Jak se dívat na „All American“ Season 3 online bez kabelu

CW Na snímku: Samantha Logan jako Olivia a Michael Evans Behling jako JordanUznávané drama Vše americké je tento týden zpět na svou třetí sezónu, premiéru má v pondělí 18. ledna ve 20 hodin. ET/PT na CW.

Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat zde Vše americké Sezóna 3 online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CW (živě na vybraných trzích) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Vše americké živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .tenisový video návod

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos CW (živě na vybraných trzích) a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televizeJakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Vše americké žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

espn tenis live stream zdarma

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


YouTube TV

Na YouTube TV můžete sledovat CW (živě na vybraných trzích) a více než 80 dalších televizních kanálů:

Získejte YouTube TV

Jakmile se zaregistrujete do YouTube TV, můžeš se dívat Vše americké živě v aplikaci YouTube , který je k dispozici na vašem zařízení Roku, Roku TV, Apple TV, Chromecast, Fire TV, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači přes TV.YouTube.com .

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, je dodáván s integrovaným DVR.


Náhled na „All American“ Season 3Hrát si

Video Video o tom, jak sledovat „americkou“ 3. sérii online bez kabelu 2021-01-18T14: 04: 00-05: 00

V květnu 2020 společnost The CW oznámila, že posune celou svou řadu na začátek roku 2021 - na podzim roku 2020 vyplnila získané série a alternativní programování. Nyní Vše americké je zpět se svou třetí sezónou.

kde koupit tenisové rakety

Podle tiskové zprávy The CW o sezóně se na konci druhé sezóny Spencer (Daniel Ezra) rozhodne vrátit se na South Crenshaw High do svého ročníku s Billy Bakerem (Taye Diggs) po boku jako novým hlavním trenérem. Společně mají v plánu přivést domů fotbalové mistrovství na záchranu školy.

Ve třetí sezóně se to však může ukázat jako obtížné, protože vysoké sázky rivality mezi Beverly/Crenshaw se stávají velmi osobní, když jde o přítele proti příteli a otce proti synovi. Lékařská záhada obklopující Spencerovu zraněnou paži navíc nejen výrazně ovlivní jeho hru na hřišti, ale také jeho vztahy mimo hřiště, protože se všichni pokoušejí procházet velmi komplikovaným tajným ročníkem v Beverly i South Crenshaw .

Sezónní premiéra se jmenuje Seasons Pass a její popis zní: Spencer se ocitne v obraně poté, co vyjde rozhovor, který poskytl, a rozrušil tak své staré spoluhráče; Coop a Layla se vracejí z turné; Billy je nadšený z nového začátku na South Crenshaw High.

V pondělí 25. ledna přichází druhá epizoda s názvem Jak přežít v jižní centrální části. Jeho popis zní: Spencer ani Billy nedostávají hrdinské přivítání, které od fotbalového týmu očekávali, a rychle si uvědomí, že musí upravit svůj styl a začít si nejprve získávat důvěru týmu.

A v pondělí 1. února má třetí díl název High Expectations a jeho popis zní: S blížícím se prvním zápasem sezóny začíná Spencer cítit tlak na hřišti i mimo něj; Jordan si uvědomuje, že musí posílit; Asher se stále snaží mluvit s Olivií o létě, ale dělá vše pro to, aby se tomuto problému vyhnula.

Vše americké vysílá v pondělí ve 20 hodin ET/PT na CW.


Populární Problémy

Princeton a Yale se v sobotu setkají v klíčovém basketbalovém zápase Ivy League. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Běh Lorenza Musettiho v Acapulcu v sobotu bez větších potíží zakončil Stefanos Tsitsipas.

Dva specialisté na antukové hřiště, Rafael Nadal a Dominic Thiem, proti sobě bojují o postup do semifinále. .

Nadal porazil Murrayho 6: 4, 6: 1, přičemž britský hráč nyní hraje Stan Wawrinka.

Svět č. 2 získává chorvatské eso v Paříži ve Francii.