Jak sledovat Bellator 212 online bez kabelu zdarma

Sledujte Bellator 212 online

Getty

První z masivních dvou nočních akcí MMA na Havaji začíná v pátek večer, protože Brent Primus vs. Michael Chandler a Frank Mir vs. Javy Ayala titulek Bellator 212 v Neal S. Blaisdell Center.

Ve Spojených státech začínají přípravné zápasy ve 20:45. ET a nebudou vysílány v televizi, zatímco hlavní karta začíná ve 22 hodin. ET a budou vysílány v Paramount Network. Budou také všechny boje současné vysílání na DAZN , která nabízí bezplatnou měsíční zkušební verzi a bude mít také sobotní souboj Canelo vs. Rocky a Bellator 213.

Zde je kompletní přehled všech vašich možností sledování živého přenosu Bellatoru 212:

Jak se dívat na Bellator 212 online

DAZN

Jak již bylo zmíněno, všechny souboje Bellator 212 - přípravné zápasy a hlavní karta - budou vysílat na streamovací službě DAZN .

Můžeš zaregistrujte se na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN právě zde , a souboje pak můžete sledovat živě na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.

bandita tenisový loketní ortéza

Kromě toho budou v sobotu večer na DAZN vysílat také Canelo Alvarez vs Rocky Fielding a Bellator 213 s Ilima-Lei Macfarlane vs. Valerie Letourneau a Lyota Machida vs Rafael Carvalho, takže je vhodný čas zaregistrovat se na bezplatnou zkušební verzi.

TV Philo

Pokud hledáte více možností, jak vyměnit kabel, Paramount Network je jedním ze 43 kanálů zahrnutých v hlavním balíčku Philo, což je nejlevnější ze všech streamovacích služeb OTT, pokud plánujete jeho dlouhodobé zachování. Můžeš zaregistrujte se na bezplatnou 7denní zkušební verzi přímo zde , a poté můžete Bellator 212 sledovat na svém počítači prostřednictvím webové stránky Philo nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní přehrát jakoukoli událost, která byla vysílána za poslední tři dny.

Všimněte si, že sobotní akce Bellator 213 je výhradně na DAZN.

jak se píše tenis?

Sling TV

Paramount je součástí doplňku Comedy Extra, který lze přidat do balíčků kanálů Sling Orange nebo Sling Blue. Můžete se přihlásit k bezplatné 7denní zkušební verzi libovolného balíčku, který chcete , a poté můžete Bellator 212 sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

Všimněte si, že sobotní akce Bellator 213 je výhradně na DAZN.


Náhled Bellator 212

V hlavní události se Brent Primus konečně dočká své první obhajoby titulu v lehké váze - a udělá to proti muži, od kterého převzal opasek, Michaelovi Chandlerovi.

První zápas mezi těmito dvěma, který se konal na skládané akci Bellator NYC v červnu 2017, skončil bizarním způsobem. Šampión utrpěl na začátku zápasu brutální zranění kotníku, a přestože se pokoušel dostat přes něj, rozhodčí boj zastavil a lékař rozhodl, že Chandler nemůže pokračovat. Primus tak obdržel vítězství v prvním kole TKO a lehký pás.

Jít podle šance, to bylo sedmé největší rozrušení v historii Bellatoru , ale také to nebylo nic jiného než rozhodující výhra.

Vždy byla potřeba nová odveta, ale chvíli trvalo, než jsem se dostal do tohoto bodu. Primus musel kvůli zranění kolena odstoupit z plánované odvety na Bellator 197 v dubnu, a proto nebojoval od prvního vítězství nad Chandlerem před 17 měsíci. Mezitím Chandler, který za tu dobu nasbíral pár výher nad Goiti Yamauchim a Brandonem Girtzem, dal jasně najevo své pocity z Primusovy nečinnosti.

(The) záznam hovoří sám za sebe - za osm let bojoval jen osmkrát, Řekl Chandler . Opravdu moc nebojuje. Je to bojovník na částečný úvazek. Je oslavovaným bojovníkem na částečný úvazek.

federer vs cilic wimbledon 2017

Všechny náznaky ukazují na to, že Chandler v pátek večer uvolnil zuřivost a získal zpět opasek, ale vzhledem k celé historii je těžké vědět, co očekávat. Bez ohledu na to, co se stane, by to měl být zábavný boj.

V této hlavní události legenda UFC Frank Mir odehraje svůj druhý boj o Bellator poté, co v dubnu prohrál s Fedorem Emelianenkem v prvním kole Velké ceny těžké váhy. Převezme Javyho Ayalu, který vyhrál své první tři zápasy Bellatoru, ale od té doby prohrál čtyři ze šesti, včetně nedávných porážek zády k sobě proti Royovi Nelsonovi a Cheickovi Kongovi.

Byl jsem jeho velkým fanouškem, protože jsem začal svou kariéru v MMA, Řekla Ayala . Lidé se mě ptali: „Ach, kdo je tvůj oblíbený bojovník?“ A já jim řekl „Frank Mir.“ Takže kdykoli jsem dostal telefonát s touto příležitostí dostat se s ním do klece, byl jsem z toho nadšený. Říkal jsem si: ‚Jo, určitě, nemůžu se dočkat!‘


Populární Problémy

Jak nasadit atletický pohár. Nosit atletický pohár je důležité, pokud hrajete kontaktní sporty. Klíčem k úspěšnému nošení atletického poháru je najít ten, který je pohodlný a správně sedí. Ať už máte kalíšek dole ...

V sobotu se Irsko a USA sejdou na svém posledním podzimním mezinárodním testovacím zápase ragby v roce 2018. Zde je návod, jak sledovat hru online, pokud jste ve Spojených státech.

Zde je návod, jak sledovat online přenos seriálu Bakalářská sezóna 24, epizoda 3, který má spad ze brány šampaňského a navíc skupinové rande s obřím polštářem.

Stát se sportovním hlasatelem může být náročné, protože obor je poměrně konkurenceschopný a těžko se do něj proniká. Pouze získáním správného vzdělání a raných pracovních zkušeností můžete doufat v úspěch, ale s dostatečným odhodláním ...

Jak držet pozoun. Jako každý jiný nástroj je prvním krokem při hře na pozoun porozumění tomu, jak ho držet. Abyste dosáhli dobrého uchopení, zatlačte palec levé ruky do výztuhy ve spodní části zvonové trubice a poté ...

Film „One Night Only: The Best of Broadway“ vysílá NBC ve čtvrtek večer. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos show online.