Jak streamovat Iron Man: Váš konečný průvodce prohlížením

potok železný muž

Zázrak

Streamujte Iron Man hned

Tady je něco, čemu je trochu těžké uvěřit - Robert Downey Jr. měl roli Iron Mana více než 10 let. Všechno to začalo v roce 2008, kdy byl uveden jeho první film. Downey byl údajně ručně vybrán pro roli od režiséra Jona Favreaua, který měl pocit, jako by jeho příběh byl podobný příběhu Tonyho Starka.

Downey po celá léta dělal titulky ze všech špatných důvodů - šel do vězení a také bojoval se závislostí na drogách a poslal ho na rehabilitaci. Tento film však všem připomněl, že bez ohledu na jeho minulost je stále úžasným hercem, který je schopen jít dál. Jako Tony Stark ztvárnil miliardářského inženýra, který je synem úspěšného vynálezce. Jeho postava je známá jako playboy, který nemá nejzdravější životní styl. Po nehodě sestrojil oblek Iron Man, aby pomohl zůstat naživu.

Zatímco jeho postava od prvního filmu ohromně vzrostla, je vždy dobré ohlédnout se zpět a zjistit, jak Iron Man vznikl, zvláště pokud plánujete opětovné sledování filmů o Avengers. Naštěstí, Železný muž streamuje díky Disney+. Zde je návod, jak se dívat Železný muž online.

tenisové míčky na nohy židle

Jak streamovat „Iron Man“ - exkluzivně na Disney+

Železný muž je jedním z mnoha filmů Marvel, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby předplatného Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Železný muž a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Iron Mana
  5. 5. Klepněte na Iron Man
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi


„Iron Man“: Přehled

Datum vydání: 2. května 2008 (ve Spojených státech)
Tvůrci: Scénář: Mark Fergus, Hawk Ostby, Matt Holloway a Art Marcum
Ředitel:
Jon favreau
V hlavních rolích:
Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Terrence Howard, Jeff Bridges
Hodnocení:
PG-13
Synopse:
Miliardář Tony Stark vytvoří speciální oblek jako způsob přežití a pak si uvědomí, jak mocný se může stát.


Jak dlouho je „Iron Man“?

Železný muž je 126 minut.


Zápletka „Iron Man“

Tony Stark má v současné době na starosti dodavatele obrany Stark Industries poté, co mu to jeho otec vynálezce nechal. Stark, umístěný v Afghánistánu, aby předvedl svou novou raketu Jericho, je napaden a zraněn. Do jeho těla se dostávají střepy šrapnelu, ale zatímco je uvězněn, stále zůstává naživu. Držen jako rukojmí Ten Rings, nabídl svou svobodu zpět, pokud pro skupinu vytvoří raketu. Stark bohužel nevěří, že svůj slib skutečně dodrží. Přestože byl Stark držen jako vězeň, podařilo se mu vytvořit oblek Iron Mana, který ho pomůže osvobodit a udržet naživu. Poté, co opustil, se rozhodl, že Stark Industries potřebuje vystoupit ze zbrojního obchodu, poté, co viděl, čeho je raketa Stark skutečně schopná. Obadiah Stane, který pracoval se Starkovým otcem, to považuje za špatný nápad - a snaží se sabotovat Starkův plán najetím deseti prstenů, aby se ho pokusili zabít. Ti dva s tím bojují, přičemž Stane má vlastní oblek. Nakonec Stark nemá problém přiznat, že je Iron Man.


Obsazení „Iron Man“

Film byl obrovským hitem pro Roberta Downeyho Jr., který neměl problém s přenesením filmu a pokračování, které přišly po něm. Zde je shrnutí Železný muž Hlavní herci a herečky.

Robert Downey Jr. jako Tony Stark

Downey hraje Tonyho Starka, který se promění v Iron Mana jako způsob boje se zlem. Jak již bylo zmíněno dříve, režisér Jon Favreau bojoval s Marvelem, aby mu dal tuto roli, protože věděl, že bude dokonalý. Byl několikrát odmítnut, ale nadále uváděl své jméno ke stolu. Mým úkolem jako režiséra bylo ukázat, že to byla kreativně nejlepší volba ... a nyní je Marvel Universe největší franšízou v historii filmu, Favreau řekl 100,3 Jack FM . Před Železný muž Downey hrál Charlieho Chaplina Chaplin a měl roli v televizním seriálu Ally McBeal

Terrence Howard jako Rhodey

Rhodeyho, v komiksech a pozdějších filmech také znám jako War Machine, hrál Terrence Howard, který v této roli nepokračoval kvůli nedostatečnému placení. Ukázalo se, že člověk, kterému jsem pomohl, se stal Iron Manem ... když bylo načase přepsat se na druhého, vzal peníze, které mi měly jít, a vytlačil mě ven, Howard připustil Sledujte, co se děje, v přímém přenosu . Roli převzal Don Cheadle.

Jeff Bridges jako Obadiah Stane

Jeff Bridges hraje Obadiah Stane. Později známý jako Iron Monger, Stane byl prozatímním generálním ředitelem společnosti Stark Industries, dokud se Tony nerozhodl převzít vládu. Tato žárlivost vede ke Staneovu pokusu zabít Starka. Podle Bridges mu bylo původně řečeno, že Stane film přežije, ale to nebyl směr, kterým se film ubíral. Když jsem byl najat, bylo napsáno, že Obadiah bude žít, že když otevřou jeho oblek Iron Monger ... nebyl v něm, řekl, podle SlashFilms . Potom se rozhodli, že mi zabijí zadek. Řekl mi: „Je to komiksová fantasy, takže kdo ví, vaše postava by se mohla vrátit.“

Gwyneth Paltrow jako Pepper Potts

Gwyneth Paltrow hraje Pepper Potts, milostný zájem Tonyho Starka. Je klíčový v tom, že pomáhá provozovat Stark Industries. Paltrow uvedla, že bude součástí franšízy tak dlouho, dokud Downey hraje Iron Mana, ale letos přiznal že je v tomto okamžiku trochu stará na to, aby byla v obleku a tak. Paltrow držel roli ve všech pokračováních a několika dalších filmech Marvel.


Písně „Iron Man“ a soundtrack

Jednou z největších písní Iron Man je Back In Black od AC/DC. Mezi další písně ve filmu patří Slept on Tony with Dirt od Ghostface Killah, Iron Man od Black Sabbath, Damn Kid od DJ Boborobo a Institutionalalized by Suicidal Tendencies.

druhy tenisek

„Iron Man“ v pokladně

Iron Man byl pro Marvel obrovským úspěchem. Celosvětově, vydělalo to 585 366 247 $, s víkendovou částkou 98 618 668 $. Film se otevřel ve 4 105 kinech a v kinech se mohl promítat od 2. května do 2. října 2018.


Recenze „Iron Man“ - Co řekli kritici

Film byl také hitem kritiků a získal souhrnné skóre 94% na Rotten Tomatoes . Většina kritiků se vyjádřila k Downeyho sebevědomému a zábavnému herectví, díky kterému byla postava Tonyho Starka sympatická. Bez Downeyho v roli to možná nebylo tak úspěšné. Film je tak chytrý a plynulý, že je snadné přehlédnout odporný příběh, ve kterém Stark během katastrofální cesty do Afghánistánu utrpí útok svědomí, uvědomí si, že jeho korporace zásobuje padouchy podobné Talibanu a vydává se za nimi v jeho železné smrti oblek, napsal Chicago Reader .


Kde se „Iron Man“ hodí do Pantheonu ve filmu Disney

Železný muž je důležitý z jednoho velkého důvodu - byl to film, který pomohl odstartovat Marvel Cinematic Universe. Pokud by tento film byl bombardován, není jasné, zda bychom mohli vidět filmy Avengers, z nichž všechny byly trháky. Železný muž dokázal, že filmy o superhrdinech pro ně mohou mít trochu srdce.


Trailer „Iron Man“Hrát si

Iron Man (Trailer) | 2008 Trailer k filmu „Iron Man“. Toto není reklama! Práva náleží společnostem Marvel Studios a Paramount Pictures. 2012-01-28T23: 10: 58 000Z

Streamujte Iron Man hned


Drobnosti „Iron Man“: 5 rychlých faktů

Jako první marvelovský film si můžete vsadit, že na zajištění bylo potřeba hodně času Železný muž bylo to nejlepší, co mohlo být. Zde je pět rychlých faktů o vzniku filmu.

1. Film měl být uveden na trh v New Line, ale věci nefungovaly

Výkonný ředitel New Line Bob Shaye byl údajně vůči této věci trochu skeptický celý koncept Iron Mana . Za prvé, Iron Man nebyl tak populární u postavy jako Superman nebo Batman. Za druhé si nemyslel, že a kovový oblek by byl schopen létat . V té době Marvel právě zahájil své studio a znovu získal postavu poté, co vypršela možnost New Line v roce 2005. Marvel se před filmem pokusil probudit určitý zájem o postavu, aby se ujistil, že to bude hit, protože měli hodně na koni, protože film byl úspěšný.

2. Robert Downey Jr. měl na obrazovce test na smokingu

Jak již bylo zmíněno, byl to hazard najímání Roberta Downeyho Jr. na roli - takže musel najít způsoby, jak dokázat, že to myslí vážně. Snažil se získat zpět svoji kariéru, takže oblékl se pro úspěch . Vzhled byl také něco, co Tony Stark vytáhl.

3. Favreau povzbudil Downeyho k improvizaci

Downey se snažil ze všech sil, aby se ujistil, že je scénář dokonalý, a to znamená, že když se rozjely kamery, došlo k malé improvizaci. Ve skutečnosti, jedna z nejpamátnějších linek - Downey přiznal, že je Iron Man - nebyl ve scénáři.

4. Tom Cruise byl kdysi považován za roli

Než Marvel znovu získal práva na postavu, Tom Cruise projevil zájem . Tehdy ale scénář nebyl tak solidní a on nakonec ustoupil. I když by s rolí odvedl slušnou práci, podle toho, jak dobře si Downey vedl, je těžké si to představit.

5. Paul Bettany, který vyjádřil JARVIS, získal roli téměř urážlivým způsobem

Bettany se později připojila k Marvel Universe v jiné formě - hraje Vision. Začal však jako JARVIS, AI Tonyho Starka. JARVIS, což je zkratka pro Just A Rather Very Intelligent System, je velkou pomocí pro Starka během filmu. Jon Favreau měl od začátku na mysli Bettany. Zavolal mi Jon Favreau a řekl: „Potřebuji hlas robota bez osobnosti a hned jsem na tebe myslel,“ prozradila Bettany. Myslel jsem, že to byla ta nejzábavnější věc, jakou jsem kdy slyšel, a tak jsem řekl „Ano“.

Streamujte Iron Man hned


Populární Problémy

Elina Svitolina potvrdila, že po sňatku s Francouzem Gaelem Monfilsem bude po zbytek své hráčské kariéry nadále používat své rodné jméno.

Stephen Colbert dnes večer pořádá v Showtime hvězdný volební speciál. Zde je pohled na hosty a na začátek show.

Chcete se podívat na sobotní čtvrtfinále Arsenal vs Sheffield FA Cup? Zde je návod, jak sledovat televizi nebo online, pokud jste v USA.

Jak uvolnit těsnost dolní části zad. Těsnost dolní části zad je běžnou stížností mnoha lidí. Zlepšení celkového fyzického a duševního zdraví vám může pomoci výrazně zmírnit napětí v dolní části zad. Při správné péči, úlevě pro vaše ...

Variace standardního push upu, tleskání push up je plyometrické cvičení navržené tak, aby napomáhalo rozvoji výbušné síly. Tleskání push upů není o mnoho obtížnější než standardní kliky a vyžadují ...