Jak sledovat Auburn vs Kentucky Basketball online zdarmaGetty Auburn Tigers budou hostit Keldon Johnson a Kentucky Wildcats.

Č. 4 Kentucky Wildcats bude v sobotu hostit Auburn Tigers v Rupp Areně na zápas jihovýchodní konference.

Začátek hry je naplánován na 13:30. ET a bude vysílán na CBS. Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jedné z následujících streamovacích služeb bez kabelových přenosů:

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují CBS (živé na vybraných trzích).

úschovna tenisových bot

Zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi (vyberte Spustit streamování v pravém horním rohu) a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV , Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.

výhoda v tenise

FuboTV

CBS (živě na vybraných trzích) je součástí hlavního balíčku FuboTV, který zahrnuje více než 95 živých televizních kanálů a je z velké části přizpůsoben sportu.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také šikovnou funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání až do tří dnů po odvysílání, i když jste jej zapomněli zaznamenat.

Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo spusťte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS (živý i na vyžádání) prostřednictvím Amazon CBS , který je dodáván také se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos hry na počítači přes web Amazon, nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

jak se vypořádat s tenisovým loktem

Hulu s živou televizí

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflix nabízí Hulu nyní také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně CBS (živě na vybraných trzích).

oblečení s tenisky

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, PlayStationu 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled Auburn vs Kentucky

Divoké kočky (celkově 22: 4, 11: 2 ve hře SEC) vyhrály dvakrát po sobě, protože 12. února doma spadly na 19. místo LSU 73-71.

Odrazili se 16. ledna demolicí č. 1 Tennessee 86-69 v Rupp Areně, poté v úterý překonali Missouri 66-58 na silnici.

Bylo to vtipné, protože (hlavní trenér Missouri) Cuonzo (Martin) a já před zápasem řekl: „Vím, že váš tým hraje tvrdě,“ řekl hlavní trenér Kentucky John Calipari. Courier-Journal . Řekl jsem: „Už jsem řekl svým chlapům, jak tvrdě hrají vaši kluci.“ Řekl: „Jo, nic ti nedáme, víš to?“ Oba jsme se smáli, protože jsem věděl, že to bude válka.

Mizzou nesl na útočném skle obrovskou výhodu a popadl 16 za šest divokých koček. Ale Kentucky střílel 20 z 42 (47,6 procenta) z pole, 7 z 19 (38,6 procenta) z hloubky a 19 z 22 (86,4 procenta) z čáry volného hodu. Tygři šli z 59 na 22 (37,3 procenta) z pole a 9 z 27 (33,3 procenta) z dálky a vystřelili pouhých sedm trestných hodů, přičemž se připojili na pět z nich (71,4 procenta).

Kentucky druhý útočník PJ Washington získal 18 bodů a chytil osm desek, obě herní maxima. Patnáct z jeho 18 přišlo v první polovině. Wildcats šli do přestávky s náskokem 41-23.

nové tenisové rakety

PJ je podle The Courier-Journal velmi náročný člověk, řekl Martin. Můžete ho sledovat na filmu a věděli jsme, že udělal velké kroky, ale ta první polovina byla opravdu působivá, jak střílel míč.

Proti Auburn (18-8, 7-6) budou Wildcats bez staršího velkého muže Reida Travise, který si v druhé polovině proti Auburnovi vymkl koleno. Očekává se, že zmešká dva týdny.

Auburn je také na sérii dvou výher. 16. února porazili Vanderbilt 64–53 na silnici a ve středu doma sundali Arkansas 79–56.

To je opravdu skvělá výhra pro náš program, řekl hlavní trenér Auburn Bruce Pearl po vítězství nad Razorbacks, podle Auburn Plainsman . Máme takový respekt k Arkansasu a historii basketbalových programů v SEC. V posledních třech letech jsme to trochu srovnali, což je těžké proti nim udělat. Jsem velmi potěšen. Začali jsme velmi dobře a stříleli jsme. Byla to dobrá dominantní snaha proti dobrému týmu v SEC, takže by mělo být dobré na čem stavět.

Tygři z hloubky vystřelili puchýře 17 z 33 (51,5 procenta). Každý hráč ve své základní sestavě zasáhl alespoň dva 3 ukazatele.

Prostě hrajeme náš herní plán, řekl juniorský útočník Anfernee McLemore, podle The Auburn Plainsman. Hodně střílíme a doufejme, že hodně vyděláme. Mám pocit, že kdokoli na hřišti může udělat 3, jedna až pět, upřímně. Myslím, že to opravdu dává každému velkou svobodu na kurtu. Pokud jste otevřeni, můžete si dát panáka.


Populární Problémy

Novak Djokovic se zúčastní dalšího Instagram Live, kde bude hovořit o výhodách výživy a detoxikace. Srb byl během aktivního období COVID-19 poměrně aktivní na sociálních médiích.

US Open 2013: Roger Federer havaruje; David Ferrer a Rafael Nadal do pokojů

8. července 1995. V den, kdy jedna z největších postav hry, Steffi Grafová a její úhlavní rivalka, odvážná Španělka Arantxa Sánchez Vicario, odehrála na posvátném trávníku ve Wimbledonu vynikající zápas. Během celého zápasu došlo k tolik zvratům, že to drželo všechny diváky na hraně ...

Max Eisenbud reagoval rozzlobeně poté, co Agnieszka Radwanska vyzvala, aby Maria Sharapova nedostala na French Open divokou kartu.

Pranjala Yadlapalli se uchází o trofej dívčích singlů na US Open 2016.

Jak nahrávat video hru bez karty Capture Card. Nahrávání a sdílení hry se stalo pro mnoho hráčů velmi oblíbenou zábavou. Nárůst popularity video serverů, jako jsou YouTube a Twitch, otevřel zcela nové publikum ...