Jak sledovat online rozhovor Alexandry Ocasio-Corteze „60 minut“

alexandria ocasio cortez 60 minut

Getty Rep. Alexandria Ocasio-Cortez.

Alexandria Ocasio-Cortez je nejmladší ženou, která byla kdy zvolena do Kongresu. Progresivní demokratka z New Yorku se posadila na 60minutový rozhovor, kde odpovídá na otázky týkající se plánu Green New Deal a jejího návrhu podstatně zvýšit daně lidem vydělávajícím 10 milionů dolarů a více, které jí pomohou financovat.

Rozhovor s Ocasiem-Cortezem bude vysílán dál 60 minut , který je zapnutý v 19:00 ET na CBS . Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat CBS naživo na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jedné z následujících kabelových bezplatných služeb streamování živého televizního vysílání:

Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS (živý i na vyžádání) prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

oblečení na bílé tenisky

Jakmile se zaregistrujete pro kanál Amazon Prime i CBS, můžete sledovat 60 minut živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu, nebo je můžete sledovat na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

jak hrát tenis ve dvouhře

FuboTV

CBS (k dispozici živě na vybraných trzích, které najdete zde ) je jedním z více než 75 kanálů zahrnutých v hlavním balíčku Fubo. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos z 60 minut na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflix nyní Hulu nabízí také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně CBS (k dispozici živě na vybraných trzích, které najdete zde ). Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z 60 minut na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení přes Hulu aplikace.

sledovat att uverse na počítači

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází také s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu pořadů k dispozici) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

CBS Naplno

Tato služba vám umožní sledovat živý přenos z vašeho místního kanálu CBS i ze všech knihoven CBS na vyžádání. Je to nakonec stejné jako s možností Amazon Prime, pouze sledujete digitální platformu CBS než Amazon. Můžete se zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat CBS naživo na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím CBS aplikace.


Náhled: Alexandria Ocasio-Cortez na 60 minut

Anderson Cooper, který vedl rozhovor s Ocasiem-Cortezem, označil nově přísahaného člena agendy Kongresu za radikální.

S tímto přídavným jménem byla v pořádku.

Odpověděla, že tuto zemi změnili jen radikálové. Abraham Lincoln učinil radikální rozhodnutí podepsat prohlášení o emancipaci. Franklin Delano Roosevelt učinil radikální rozhodnutí pustit se do zavádění programů, jako je sociální zabezpečení. Pokud to znamená radikál, říkejte mi radikál.Hrát si

Video Video související se sledováním online šedesátiminutového rozhovoru Alexandrie ocasio-cortez 2019-01-06T15: 00: 44-05: 00

Devětadvacetiletá žena, která nyní reprezentuje části Bronxu a královen ve Sněmovně, se také chystá rozbalit svůj plán na zavedení 60 až 70procentní daňové sazby na nejbohatší z nejbohatších Američanů. Její myšlenkou jsou stovky miliard příjmů, které by bylo možné realizovat za desetileté období, a to tak, že by zdanění těch, kteří vydělávají 10 milionů dolarů ročně nebo více, touto sazbou mohla zaplatit za navrhovanou „zelenou novou dohodu“, kterou ona a další členové její strany mají navrženo.

Ocasio-Cortez v náhledu 60 minut říká, že existuje historický precedens, který podporuje její plán. Poukazuje na progresivní daňové sazby pozorované v předchozích desetiletích včetně padesátých, šedesátých a osmdesátých let pod Ronaldem Reaganem.

slovo o tenisovém skóre

V an analýza z Washington Post „Navrhuje se, aby Ocasio-Cortezův plán na téměř zdvojnásobení daní Američanům vydělávajícím více než 10 milionů dolarů ročně mohl za deset let získat 720 miliard dolarů.

Říká, že ne všech 10 milionů dolarů a výše by bylo zdaněno řekněme 70 procent, ale dodává, že jak stoupáte po tomto žebříčku, měli byste přispívat více.

Co se týče nové zelené dohody, Cooper se ptá Ocasia-Corteze na žádné používání fosilních paliv a nulové emise uhlíku za 12 let. Říká, že to je cíl.

Je to ambiciózní, připouští. Bude to vyžadovat spoustu rychlých změn, o kterých si ani nepřipouštíme, že jsou nyní možné. Jaký je problém se snahou posunout naše technologické kapacity v co největší míře?Hrát si

Video Video související se sledováním online šedesátiminutového rozhovoru Alexandrie ocasio-cortez 2019-01-06T15: 00: 44-05: 00

Cooper říká, že její nápad by vyžadoval zvýšení daní. Ona kontruje: Jo, lidé budou muset začít platit svůj spravedlivý podíl na daních.

hodinky 30 na 30 o simpson

Ocasio-Cortezová byla nejen ve zprávách z poslední doby, ale mluvila také o tom, protože rodák z Bronxu a absolvent Bostonské univerzity porazili úřadujícího demokrata Joea Crowleyho v primárkách v červnu 2018 ve 14. okrsku New Yorku o 15 procentních bodů.

The New York Times řekl v té době to byla šokující primární porážka, přičemž Crowleyho ztráta byla nejvýznamnější ... za více než deset let a taková, která bude rezonovat napříč stranou a zemí.

Ocasio-Cortez, jehož otec byl portorikánským architektem a její matka domácí dělnicí, je člen demokratičtí socialisté Ameriky.

Kromě svého progresivního daňového plánu a New Green Deal se Ocasio-Cortez zasazuje o systém zdravotní péče pro jednoho plátce a Medicare-for-all, vysokoškolské vzdělávání bez školného, ​​zákaz soukromých, ziskových věznic a zejména a možná sporně, Ocasio-Cortez vyzval ke zrušení imigrace a vymáhání cel.


Populární Problémy

Světová jednička Novak Djokovič je tipován jako muž, kterého je třeba porazit v roce 2021, a to navzdory vzestupu příští generace. Rafael Nadal je zatím favoritem na výhru rekordního 14. titulu French Open v tomto roce.

Jak si vyrobit domácí podložku na jógu. Chcete se dostat k józe, aniž byste utratili spoustu peněz za vybavení na jógu? Ačkoli existuje několik nástrojů jógy, které můžete použít ve své praxi, od jógových popruhů přes bloky až po skvělé jógové kalhoty, jógová podložka je pravděpodobně ...

Jak zmírnit bolest paty. Bolest paty může být způsobena celou řadou příčin, od nadměrného používání, podvrtnutí a skákání na tvrdém povrchu až po plantární fasciitidu. Navštivte svého lékaře, pokud jste utrpěli zranění, máte silnou bolest a nemůžete unést svou ...

Zkoušeli jste někdy někoho nenápadně zaskočit, jen aby se otočili a zeptali se, proč děláte tolik hluku? Pokusili jste se někdy vyklouznout ze svého domu a byli jste chyceni, než jste vyšli předními dveřmi? ...

Hokej č. 7 v Ohiu se v pátek utká s Minnesotou ve střetu ve velké desítce. Zde můžete hru sledovat.

Otterboxes jsou jedny z nejtrvanlivějších pouzder na smartphony a tablety, které si můžete koupit - ale stejná odolnost může ztěžovat vyjmutí z vašeho zařízení. Pokud víte, jaký typ případu máte, můžete použít různé tipy a triky k ...