Jak se dívat na 60 dní v šesté sérii online [LIVE STREAM]

60 dní dovnitř

A & E/YouTube Zde je návod, jak můžete premiéru 6. série seriálu '60 Days In' online sledovat bez kabelu.

Sezóna 6 60 dní dovnitř vysílá ve čtvrtek 2. ledna 2020 ve 22 hodin EST/21:00 CST v síti A&E. Série hitů doku sleduje skupinu dobrovolníků, kteří dobrovolně vstupují na několik měsíců do vězeňského systému, aby pomohli odhalit nezákonné a kontroverzní aktivity zahrnující další vězně v systému.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos A&E na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

A&E je součástí hlavního 58kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě.

Začněte svou bezplatnou zkušební verzi Philo

Jakmile se zaregistrujete do služby Philo a poté můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo na telefonu (podporováno zařízení iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo .

pro tenisové turnaje

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrát události, které byly vysílány za poslední tři dny.

FuboTV

A&E je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

kde se dívat, jak říct šatům ano

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete poté sledovat živý přenos A&E na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vzduch (a někdy i déle), i když je nenahráváte.

Hulu s živou televizí

A&E je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sezóna 6 Následuje sedm vězňů v utajení, kteří se snaží pomoci uklidit záchytné centrum okresu Etowah v AlabaměHrát si

Návrat „60 dní v“ ve čtvrtek 2. ledna ve 22:00 ET/PT | A&E '60 Days In' se vrací za dosud nejintenzivnější sezónu ve čtvrtek 2. ledna ve 22:00 ET/PT. #60DaysIn Přihlaste se k odběru dalších 60 dní a dalších skvělých show A&E: aetv.us/subscribe_ae Zjistěte více o show a sledujte celé epizody na našem webu: aetv.us/60DaysIn Prozkoumejte blog A&E Real Crime: po.st/ 60 dní v check-outu… 2019-12-12T18: 59: 49 000Z

Popis 1. série, 1. epizoda s názvem Měl by zůstat fanouškem, zní: Když se nově zvolený šerif Jonathan W. Horton ujme úřadu a najde vězení ve zoufalé potřebě reformy, požádá o pomoc sedm nevinných civilistů, aby se utajili jako vězni, aby odhalili informace o problémech, které sužují zařízení, aby mohli uklidit záchytné středisko okresu Etowah.

Podívejte se na úplná synopse A&E pro sezónu 6 níže:

Poprvé za 60 dní V historii se více účastníků snaží přežít intenzivní program a jsou nuceni s programem brzy skončit, protože nově zvolený šerif přebírá jedno z nejhorších zařízení, jaké série kdy viděla.

většina žen grandslamové tituly

Po dvou desetiletích je záchytné středisko okresu Etowah v Alabamě pod novým vedením a nově zvolený šerif je odhodlán provést změnu. V prvním týdnu se rozhodl zařízení otřesit a během jediného dne našel více než 200 rozbitých dveřních zámků, drog a odstranil více než dvě tuny kontrabandu. Šerif Horton spolu s náčelníkem Peekem a vybranými členy jejich týmu bez ztráty času souhlasili s vložením nevinných účastníků, aby odhalili problémy, které toto zařízení trápí.

V této sezóně budou účastníci čelit největší výzvě svého života ve snaze zbavit vězení, které nutně potřebuje pomoc, kontrabandu a korupce, než bude příliš pozdě.

Nalaďte si ve čtvrtek 2. ledna ve 22 hodin. EST stihne premiéru 6. série 60 dní dovnitř na A&E. Mezitím si nezapomeňte prohlédnout profil tohoto autora pro všechny vaše televizní reality show zpravodajství a zábava!


Populární Problémy

Britská hráčka Katie Boulter nedávno označila Naomi Osaka za jeden ze svých idolů ve způsobu, jakým se snaží dosáhnout změny prostřednictvím svého hlasu.

Zde je návod, jak sledovat 19. sérii Keeping up With the Kardashians online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat každou hru Chicago Bears online bez kabelu v roce 2019.

Gael Monfils a Novak Djokovic společně vytvářejí v Torontu tenisovou magii.

Madrid jde do šmouly!