Jak sledovat Arsenal vs Sheffield FA Cup v USAGetty Hlavní trenér Arsenalu Mikel Arteta (G) gestikuloval s obráncem Shkodranem Mustafim.Arsenal bude pokračovat v cestě za rekordním 14. titulem FA Cupu, když se v neděli utká s Sheffieldem.Ve Spojených státech bude zápas (začátek v 8:00 ET) vysílán na ESPN, ale pokud nemáte kabel, kdokoli v USA může sledovat každý zápas FA Cupu naživo na ESPN+ :Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Získejte ESPN+

ESPN+ je služba pro digitální streamování od ESPN, která má každý zápas FA Cupu v USA, plus další mezinárodní fotbal, další živé sporty každý den, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný) vše za 4,99 $ měsíčně.Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent:Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete poté sledovat Arsenal vs Sheffield naživo na svém počítači prostřednictvím ESPN.com, nebo na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox Jedno nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.
Náhled Arsenal vs Sheffield United

Arsenal je na cestě proti, když se utká s Sheffieldem v zápase FA Cupu. Jedná se o čtvrtý venkovní zápas týmu za 12 dní od obnovení hry po delší pauze kvůli celosvětové pandemii koronaviru. Ale s vítězstvím nad Sheffieldem by Arsenal zamkl výlet na stadion ve Wembley, i když to bude bez davu.Pokusím se předat, jak je to krásné, řekl manažer Arsenalu Mikel Arteta The Daily Mail Mnoho z nich nezažilo, co znamená Wembley. Musím je přesvědčit, že stojí za námahu jít znovu po třech dnech a úsilí, které vynaložili v Southamptonu.

Je vždy vzrušující mít šanci jet do Wembley - ale chcete si tuto příležitost zahrát. Díky tomu je tak výjimečný den a k tomu potřebujete lidi. Máte vášeň od fanoušků a cítíte energii z davu. Bez toho to zjevně nikdy nebude stejné. ... Víme, že je to všechno o lidech, je to všechno o atmosféře vytvořené na stadionu a energii, kterou fotbalový zápas potřebuje.

Arsenal přetrhl sérii dvou zápasů na porážku, když ve čtvrtek porazil Southampton 2: 0 a prohrál s Brightonem a Manchesterem City. Arsenal je však na cestě k nejnižšímu umístění od roku 1994-95 a Arteta má před sebou projekt přestavby. Jak již bylo řečeno, stále mají plný respekt k Sheffieldu a jejich kapitánovi Chrisu Wilderovi.

Docela rád bych měl jeho problémy, všichni máme své vlastní problémy, zvláště když věci nejdou skvěle a oni nejdou pro nás, řekl

naučit se hrát raketbal

Nikdy nemůžete říci, že Arsenal není v Premier League silným fotbalovým klubem. Byli v divizi celou cestu, vyhráli věci. Procházejí fází jako každý.

Skvělý tým Manchester United prošel touto fází a prošel druhým koncem, takže týmy ano. … Arsenal a Spurs jsou obrovské silné fotbalové kluby v této divizi.

Sheffield je po restartu nevyhraný, ale v zápase proti Arsenalu získá zpět brankáře Deana Hendersona a obránce Johna Egana.

Za poslední týden nebo 10 dní jsem hodně přemýšlel. Bolí to, nechtěli jsme restartovat tak, jak jsme to udělali, ale udělali jsme to, takže to musím zkusit ovlivnit a zjistit a získat odpovědi odněkud a podívám se tak hluboko, jak jen budu moci.

Stále je to významné, šance vyhrát fotbalový zápas, tak k tomu přistupuji.


Populární Problémy

Podívejte se na žebříček ATP a WTA v týdnu od 23. srpna, který vedou Novak Djokovic a Ashleigh Barty. Zatímco Djokovič začíná svůj 335. týden jako světová jednička, pro Bartyho je to 90. takový týden.

Nick Kyrgios bojuje se zraněním kolena a v úvodním kole US Open 2021 se ujímá skálopevného Roberta Bautisty Aguta. Ti dva rozdělili svá předchozí setkání na turné.

Televizní show '911' se stala velkým hitem. Podívejte se, jak sledovat premiéru 3. série online prostřednictvím živého vysílání s kabelem nebo bez něj.

„This Is Us“ je konečně zpět a 5. sezóna bude mít premiéru v úterý večer. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat online streamování nových epizod.