Rome 2020: Elise Mertens vs Magda Linette náhled, head-to-head & prediction | Italian Open

Elise Mertensová

Elise Mertensová

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Elise Mertens vs. Magda Linette

Datum: 16. září 2020

Turnaj: Italian Open 2020

Kolo: Druhé kolo (kolo 32)

2 tenisové rakety

Místo: Řím, Itálie

Kategorie: WTA Premier 5

tenisová hra tetherball

Povrch: červený jíl

Odměna : 1 771 082 EUR

Načasování zápasu: 11:00 SELČ, 14:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel / ESPN

Náhled Elise Mertens vs Magda Linette

Magda Linette

Magda Linette

Elise Mertensová se ve středu utká s Magdou Linetteovou ve druhém kole turnaje WTA Italian Open v Římě.

Mertens přichází do zápasu, který již dosáhl finále na antuce v Praze, které se konalo před americkou sezónou hardcourt. Belgičan tam porazil typy Eugenie Bouchardové a Krystiny Plíškové, než na poslední překážce prohrál se Simonou Halepovou.

Mertensová si svou dobrou formu odvezla do New Yorku, kde dosáhla semifinále Western & Southern Open a čtvrtfinále US Open. Světová jednadvacítka během svého běhu porazila domácí favority Sofii Keninovou a Jessicu Pegulovou, stejně jako Kristinu Mladenovicovou.

jak zjistit velikost přilnavosti na tenisové raketě

Tento týden v Římě Mertens v prvním kole porazil Su-Wei Hsieh; Belgičan vyhrál celkem přímočaře 6: 6, 6: 1.

Soupeřkou Elise Mertensové ve druhém kole je světová jednička 35 Magda Linetteová, která od té doby, co se v době pandemie COVID-19 uvolnily blokace, není ve špičkové formě.

domácí lék tenisový loket

Polák šel rovnou do amerických hardcourts, kde se uklonila brzy v Lexingtonu a na Western & Southern Open. Po dobře vypadajícím startu na US Open prohrála Linette ve třetím kole s Anettem Kontaveitem.

Linette však zvítězila v prvním kole nad Jelenou Ostapenkovou v Římě, což by jí v tomto zápase mělo dát jistotu.

Elise Mertens vs Magda Linette hlava na hlavě

Setkání v Římě je třetím mezi oběma hráči a Elise Mertensová vede hlavou 2: 0 nad Magdou Linette.

Mertens zvítězil ve dvou setech v obou předchozích setkáních s Linette-na Tokyo International v roce 2017 (6-1 7-5) a na Edgbastonu v roce 2014 (6-3 6-4).

Predikce Elise Mertens vs Magda Linette

Elise Mertens na Internazionali BNL D

Elise Mertens na Internazionali BNL D'Italia 2020

Vzhledem k jejich příslušným výkonům od zablokování přichází Elise Mertensová do zápasů jako drtivá favoritka. Belgičan však působil i na okruhu ve čtyřhře a únava by v určitém okamžiku mohla hrát roli.

Přesto Mertens v posledních týdnech na všechny zapůsobila svou silnou hrou. Brzy odebírala míč a využívala hru a pohyb na všech kurtech, aby soupeřky bojovaly o každý bod.

Obranná hra Magdy Linette, která se spoléhá na dlouhé výměny od základní čáry, pravděpodobně nebude Mertensovi vadit, pokud bude plně fit. Aby Polák způsobil rozrušení, bude muset zaútočit na Mertensovo podání a podívat se, aby převzal iniciativu při shromážděních.

moderní stolní tenis

Předpověď : Elise Mertensová vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Po 12leté přestávce je 'Crank Yankers' zpět na pátou sezónu. Zde je návod, jak sledovat nové epizody klasické žertovné show streamované online bez kabelu.

Měsíc je nejbližším tělesem ve vesmíru k Zemi se střední vzdáleností 384 403 km. Https://www.universetoday.com/103206/ what-is-the-distance-to-the-moon/ první sonda letící na Měsíc byla ruská Luna 1, vypuštěná ...

Jak vyrobit nekvašený chléb. Droždí, jedlá soda, prášek do pečiva a vaječné bílky jsou tradiční kvasnice. Pokud se vám s nimi nechce péct z náboženských důvodů nebo z časové tísně, můžete si přesto vyšlehat nekvašený chléb ....

Nové verze Hulu: co přijde na Hulu v říjnu? Tento měsíc bude k dispozici nepřeberné množství filmů, originálních sérií a kritikou uznávaných filmů a speciálů.

Jak podávat šampaňské. Šampaňské je shovívavost často spojená s oslavnými okamžiky nebo bohatými příležitostmi. Podávání šampaňského je umělecká forma, od výběru šampaňského až po jeho nalévání a párování s jídlem. Ať už známý jako ...

Nový dokument zaznamenávající vztah mezi Whitney Houston a Bobbi Kristinou má premiéru na celoživotní. Zde je návod, jak to můžete sledovat online.