Jak nastavit houpací síť pro jógu

Letecká jógová houpací síť je kus látky, který je na obou koncích zavěšen ve vzduchu a lze z něj vytáhnout úžasné techniky letecké jógy. Chcete -li zřídit houpací síť pro jógu, budete potřebovat uvázat uzel a na oba konce látky připevněte karabinu. Odtamtud je jen otázkou připnutí karabiny k bezpečnému stropnímu držáku nebo nosníku. Pokud budete postupovat podle správných pokynů, můžete mít svou houpací síť na jógu během chvilky postavenou!

Část 1 ze 3: Výroba závěsných uzlů v houpací síti

 1. Obrázek s názvem Nastavení letecké houpací sítě pro jógu Krok 1

  1 Shromážděte materiál na obou koncích látky. Houpací síť položte naplocho na zem a konečky prstů položte na levý a pravý okraj látky. Začněte chodit prsty po tkanině tak, aby se oba konce spojily.
  • Až budete sbírat materiál na obou koncích, neměla by vaše houpací síť vypadat jako prostěradlo, ale jako volné lano.


 2. Obrázek s názvem Nastavení letecké houpací sítě na jógu, krok 2

  2 Omotejte konec látky kolem paže. Omotejte jeden konec látky kolem předloktí tak, aby vám 2 paže (61 cm) visely přes paži. Uchopte krátký konec, který visí volnou rukou, omotejte si ho pod paží a držte ho tak, aby byl přetažen přes hrudník.
  • Pokud jste správně postupovali podle pokynů, houpací síť by měla být zcela omotána kolem předloktí.
 3. Obrázek s názvem Nastavení letecké houpací sítě na jógu, krok 3

  3 Volnou rukou uchopte dlouhý konec látky. Uchopte dlouhý konec látky za paži, kolem které je látka aktuálně omotána. Držení látky je nutné k vytvoření smyčky.
 4. Obrázek s názvem Nastavení letecké houpací sítě na jógu, krok 4

  4 Stáhněte zabalenou látku dolů z paže. Stáhněte si látku, která je omotaná kolem vaší paže, zatímco stále držíte dlouhý konec houpací sítě. To by mělo vytvořit uzlovitou smyčku tam, kde bývala vaše paže.
  • Netahejte za smyčku, jinak uzel rozepnete, než bude zajištěn.
 5. Obrázek s názvem Nastavení letecké houpací sítě na jógu, krok 5

  5 Ořízněte karabinu skrz smyčku, kterou jste vytvořili. Většina leteckých houpacích sítí na jógu je ve vzduchu zavěšena karabinami. Pokud karabiny nepřišly s houpací sítí na jógu, můžete je zakoupit online nebo v železářství.
  • Budete potřebovat celkem 4 karabiny. 2 pro každý konec houpací sítě a 2, které se připevňují k držáku, háku nebo nosníku poblíž stropu.
 6. Obrázek s názvem Nastavení letecké houpací sítě na jógu, krok 6

  6 Krátký konec látky protáhněte smyčkou. Vezměte krátký zadní konec látky, která visí, a vytáhněte ji nahoru a znovu smyčkou, kterou jste právě vytvořili. To zajistí uzel na jednom konci houpací sítě a zajistí, že se nevrátí.
 7. Obrázek s názvem Nastavení letecké houpací sítě pro jógu, krok 7

  7 Utažením utáhněte oba konce látky. Jednou rukou uchopte uzel a druhou rukou uchopte dlouhý konec látky. Zatlačte na uzel a zatáhněte za dlouhý konec, aby se utáhl. Opakujte postup s kratším, zadním koncem uzlu, abyste úplně utáhli uzel.
  • Vaše karabina by měla být pevně zajištěna kolem uzlu.
 8. Obrázek s názvem Nastavení letecké houpací sítě na jógu, krok 8

  8 Udělejte další uzel na druhém konci houpací sítě. Vytvořte další uzel a na druhý konec houpací sítě připevněte další karabinu. Až budete hotovi, měli byste mít na obou koncích látky uvázaný uzel a karabinu. reklama

Část 2 ze 3: Instalace stropního držáku nebo háků

 1. Obrázek s názvem Nastavení letecké houpací sítě na jógu, krok 9

  1 Najděte si pevný kus dřeva, ke kterému připevníte držák nebo háček. Je důležité, aby vaše montáž nebo háky byly vyvrtány přímo do stropních nosníků nebo masivního dřeva, jinak nebudou schopny udržet vaši váhu. Najděte část svého stropu, která je nejméně 2,4 m od země a je vyrobena z masivního, pevného dřeva.
  • Pokud máte sádrokartonové nebo závěsné stropy, možná budete muset houpací síť zavěsit ze zajištěného nosníku nebo tyče, místo abyste ji věšeli ze stropu.
  • Pokud si nejste jisti, dodavatel vám může říci, zda váš strop zvládne zátěž.
 2. Obrázek s názvem Nastavení letecké houpací sítě na jógu, krok 10

  2 Držte držák nebo hák proti stropu a označte otvory pro šrouby. Použijte schůdkový žebřík a přidržte stropní držák nebo háčky pro houpací síť proti stropu v místě, kde jej chcete zavěsit. Pomocí tužky označte, kam jdou otvory.
 3. Obrázek s názvem Nastavení letecké houpací sítě na jógu, krok 11

  3 Změřte a označte strop pro druhý držák nebo hák. Druhá strana stropního háku nebo držáku by měla být asi 41 cm od původních značek, které jste vytvořili. Opakujte postup držení držáku proti stropu a označení místa, kam musí otvory jít.
  • Druhá sada otvorů by měla probíhat rovnoběžně s prvními otvory.
 4. Obrázek s názvem Nastavení letecké houpací sítě na jógu, krok 12

  4 Vyvrtejte otvory tam, kde jste je označili. Získejte vrták stejné velikosti jako šrouby dodané s držákem houpací sítě. Zatlačte bit proti značkám, které jste vytvořili, a zatlačte spoušť vaší elektrické vrtačky, zatímco vyvíjíte tlak směrem nahoru. Tím vytvoříte otvory pro upevňovací šrouby.
  • Při vrtání noste obličejovou masku a ochranu očí, aby vám nečistoty nespadly do očí nebo úst.
  • Velikost šroubu pro houpací síť najdete v návodu k použití nebo v popisu produktu.
 5. Obrázek s názvem Nastavení letecké houpací sítě na jógu, krok 13

  5 Zašroubujte držák nebo háčky do stropu. Pokud používáte držák, držte držák u stropu a zatlačte závitový konec šroubů skrz držák do otvorů, které jste vytvořili. Pokud používáte háčky, jednoduše zatlačte závitový konec háčku do otvoru, který jste vytvořili. Otáčejte šrouby nebo háčky ve směru hodinových ručiček, dokud nejsou zcela zašroubovány do stropu. Pokud je používáte, dotáhněte šrouby pomocí klíče.
  • Zatáhněte dolů za háčky, abyste se ujistili, že jsou zajištěny, jakmile budete hotovi.
  reklama

Část 3 ze 3: Zavěšení houpací sítě

 1. Obrázek s názvem Nastavení letecké houpací sítě na jógu, krok 14

  1 Pokud jste nenainstalovali háčky, zavěste lana na zajištěný nosník nebo tyč. Lana, která jsou součástí vaší letecké houpací sítě na jógu, by měla mít smyčky. Na jednom konci lana zavěste karabinu na poutko. Potom jednoduše přeložte lano přes trám nebo tyč, aby oba konce visely na obou stranách stejně.
  • Lana by měla být zavěšena přibližně 16 palců (41 cm) od sebe.
 2. Obrázek s názvem Nastavení letecké houpací sítě na jógu, krok 15

  2 Protáhněte lana skrz háčky, pokud je máte. Pokud používáte háčky nebo stropní držák, připevněte karabinu na konec lan. Poté provlékněte volný konec lana karabinou ve stropních hácích.
  • Oba konce lana by měly viset dolů stejně dlouhé.
 3. Obrázek s názvem Nastavení letecké houpací sítě na jógu, krok 16

  3 Protáhněte konec lana smyčkou v lanech. Vezměte konec lana, na kterém je připevněna karabina, a provlékněte jej jednou ze smyček v laně. Zatáhněte za karabinu a vytvořte uzel, který připevní lano k háku, držáku nebo nosníku, na který ho plánujete zavěsit. Poté přejděte k druhému lanu připevněnému ke stropu a udělejte totéž.
  • Tento skluz zabrání tomu, aby se lana uvolnila, když na ně zatáhnete.
 4. Obrázek s názvem Nastavení letecké houpací sítě na jógu, krok 17

  4 Připevněte karabiny z houpací sítě ke karabinám na laně. Připojte oba konce houpací sítě k oběma karabinkám visícím ze stropu. Vaše houpací síť na jógu by nyní měla být zavěšena ve vzduchu.
 5. Obrázek s názvem Nastavení letecké houpací sítě na jógu, krok 18

  5 Posaďte se na houpací síť, abyste se ujistili, že je zajištěna. Houpací síť by měla vydržet vaši váhu. Pokud se cítíte nejistí nebo háčky vycházejí, zkuste místo toho připevnit houpací síť k bezpečnému paprsku ve vašem domě.
  • Nezačínejte houpací síť používat, dokud nevíte, že je zajištěná, jinak byste se mohli zranit.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak vysoko nad podlahou by měl být základ vzdušné jógové látky? Alaura Covey Základní houpací síť o délce 4 yardů je nejlepší pro strop 2,75 až 3 metry 9 až 10 stop, pokud chcete, aby spodní část houpací sítě byla ve výšce boků od podlahy. Základní houpací síť na 5 yardů je nejlepší pro regenerační jógu, pokud chcete, aby spodní část houpací sítě byla blízko podlahy.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

 • Vrtat
 • Měřicí páska
 • Držák nebo háčky
 • Klíč
 • 4 karabiny
 • Letecká houpací síť na jógu
 • Houpací lana
 • Montážní nebo stropní háčky (volitelně)

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku vzdělávacího obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Klíčem k tomu, abyste byli elegantní, je jednat s důvěrou a grácií. Vždy se chovejte zdvořile a zachovejte chladnou hlavu. Vyhněte se hrubému chování, jako je nadávání, a udržujte dobré držení těla, abyste se mohli hrdě prezentovat. Kupte si nadčasové, elegantní oblečení ...

Nadal dnes porazil Američana Jacka Socka a příště si zahraje svého starého nepřítele Fabia Fogniniho, který letos na US Open sesadil bývalou jedničku.

Zde je návod, jak sledovat online předsezónní hru Knicks vs Wizards online, ať už jste v New Yorku, Washingtonu nebo mimo trh.

Nošení podprsenky nesprávné velikosti nebo typu může rozptýlit nebo dokonce zničit potenciálně skvělý den. Naštěstí je snadné měřit se na správnou velikost podprsenky. Navíc výběr stylu, který vás udrží v pohodlí, se stane hračkou, jakmile ...

Jak vyrobit pomerančový džus. Není nic tak uspokojivého jako sklenice čerstvě vymačkaného pomerančového džusu. Může to trvat o několik minut déle, než byste čekali. Chuť však stojí za námahu a čekání. Vyzkoušejte: Udělejte nějaké a uvidíte ...

Paradorn Srichaphan vyměňuje rakety za kluby