Živý přenos UW vs Cal Basketball: Jak se dívat online bez kabeluGetty Jaden McDaniels #4 z Washington Huskies.

Washington Huskies ztratili tři ze svých posledních čtyř, ale budou mít šanci situaci na silnici proti Kalifornii zvrátit, protože Zlatí medvědi vypadají, že v sobotu vystoupají nad 0,500.

Hra začíná ve 20 hodin. ET a budou vysílány v síti Pac-12. Pokud nemáte kabel nebo nemáte síť Pac-12, můžete sledovat UW vs Cal živě na počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následující služby streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Síť Pac-12 je jednou z nich Více než 95 kanálů zahrnutých v hlavním balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete poté sledovat UW vs Cal živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV je dodáván s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, dokonce pokud to nezaznamenáte.

Sling TV

Síť Pac-12 je součástí balíčku Sling Orange + Sports Extra nebo balíčku Sling Blue + Sports Extra. Oba balíčky stojí první měsíc 25 USD (poté 35 USD za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu se sítí Pac-12, pokud ji plánujete dlouhodobě udržovat:

bodování rally v badmintonu

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

recenze tenisek

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat UW vs Cal živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.


Náhled VAŠE vs. KAL

Po silném začátku sezony Washington klopýtl a ztratil tři z posledních čtyř. Poslední byla ztráta 61: 55 na Stanford, ve které byli Huskies v druhé polovině outscored 41: 27.

Odvedli jsme dobrou práci při hledání střelců v první polovině; velmi jsme jim to zkomplikovali, řekl trenér Huskies Mike Hopkins. Ve druhém poločase jsme měli několik poruch a udělali několik výstřelů na konci hodiny. Poté jsme zmeškali několik trestných hodů dolů. Když jste na cestách, musíte stále bodovat.

Huskies se v této sezóně museli vypořádat s několika zraněními a startér Quade Green byl před zápasem proti Stanfordu prohlášen za akademicky nezpůsobilého.

Měli jsme tam tolik různých sestav, že to chvílemi vypadalo jako míchaná vejce, řekl Hopkins. To se stane, když ztratíte kluka jako Quade. Elijah odvedl dobrou práci, zvláště v obraně, ale měl několik poruch. Je to těžká situace. Je těžké přijít o startér.

Po začátku 4: 0 v této sezóně to pro Cal bylo těžké. Poté, co Golden Bears prohráli šest z posledních sedmi, zaznamenali v posledním zápase vítězství proti státu Washington. Vedl Daejon Davis, který zaznamenal rekordních 20 bodů se šesti doskoky a pěti asistencemi.

Defenzivně Cal omezil Cougars dva přední střelce-Matt Bradley a Kareem South-na kombinovanou střelbu 2 ze 17.

Když vaši dva nejlepší střelci netočí skvěle, budete hrát zezadu, řekl trenér Cal Mark Fox. To se stalo. Matt má dobrý přístup ke hře a měl lepší druhý poločas.

je to tenisová raketa nebo raketa?

Problémem Washingtonu jsou obraty. Dokázali vyhrát i přes 18 obratů proti Stanfordu.

Náš tým má po celý rok epidemii obratů, řekl Fox. Musíme to opravit.

Washington je pro tuto hru oblíbený na 6,5 ​​bodu. Celková částka je uvedena na 130,5.

Několik trendů, které je třeba znát: Celková částka se snížila ve čtyřech z posledních pěti zápasů Washingtonu, zatímco Kalifornie je 2: 10 proti rozstřelu v jejich posledních 12. Když se týmy v loňském roce střetly, Washington vyhrál 71–52.


Populární Problémy

Monica Seles zcela změnila ženskou hru a nastavila svým budoucím šampionkám laťku vysoko.

Pokud nemáte kabel, můžete stále snadno sledovat 2021 Golden Globes online zdarma. Zde je několik různých způsobů, jak to udělat.

Serena Williamsová na sociálních sítích srdečně odpověděla manželovi Alexisovi Ohanianovi, který se vzdal křesla Reddit Board. Serena řekla, že je na svého manžela hrdá, že v tak těžkých časech zaujal stanovisko k rovnosti a rozmanitosti.

Nedávné rozhodnutí Alexandra Zvereva oddělit se od Team8 a vrátit se do práce se svou rodinou nebylo pro Němce Nicolase Kiefera překvapením.

The Bills and Cowboys meet at a Thanksgiving matchup. Zde je návod, jak sledovat hru online naživo bez kabelu zdarma.

Jeho vrstevníci o přátelské osobnosti Rogera Federera a přízemní povaze hovořili několikrát.