s názvem Play Golf in GTA V Step 3

  3 Jeďte do svého prvního odpaliště. Odjeďte s golfovým vozíkem k prvnímu odpališti označenému modrou ikonou na mapě v pravém dolním rohu herní obrazovky. Jakmile se dostanete k odpališti, slezte z auta a přibližte se ke golfovému míčku, který vidíte na zemi. Vaše postava se nyní dostane na své místo.
 4. Obrázek s názvem Play Golf in GTA V Step 4

  4 Upravte svůj cíl. Stisknutím tlačítka „Zaměřit“ a jeho přesunutím zleva doprava jej upravíte do požadované polohy. Správný cíl vám umožňuje odpálit golfový míček do správné jamky.
  • Protože GTA 5 lze hrát na PC, PS3/4 a Xbox, ovládání přehrávače se liší od jedné platformy k druhé. Nebojte se však. Na obrazovce hry se zobrazí výzva, která vám řekne, které tlačítko na ovladači bylo nastaveno na „Zaměřit“, „Swing“ nebo „Shot“, abyste věděli, které tlačítko stisknout.
 5. Obrázek s názvem Play Golf in GTA V Step 5

  5 Otočte kyjem. Jakmile nastavíte správný cíl, stiskněte tlačítko „Swing“ a vaše postava začne švihat golfovou holí. Hned vedle vaší postavy se objeví také lišta intenzity, která vám umožní změřit sílu švihu.
  • Jak se vaše postava houpá, uvidíte na liště intenzity žlutou tečku. Tato žlutá tečka ukazuje správnou sílu švihu, kterou musíte použít pro konkrétní výstřel, který děláte. Čím blíže je lišta intenzity naplněna ke žlutému bodu, tím lepší snímek pořídíte.
 6. Obrázek s názvem Play Golf in GTA V Step 6

  6 Střílet. Jakmile je lišta intenzity naplněna na požadovanou sílu, stiskněte tlačítko „Shot“ a vaše postava zasáhne golfový míček a pošle jej směrem nahoru, kterým jste mířili.
  • Pohled kamery se také změní tak, aby se soustředil na míč, abyste jej mohli sledovat, jak cestuje vzduchem nebo trávou.
 7. Obrázek s názvem Play Golf in GTA V Step 7

  7 Přejděte na další odpaliště nebo na svůj míč. Pokud jste míč nedostali do jamky, přibližte se k němu (jděte k němu nebo do něj najeďte) a opakujte kroky 4 až 6, abyste znovu vystřelili, dokud míč nevystřelíte do jamky.
  • Pokud jste poprvé dostali míč do otvoru, zajeďte k dalšímu odpališti a opakujte kroky 4 až 6, abyste pořídili nový výstřel. Tyto kroky opakujte, dokud nebudete hrát do své deváté jamky.
 8. Obrázek s názvem Play Golf in GTA V Step 8

  8 Dokončete hru. Po vaší deváté jamce se na obrazovce objeví výsledková karta ukazující, jak dobře jste si v minihře vedli. Pokud chcete opakovat stejnou sadu golfových hřišť, jednoduše stiskněte tlačítko „Přehrát“. V opačném případě stisknutím tlačítka „Pokračovat“ spustíte novou sadu nebo ukončíte minihru. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Je GTA 5 špatné pro děti? Tuto hru bych rozhodně nedoporučoval malým dětem, protože zobrazuje násilí a jiné situace dospělých.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud si koupíte golfové hřiště (stojí hodně peněz, můžete si ho koupit, když dokončíte The Big Score), můžete hrát zdarma a mít při hraní jakékoli oblečení, které chcete!

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Sportovní chování je tak důležité v jakýchkoli sportech, do kterých se váš teenager zapojuje. Ale to, jaké chování budete modelovat, bude mít na vaše dospívající největší vliv a bude mít největší dopad. Naučte se, jak u svého teenagera vybudovat sportovní chování v ...

Jak vyrobit falešná rovnátka. Pokud máte přirozeně rovné zuby, ušetříte spoustu času, peněz a nepohodlí tím, že vynecháte proces rovnátek. Někdy však vzhled rovnátek je to, co si přejete, ať už ...

Zhruba polovina všech účastníků raketových sportů zažívá tenisový loket. Přijďte se seznámit s příznaky tenisového lokte, abyste zjistili, zda jste jedním z nich.

Elise Mertensová se v sobotu utká s Caty McNallyovou ve třetím kole US Open 2020. Mertens momentálně vede mladou Američanku 1: 0 na zápasy.

Hledáte v neděli přímý přenos ze hry Bills vs. Rams? Zde je kompletní přehled všech vašich možností, ať už je hra na vašem trhu nebo mimo něj.

Tradiční etiketa vyžaduje, aby ženy seděly se vztyčeným držením těla a oběma nohama u sebe, přičemž spodní okraj sukně byl nízko a spodní prádlo bylo mimo dohled. Udržování tohoto držení těla v kalhotách také dodává eleganci. Kromě toho existují ...