Jak streamovat „Noční můru před Vánoci“: Průvodce prohlížením rodiny

Noční můra před Vánoci

Disney

Streamujte noční můru před Vánocemi hnedV roce 1993, Noční můra před Vánoci byl vydán, aby divákům přinesl halloweenské/vánoční mash-up, na který nikdy nezapomenou. Režie: Henry Selick, produkci a koncepci Tima Burtona, film vypráví o Jacku Skellingtonovi, králi města Halloween, který narazí na portál do Christmas Town. Rozhodne se převzít dovolenou a představit ji svým strašidelným společníkům, ale věci nejdou přesně podle plánu.Projekt vznikl ve formě básně, kterou napsal Burton v roce 1982, když pracoval jako animátor ve Walt Disney Feature Animation. O několik let později se to začalo rýsovat jako rys, když Danny Elfman převzal vedení písní a partitury a zároveň poskytoval Jackův zpěv. K filmu se připojili další hlasoví herci, včetně Chris Sarandon, Catherine O'Hara, William Hickey, Ken Page, Paul Reubens, Glenn Shadix a Ed Ivory.

S ohledem na to všechno můžete streamovat přesně takto Noční můra o Vánocích a vše, co byste chtěli o filmu vědět, je to úspěch pokladny, kritický příjem a další!Jak streamovat „Noční můru před Vánoci“ - exkluzivně na Disney+

Noční můra před Vánoci je jedním z klasických filmů Disney z 90. let, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Noční můra před Vánoci a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Hledejte Nightmare Before
  5. 5. Spusťte streamování

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.Začít bezplatnou zkušební verzi
„Noční můra před Vánocemi“: Přehled

Datum vydání: 29. října 1993
Tvůrci: Režie: Henry Selick, Produkce a vytvoření: Tim Burton, Scénář: Caroline Thompson
V hlavních rolích: Danny Elfman, Chris Sarandon, Catherine O’Hara, William Hickey, Ken Page, Paul Reubens, Glenn Shadix a Ed Ivory.
Hodnocení: PG
Synopse: Jack Skellington, King of Halloween Town, objevuje Christmas Town, ale jeho pokusy přivést Vánoce do svého domova způsobují zmatek.


Jak dlouho trvá „noční můra před Vánocemi“?

Noční můra před Vánoci má dobu běhu 76 minut.


Děj „Noční můra před Vánocemi“

Halloween Town je svět plný příšer, duchů, skřetů, upírů, vlkodlaků, čarodějnic, mumií a dalších. Vůdcem města je Jack Skellington, dýňový král, který je rok co rok vede jejich každoročními oslavami Halloweenu. Jacka tato rutina velmi unavila a touží po tom, aby jeho světem otřáslo něco nového. Jednoho rána bloudí lesem a najde portál do Christmas Town, neznámého svátku, který vyvolává jeho zájem. Vrací se do Halloween Town, aby představil svá zjištění, ale jeho voliči nechápou koncept Vánoc, přestože je přitahuje jedna konkrétní postava, které říkají Sandy Claws. Jack učiní výkonné rozhodnutí, že on a občané města Halloween letos převezmou Vánoce.

Jack přiřadí svůj seznam úkolů občanům města Halloween, včetně zpívání koled, výroby dárků a stavění saní, které mají táhnout kostliví sobi. Sally, ragdoll tajně zamilovaná do Jacka, se obává, že Jackovy snahy povedou ke katastrofě, ale přesto pokračuje dál a objednává triky nebo ošetřující pankáče Lock, Shock a Barrel, aby unesli Santa Clause a přivedli ho zpět do Halloween Town. Aniž by to Jack věděl, děti doručí Santu Oogie Boogiemu, nebezpečnému boogeymanovi závislému na hazardu, který nakonec zajme i Sally.

Jack vyrazí na Štědrý den, ale jeho dárky ve stylu Halloweenu děsí a napadají občany Vánočního Města. Armáda ho střílí z nebe, když Jack běduje nad katastrofou, kterou způsobil. Nyní musí Jack zachránit Santu a Sally ze spárů Oogie Boogie. Jakmile je Santa zachráněn, vrací se do svého Města, aby zachránil Vánoce svým lidem, zatímco lidé z Města Halloween oslavují Jackův návrat, protože si uvědomuje, že by si měl vážit toho, co má.


Obsazení filmu „Noční můra před Vánoci“

Chris Sarandon a Danny Elfman jako Jack Skellington

Dva různí herci hlasu pomáhají přivést Jacka Skellingtona k životu. Sarandon zvládá Jackův mluvící hlas, zatímco Elfman zvládá všechny pěvecké povinnosti. Elfman také vyjadřuje Barrel, jeden z triků nebo treaters pracujících pro Oogie Boogie kromě Clown s Tear-Away Face, klaunem, který jezdí na jednokolce.

Catherine O'Hara jako Sally

Sally je ragdollovým výtvorem šíleného doktora Finklesteina a rostoucího milostného zájmu Jacka. Je také psychická a má předtuchy, když se má stát něco špatného. O’Hara předtím hrál v další z Burtonových inscenací: 1988 Beetlejuice . Nyní ji lze vidět v kanadské komedii Schitt’s Creek .

William Hickey jako doktor Finklestein

Doctor Finklestein je šílený vědec a tvůrce Sally. V oficiálních titulcích filmu je uveden pouze jako Evil Scientist; ve filmu je uveden pouze jménem jednou.

Glenn Shadix jako starosta města Halloween

Starosta vede většinu setkání v Halloween Town. Jeho nálada se mění ze šťastné na rozrušenou, když se jeho hlava točí mezi šťastnou a smutnou tváří. (Je to doslova politik se dvěma tvářemi.) Shadix také hrál v Burtonově Beetlejuice po boku O'Hary.

Ken Page jako Oogie Boogie

Oogie Boogie je darebný boogeyman ve městě Halloween, který má vášeň pro hazardní hry. Před čtyřmi lety Noční můra Page vyjádřil King Gator Všichni psi jdou do nebe .

Ed Ivory jako Santa Claus

Santa Claus je vůdce Christmas Town, který je unesen Lock, Shock a Barrel. Kromě hraní Santy dělá Ivory krátké vyprávění na začátku filmu.

Paul Reubens jako zámek

Reubens hlasy Lock, jeden z trik-nebo-treaters pracující pro Oogie Boogie. Reubens, známý jako Pee-wee Herman, také dříve pracoval s Burtonem na Pee-wee’s Big Adventure (1985) a Batman se vrací (1992).


Písně a soundtrack „The Nightmare Before Christmas“

Zábavnou skutečností o filmu a jeho soundtracku je, že Patrick Stewart ( Star Trek ) původně zaznamenané vyprávění pro prolog a epilog filmu. Zatímco jeho vyprávění bylo nakonec vystřiženo ve střižně a nebylo ve filmu použito, jeho hlasové komentáře jsou obsaženy na albu zvukového doprovodu.

Tracklist pro Noční můra před Vánoci soundtrack je následující:

1. Předehra (skóre)
2. Otevírání
3. Toto je Halloween
4. Jackův nářek
5. Doktor Finklestein/V lese (skóre)
6. Co je to?
7. Píseň městského setkání
8. Jack a Sally Montage (skóre)
9. Jackova posedlost
10. Uneste Sandy Claws
11. Výroba Vánoc
12. Nabbed (skóre)
13. Oogie Boogie’s Song
14. Sally’s Song
15. Christmas Eve Montage (skóre)
16. Chudák Jack
17. Na záchranu (skóre)
18. Konečné / obnovení
19. Zavírání
20. Konec Název (skóre)

Zvukový doprovod také získal vydání speciální edice, když byl film znovu vydán ve 3-D v roce 2006. Nová verze obsahovala bonusový disk, který obsahoval obaly pěti písní filmu od populárních umělců jako Fall Out Boy, Panic! na diskotéce, Marilyn Manson, Fiona Apple a, Ona chce pomstu.

V roce 2008 byla vydána další verze s názvem Nightmare Revisited , který zahrnoval všechny obálky populárních umělců. This Is Halloween od Marilyna Mansona přeneseno z re-release 2006. Další umělci jako Flyleaf, The All-American Rejects, The Polyphonic Spree, Korn, Rise Against, Amy Lee, Datarock, Shiny Toy Guns a další přispěli obaly Noční můra klasika.


„Noční můra před Vánoci“ v pokladně

Noční můra před Vánoci vydělal po celém světě 75 082 668 $ podle Box Office Mojo . To mělo celkové pořadí 27 za rok to vyšlo. Jeho pozice pro samotné PG filmy byla 10.


Recenze „Noční můra před Vánoci“ - Co řekli kritici

Noční můra před Vánoci má na Rotten Tomatoes hodnocení 95% Fresh. Stránka napsal , Noční můra před Vánoci je úžasně originální a vizuálně nádherné dílo stop-motion animace.

zábal paže na tenisový loket

Není překvapením, že film byl chválen za stop-motion animaci, originalitu, hudbu a poselství. Kenneth Turan z Los Angeles Times napsal, Částečně avantgardní umělecký film, částečně zábavná, ale morbidní pohádka, je to nádherně ďábelský prázdninový muzikál, který ve svých krátkých 75 minutách ukazuje více vynalézavosti, než některá studia zvládnou za celý rok.

Anthony Lane z New Yorker ocenil jeho styl animace a pocit z obchodu s kouzelnými hračkami, zatímco Desmond Ryan z Philadelphia Inquirer psal o Burtonově kreativitě. Burton, muž, který nám dal Bat-man , Beetlejuice a Střihoruký Edward , není schopen konvenční myšlenky. Jeho pohled na prázdninovou pohádku je nádherně mimo zeď.

jiný kritici udělit filmu uznání za to, že se odlišuje od davu CGI, a zároveň upouští Střihoruký Edward a Beetlejuice jako ostatní produkty Burtonova out-of-the-box kreativního procesu.


Trailer „Noční můra před Vánocemi“

Popis oficiálního upoutávky (níže) zní: Jack Skellington, král Halloweentownu, objevuje Christmas Town, ale nerozumí tomuto konceptu.Hrát si

The Nightmare Before Christmas (1993) Oficiální trailer #1 - Animovaný film Přihlaste se k odběru TRAILERŮ: bit.ly/sxaw6h Přihlaste se k PŘÍBĚHU brzy: bit.ly/H2vZUn Přihlaste se k odběru CLASSIC TRAILERS: bit.ly/1u43jDe Like us on FACEBOOK: goo.gl/dHs73 Sledujte nás na TWITTERU: bit.ly/1ghOWmt Nightmare Before Christmas (1993) Official Trailer #1 - Animovaný film Jack Skellington, král Halloweentownu, objevuje Christmas Town, ale nerozumí tomu konceptu. 2013-09-30T23: 59: 22.000Z

Streamujte noční můru před Vánocemi hned


Drobnosti „Noční můra před Vánocemi“: 5 rychlých faktů

1. „Noční můra před Vánocemi“ trvala 3 roky, přestože byla krátká

Kvůli výzvám stop-motion produkce začal režisér Henry Selick natáčet ještě před dokončením scénáře. Poté, co Elfman dokončil skládání a zvládnutí většiny písní filmu, se k tomu dostal Slick spolu se svým týmem 13 animátorů a armádou stavitelů scén, tvůrců rekvizit a kameramanů. Začali objevením Christmas Town, které je spojeno s písní What’s This? Protože stříleli 24 snímků za sekundu, museli animátoři vytvářet jedinečné obrázky a pohyby 110 000 snímků celkový. Ve skutečnosti jedna minuta filmového záznamu zabrala týden, čímž se celková produkce natáhla na téměř tři roky. Selick využil 20 zvukových stupňů a 230 modelových sad. Jen Jack Skellington měl přes 400 hlav, aby sdělil všechny své různé emoce.

2. Disney chtěla Burtona a Selicka, aby Jackovi Skellingtonovi věnovali oči

Původně si to myslel Disney Noční můra byl příliš mimo značku. Aby Walt Disney Studios pomohlo doplnit obraz filmu, poskytlo několik vážných studiových poznámek, z nichž jedna byla naléhání, aby Skellington nechal své prázdné zásuvky vyměnit za dvojici přátelské oči . Selick a Burton odmítli navzdory skutečnosti, že většina animovaných a loutkových výtvorů používá oči jako způsob, jak se spojit s publikem. To znamená, že tvůrci měli pravdu a nakonec dokázali, že se Skellington dokáže spojit s dětmi i dospělými bez nich.

3. Role Santa Clause téměř šla k Vincentovi Priceovi

Dříve pracoval s Burtonem na Střihoruký Edward a Vincente Vincent Price byl původní volbou pro vyjádření Santa Clause ve filmu. Postava Sandy Claws má být lehká a zneklidněná, když ji unesou spratci Lock, Shock a Barrel. Smrt Priceovy manželky Coral Browneové v roce 1991 však věci změnila. V komentáři k filmu Selick vysvětlil, že herec byl tak zasažen zármutkem, že režisér cítil, že pro Santu zní příliš smutně. Jsou tu také zprávy že hercovo zdraví se po smrti jeho ženy zhoršilo a že jeho hlas zněl křehce a slabě. Jako náhradu byl přiveden Edward Ivory.

4. Jako mnoho jiných filmů Disney, „Nightmare“ skrývá Mickeys

Podle komentářů k filmu se Disney zdráhal nechat Selicka a Burtona zahrnout skrytého Mickeyho v podobě hrozivé hračky. Podle Duševní nit „Ve scéně, kde útočí Jackovy vánoční dárky, je létající plyšové zvíře s úsměvem s ostrými zuby, které má být Burtonovou verzí Mickey Mouse. Také malá dívka, na kterou útočí, má na sobě noční košilku s potiskem Mickey, zatímco pyžamo jejího bratra má zakryté ve tváři Kačera Donalda.

5. Burton chránil sérii před pokračováním CGI

Disney má za sebou úspěšnou historii pokračování jejich hitů přímo na DVD, ale Burton nemá zájem na tom Noční můra před Vánocemi 2 . On řekl MTV Vždy jsem velmi chránil [ Noční můra před Vánoci ], nedělat pokračování nebo podobné věci. Víte, „Jack navštěvuje Den díkůvzdání“ nebo jiné druhy věcí, jen proto, že jsem cítil, že film má čistotu a lidi, kteří ho mají rádi. Protože nejde o masový trh, bylo důležité si tuto čistotu udržet. Snažím se respektovat lidi a udržovat co nejvíce čistotu projektu.

Streamujte noční můru před Vánocemi hned


Populární Problémy

Alex Caceres vs Chase Hooper bude v sobotu na titulních stránkách přípravných zápasů UFC 250. Pokud nemáte kabel, sledujte všechny souboje online.

Leicester City a Arsenal se ve středu setkají na obrovském zápase o Carabao Cup. Pokud žijete v USA, můžete zápas sledovat živě.

Světová jednička, která na včerejším US Open vyhrála svůj zápas prvního kola, je nyní držitelkou bakalářského titulu v oboru Business Administration z Indiana University East.

Basketbal v Oregonu se koná v Utahu v sobotu. Je to na síti Pac-12, ale tady je návod, jak sledovat hru online, pokud nemáte kabel.

Jak olíznout loket. Ne každý si může olíznout loket. Pokud jste však byli obdařeni obzvláště krátkou paží, v kombinaci s neobvykle dlouhým jazykem vám osvojení správné techniky dosahování může pomoci to údajně udělat ...