Jak hrát LEGO Star Wars: Kompletní sága

LEGO Star Wars: Kompletní sága je videohra podle filmů Star Wars od George Lucase a řady hraček s motivem Star Wars od LEGO Group. Je to kombinace LEGO Star Wars: Videohra a jeho pokračování LEGO Star Wars 2: Originální trilogie . Hra byla oznámena 25. května 2007 a vydána pro Xbox 360, PlayStation 3, Wii a Nintendo DS. Je to velmi populární.

dno tenisek

Tuto hru můžete hrát několika způsoby. Hru můžete hrát v příběhovém režimu. Můžete hrát o body. Můžete hrát ve sbírání bílých minikitů, můžete hrát ve sbírání červených silových kostek a můžete hrát ve sbírání modrých kanystrů.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Hrát Lego Star Wars_ The Complete Saga Krok 1

  1 Zahrajte si příběhový režim. Příběhový režim je v podstatě série místností, ve kterých musíte postupovat. Některé pokoje obsahují nějakou hádanku, kterou je třeba zpracovat, abyste mohli vstoupit do další místnosti. Mnoho hráčů získává velké uspokojení z toho, že přišli na to, jak se dostat na úroveň s co nejmenším vedením, ale pokud jste úplně frustrovaní a chcete jen vědět, jak překonat konkrétní překážku, existuje mnoho podrobných návodů. k dispozici jinde na internetu. Po dokončení každé kapitoly získáte jednu zlatou cihlu; odemknete freeplay pro danou kapitolu a odemknete postavy uvedené v této kapitole. Některé postavy vám budou okamžitě k dispozici, zatímco jiné si budete moci zakoupit v Cantině. Níže naleznete praktickou referenční tabulku hratelných postav.
 2. Obrázek s názvem Hrát Lego Star Wars_ The Complete Saga Krok 2

  2 Hrajte o body. Body se udělují formou Lego cvočků. Stříbrné knoflíky mají hodnotu 10 bodů, zlaté hřeby mají hodnotu 100 bodů, modré hřeby mají hodnotu 1 000 bodů a purpurové knoflíky mají hodnotu 10 000 bodů. Cvočky se obecně udělují, když zničíte nějaký kousek scenérie, ale lze je také najít ležet na zemi jako strouhanka vedoucí k další výzvě. Každá kapitola má stanovený počet bodů, které je třeba získat, aby bylo dosaženo statusu True Jedi. Zlatá cihla bude udělena, pokud dosáhnete True Jedi a splníte misi. Níže naleznete praktickou referenční tabulku, kolik bodů je požadováno na každé úrovni. Pokud máte problém získat tolik bodů, kolik byste chtěli, vyzkoušejte tyto strategie.
  1. Vyhoďte do vzduchu vše, co vidíte. Udělejte si čas na bloudění po každé oblasti a ničte vše.
  2. Zůstat naživu. Když vaše postava zemře, přijdete o hřeby. Vyhněte se umírání tím, že budete sbírat kouzla červeného srdce k obnovení svého zdraví, nebo aktivací extra neporazitelnosti. Účinek své smrti můžete také snížit vypnutím další nazývá se adaptivní obtížnost. Vidět Jak používat energetické cihly pro více informací o Další funkce .
  3. Zapněte cvočkový magnet. Cvočkový magnet je další k dispozici ke koupi poté, co najdete související napájecí kostku. Když je aktivován, je výrazně snazší sbírat hřeby během hraní her. Vidět Jak používat energetické cihly pro více informací o Další funkce .
  4. Zapněte cvoky postav. Charakterové knoflíky jsou další k dispozici ke koupi poté, co najdete související napájecí kostku. Když jsou aktivovány, nepřátelské postavy se po poražení změní na hřeby. Vidět Jak používat energetické cihly pro více informací o Další funkce . To je zvláště účinné při hraní úrovní s neomezeným počtem nepřátelských bojovníků; například Episode 2 Chapter 4 Jedi Battle a Episode 3 Chapter 4 Defense of Kashyyyk.
  5. Zapněte multiplikátory. Multiplikátory svorníků jsou k dispozici ke koupi poté, co najdete související silové kostky. Jsou velmi drahé, ale po aktivaci se každý nalezený bod vynásobí 2,4, 6 nebo 8, podle toho, které multiplikátory jste aktivovali. Vidět Jak používat energetické cihly pro více informací o Další funkce .
 3. Obrázek s názvem Hrát Lego Star Wars_ The Complete Saga Krok 3

  3 Sbírejte minikity. každá kapitola má 10 minisady. Když nasbíráte všech deset mini-souprav, můžete sestavu postavit mimo kantýnu a vyděláte zlatou cihlu. Mini stavebnic je celkem 360 (10 stavebnic vynásobených 6 kapitolami vynásobených 6 epizodami). Pokud nasbíráte všech 360 stavebnic, vyděláte také celkem 36 zlatých cihel.
 4. Obrázek s názvem Hrát Lego Star Wars_ The Complete Saga Krok 4

  4 Sbírejte zlaté cihly. V průběhu hry je možné nasbírat 160 zlatých kostek, 36 je k dispozici po dokončení příběhu, 36 je k dispozici po dosažení True Jedi a 36 je k dispozici pro sbírání minikitů, 12 je k dispozici po dokončení super příběhů, 20 je k dispozici v bonusových misích lovce odměn, 6 k dispozici v bonusových úrovních a 14 lze zakoupit v kantýně.
 5. Obrázek s názvem Hrát Lego Star Wars_ The Complete Saga Krok 5

  5 Sbírejte modré kanystry. každou kapitolu lze hrát v příběhovém režimu, volném hraní nebo výzvě. V režimu výzev obdržíte sbírku postav, se kterými budete pracovat, a máte za úkol objevit umístění deseti modrých kanystrů. Musíte najít všech deset za deset minut. Pokud tak učiníte, budete odměněni 50 000 body. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu najít modré minikity? agewalker Prozkoumejte oblast. Modré minikity najdete tam, kde je budete nejméně čekat, takže kontrolujte všude.
 • Otázka Jaké vybavení potřebuji ke hraní? Záleží na verzi, na které se nacházíte. Pro verzi Wii potřebujete dálkové ovládání Wii a nunchuck Wii. Chcete -li hrát na DS, potřebujete DS. Na verzi PS3 potřebujete ovladač PS3. Na PC potřebujete klíče a na Xbox360 stačí ovladač.
 • Otázka Jak odemknu Attack of the Clones? Musíte dokončit první úroveň v epizodě 1, poté kapitolu opustíte zadáním dveří nalevo a zavřením.
 • Otázka Co mám dělat, když nemohu otevřít druhou úroveň v Lego Star Wars, přestože jsem zabil Darth Maula? agewalker Pokud hrajete na bezplatné verzi IOS, musíte za odemčení ostatních úrovní zaplatit.
 • Otázka Musím posbírat všechno, například body, abych mohl přejít k dalšímu příběhu? Záleží na vašem výkonu (například sbírání bodů, minikitů atd.). Zda se pohnete dál, závisí většinou na tom, jak postupujete šesti kapitolami epizody.
 • Otázka Jak získám a používám protonová torpéda? Na Wii a DS jen proletíte oblast torpéda a stisknutím Z spustíte, když je vaše oblast v dosahu.
 • Otázka Jak mohu přepnout hru na multiplayer? Na domácí konzoli musíte mít druhý ovladač. Zapněte ovladač a stiskněte tlačítko Start a měl by se připojit druhý hráč. Jiné systémy mohou vyžadovat jiné postupy nebo nemusí mít funkce pro více hráčů.
 • Otázka Jak odemknu branku? Pokud jste odehráli celou kapitolu Endor v příběhovém režimu a Wicket nebyl odemčen, další možností je ušetřit hřeby Lego a koupit odemčení z baru v kantýně.
 • Otázka Jak získám všechny zlaté cihly pro arkádu? Na domácí konzoli budete potřebovat dva hráče, kteří budou hrát každou výzvu v arkádě. Poté byste měli obdržet zlaté cihly.
 • Otázka Jak přesunu směrovou podložku na obrazovce pro levou ruku? Moje je zaseknutá uprostřed. Pozastavte hru a přejděte na Nápovědu a možnosti, měla by vám ukázat vaše ovládání. U směrového bloku je ikona + se šipkami na všech koncích, stejně jako ikona zámku v pravém dolním rohu d-padu. Chcete-li d-pad přesunout, položte prst doprostřed, kde je ikona „+“, a poté přesuňte prst tam, kde chcete, aby byl d-pad umístěn. Pokud se vám zpočátku nedaří přesunout d-pad, podívejte se na ikonu zámku v pravém dolním rohu. Pokud je zámek zavřený, odemkněte jej klepnutím.


Populární Problémy

Evropská antuková houpačka míří tento týden do Španělska na Mutua Madrid Open 2021, událost WTA 1000, která má začít 29. dubna.

Jak vystřelit lakrosovou kouli. Lacrosse vyžaduje, abyste k házení míče do branky použili hůl se sítí na konci. V tomto rychle se rozvíjejícím, vysoce fyzickém sportu je důležité zdokonalit základy střelby. Střelba vyžaduje řádné ...

Zde je vše, co potřebujete vědět ke sledování epizod seriálu „Schooled“, nového spinoffu filmu „The Goldbergs“.

Jak jezdit a montovat jednokolku. Naučit se jezdit na jednokolce je jednodušší, než by se mohlo zdát. (Samozřejmě to vypadá nemožné!) Jen málo lidí se naučí jezdit na jednom za 24 hodin. Šedesátníci se naučili jezdit. Jednokolky jsou relativně ...

Toto je Murrayův první hlavní titul od jeho wimbledonské slávy před třemi lety.

Když David Ferrer odejde do důchodu příští měsíc na Madrid Masters, může to být jeho poslední šance porazit jeho legendárního krajana.