Jak se dívat na Atlas vs Juarez Online v USA

Sledujte Atlas vs Juarez v USA

Getty

FC Juárez a Club Atlas zahájí v pátek večer své sezony Liga MX 2019 na druhém Estadio Jalisco v Guadalajara.

Ve Spojených státech je začátek zápasu naplánován na 22:00. ET a budou vysílány v síti Univision Deportes Network (UDN). Pokud nemáte kabel, zápas můžete sledovat přes FuboTV “, kabelová bezplatná služba pro živé televizní vysílání, která zahrnuje více než 95 televizních kanálů a je z velké části přizpůsobena mezinárodnímu fotbalu a sportu obecně.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Atlas vs Juarez na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

části tenisové obuvi

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenávejte to.


Náhled Atlas vs Juarez

FC Juárez byl založen v roce 2015 a přináší profesionální fotbal zpět do města po rozpadu Indios de Ciudad Juárez.

kovbojové vs havrani live stream zdarma

Od té doby hráli v Ascenso MX, druhé lize Mexika, ale v letech 2019-20 budou soutěžit o nejlepší Ligu MX. Družstvo si nepostoupilo na postup; její vlastnická skupina koupila finančně se potýkajícího Lobose BUAP a zaujala místo v nejvyšší divizi národa.

Situace je taková: Juérez se příští sezónu zúčastní Ligy MX místo Lobose BUAPA, řekl v červnu prezident Ligy MX Enrique Bonilla. El Paso Times . Je to hotovo. Bylo to odsouhlaseno shromážděním a od tohoto okamžiku budeme pracovat podle plánu.

MountainStar Sports Group, která vlastní tým USL, El Paso Locomotive a San Diego Padres Triple-A, pobočka El Paso Chihuahuas, má menšinový podíl v FC Juárez.

Jsme velmi nadšení z nového týmu Liga MX hrajícího v Juarezu a těšíme se na soutěžení na nejvyšší úrovni fotbalu v Severní Americe, řekl generální ředitel MountainStar Sports Josh Hunt, pro El Paso Times. Jsme hrdí na to, že naše vlastnická skupina je součástí uvedení tohoto přírůstku na profesionální sportovní scénu v Juarezu a El Pasu.

espn na Amazon Fire Stick

Pevně ​​věříme, že popularita fotbalu v celé Severní Americe stoupá, a jsme na jedinečném místě mezi kluby Liga MX: budeme hrát na hranici USA/Mexika. El Paso a Juárez budou těžit ze široké televizní expozice v USA, Mexiku a zbytku Latinské Ameriky.

V loňském roce Club Atlas skončil na 17. a 13. místě z 18 týmů na Apertuře a Clausuře. Ve 34 zápasech základní části odevzdali 55 gólů.

V této offseason ztratili bývalého amerického mezinárodního obránce Omara Gonzaleze, který podepsal smlouvu s klubem MLS Toronto FC.

nejlepší tenisová raketa pro starší hráče

Po sedmi sezónách v LA Galaxy se Gonzalez připojil k Liga MX side Pachuca v roce 2015 a Los Tuzos ho půjčil klubu Atlas na kampaň 2018-19. Ve 23 zápasech s Los Rojinegros vstřelil dvojici gólů.

Třicetiletý hráč po vstupu do Toronta zaznamenal, jak moc se zlepšil v Lize MX.

Od odchodu z MLS v roce 2015 si myslím, že se moje hra ohromně zlepšila, řekl Gonzalez podle Toronto Sun . Myslím si, že jsem jiný hráč, co se týče čtení hry, pohybového, obranného, ​​obranného v boxu, mé agresivity. Myslím, že na míči jsem mnohem lepší, jsem mnohem klidnější.


Populární Problémy

Získejte přehled o tom, jak sledovat epizody Survivor 2019 online prostřednictvím živého přenosu bez kabelu. Řada 38 má název 'Edge of Extinction'.

Získejte přehled o tom, jak sledovat Macy's Thanksgiving Day Parade 2018 online prostřednictvím živého streamování bez kabelů. Navíc zde můžete sledovat živý přenos.

Svítidlo: (2) Naomi Osaka (JPN) vs Viktorija Golubic (SUI)

Rozměry tenisu: Jak velký je tenisový kurt a který povrch je nejrychlejší ?.

Jak najít motivaci ke cvičení. Existuje řada důvodů, proč cvičit - snížené riziko chronických zdravotních stavů (jako je vysoký krevní tlak nebo cukrovka), hubnutí nebo zlepšení kondice. Navzdory tomu studie ukázaly ...

Jak pomoci dětem rozvodem. Rozvod není nikdy snadný a obzvláště těžký může být pro děti. Vaše děti se mohou cítit vyděšené změnami, které rozvod doprovázejí, nebo se mohou obávat, že to znamená, že jejich rodiče ...