Jak se lépe dívat, volejte Saula 5. sezóna finále online zdarmaAMC

Dnes večer je finále 5. sezóny Raději zavolej Saula . Epizoda z minulého týdne byla tak intenzivní, že se fanoušci nemohou dočkat, až uvidí, co je dnes v noci čeká.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Raději zavolej Saula živě nebo na vyžádání na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte AMC na televizi Philo

AMC je součástí hlavního 59-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. K registraci bezplatné sedmidenní zkušební verze navíc nepotřebujete kreditní kartu (pouze telefonní číslo nebo e-mailovou adresu):

hráč tenis

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete na Philo, a pak můžete sledovat Raději zavolej Saula žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo na svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrávat pořady, které byly vysílány za poslední tři dny.

Sledujte AMC na FuboTV

AMC je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Raději zavolej Saula žijte na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vzduch (a někdy i déle), i když je nenahráváte.

Sledujte TLC na Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně AMC. Kromě toho se v rámci speciální nabídky Sling Happy Hour můžete do Sling Blue zaregistrovat kdykoli bez kreditní karty (pouze e -mailová adresa) a poté sledovat zdarma každý den mezi 17:00. a půlnoci ET:

Zkušební verze Sling TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Raději zavolej Saula živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled finále 5. série „Raději zavolejte Saulovi“

Dnešní epizoda se jmenuje Něco neodpustitelného. Popis zní: Kim a Jimmy udělají boční pohyb, který nabral docela vážný směr. Nacho se přiblíží ke kartelu.

Zde je náhled na dnešní epizodu. Tato část bude obsahovat spoilery pro předchozí epizody spolu s menšími spoilery na základě toho, z čeho víme Perníkový táta .Hrát si

Better Call Saul S05 E10 Trailer finále sezóny | „Něco neodpustitelného“ | Televize Rotten Tomatoes Podívejte se na nový trailer Better Call Saul, 5. sezóna, epizoda 10, v hlavní roli s Bobem Odenkirkem! Dejte nám vědět, co si myslíte v níže uvedených komentářích. ► Další informace o této show na Rotten Tomatoes: rottentomatoes.com/tv/better_call_saul/s05?cmp=RTTV_YouTube_Desc Chcete dostávat oznámení o všech nejnovějších televizních pořadech? Přihlaste se k odběru kanálu a kliknutím na ikonu zvonku… 2020-04-14T03: 35: 09.000Z

AMC se podělilo o pár náhledů na to, co můžeme ve finále očekávat.

jak přidat Disney Plus do chytré televize Samsung


Hrát si

'Chci odpovědi!' Sneak Peek Ep. 510 | Raději zavolej Saula Mike přijde domů, aby našel na prahu velmi rozrušeného Jimmyho. Nenechte si ujít finále sezóny Better Call Saul v pondělí 20. dubna v 9/8c. #BetterCallSaul #AMC Pro více Better Call Saul videa: goo.gl/LLCugx Better Call Saul Sneak Peek: Season 5, Episode 10 Přihlaste se k odběru kanálu AMC YouTube: goo.gl/Tu5rSx Better Call Saul:… 2020-04-14T02: 30: 02,000Z

Tady je další video.Hrát si

„Něco neodpustitelného“ Příští Ep. 510 | Raději zavolej Saula Nenechte si ujít finále sezóny Better Call Saul v pondělí 20. dubna v 9/8c. #BetterCallSaul #AMC Pro více Better Call Saul videa: goo.gl/LLCugx Další na Better Call Saul: sezóna 5, epizoda 10 Přihlaste se k odběru kanálu AMC YouTube: goo.gl/Tu5rSx Better Call Saul: goo.gl/B7Rfus Zaregistrujte se pro Saul Newsletter pro lepší volání: amc.com/shows/better-call-saul/exclusives/newsletter-subscription Better Call… 2020-04-14T02: 30: 00.000Z

Přehlídka byla v této sezóně docela intenzivní. Zde je zopakování toho, co se stalo minulý týden v epizodě 9, která se nazývala Bad Choice Road.

V té epizodě jsme sledovali, jak Jimmy a Mike pokračují v dlouhém putování domů. Když se Jimmymu konečně dostalo přijetí, úleva od Kim byla citelná. Scéna, kde Jimmy (alias Saul) přinesl všechny ty peníze a sledoval, jak se počítají, byla skvělá komedie zlata.

Ale Lalo samozřejmě nikdo nebere na lehkou váhu. Už to víme Perníkový táta vysílá, Lalo je stále naživu a dobře. Ačkoli ho v seriálu nevidíme, Saul se o něm jednou zmíní. The Perníkový táta Wikia vysvětluje že v sezóně 2 Perníkový táta „Saula unesli Walt a Jesse a odvezli do pouště. Během této scény Saul nejprve předpokládá, že to byl Lalo, kdo zařídil jeho únos. Saul říká: Ach ne ne ne ne. Nebyl jsem to já. Byl to Ignacio. On je ten pravý! ... Lalo tě neposlal? Ne Lalo? Ulevilo se mu, když si uvědomil, že nejsou s Lalo. Scénu můžete sledovat níže:Hrát si

[ZLOMENÍ ŠPATNÉ] „To jsem nebyl já, to byl Ignacio! Lalo tě neposlal? Podívejte se na můj remix filmu Breaking Bad, „Padesát odstínů bílé“ youtube.com/watch?v=FzqX_J8cm9U Scéna z Breaking Bad, 2. sezóna, epizoda 8. Saul (Jimmy) z jakéhokoli důvodu věří, že jeho únosci jsou muži vyslaní od jistého Lalo, takže Saul svádí vinu na někoho, koho nazývá 'Ignacio'. Nyní ho známe jako Ignacio (Nacho) Varga na ... 2015-04-01T19: 38: 13 000Z

Ignacio, které Saul v té scéně zmiňuje, je Nacho.

Fanoušci obeznámení s touto scénou z Perníkový táta byli na okraji svých sedadel během závěrečné scény Raději zavolej Saula Season 5 Episode 9. Mike nechal na Lalo vycvičit zbraň, ale věděli jsme, že Lalo nemůže zemřít. Také jsme věděli, že Saul nemůže zemřít. Všichni byli přesvědčeni, že to bude Kimova poslední scéna v show a že to bude důvod, proč o Kimovi vůbec neslyšíme Perníkový táta . Ale přežila, opět ve chvíli, kdy jsme si mysleli, že je konec.

Během epizody z minulého týdne Gus také nesouhlasil s Mikeovou myšlenkou nechat Nacho osvobodit se z jeho operace. Pes, který kousne každého majitele, kterého měl, může být ukázněn pouze pevnou rukou, řekl Gus v reakci na Mikeův nápad. A nakonec vidíme Nacho, jak odjíždí s Lalo a vezme ho přes hranice. Bylo by hezké, kdyby byl Nacho osvobozen od té hrozné situace, ve které se ocitl, ale ani Mike, který se za něj pokoušel zasáhnout, prostě nestačil. To také naznačuje, že Saul se nikdy nedokáže osvobodit, i když to chce udělat.

nejlepší způsob čištění tenisek

Během epizody se také ukázalo, že vrahové, kteří stříleli na Jimmyho, jsou z kolumbijského gangu, který Mike zná z Philly. Gus také vypadá docela dobře obeznámený se symbolem tetování, který představuje gang.

Než Lalo definitivně odešel, konfrontoval Jimmyho, že našel jeho auto v příkopu a uvědomil si, že Jimmy si vymyslel příběh o tom, že se mu auto porouchalo. Ale Kim zakročil a přiměl Lalo, aby přehodnotil své předpoklady. Kim je nyní skutečně ve hře, jak se říká, a pravděpodobně se z toho také nedostane.


Populární Problémy

Bližší pohled na koncept „tankování“ a několik příkladů, které údajně způsobil Novak Djokovič. ATP zahrnuje „tankování“ jako trestný čin v knize pravidel.

Stosur, Wozniacki postupují v Charlestonu

Jak omezit chrápání. Chrápání je bolest. Když je hlasitý, může rušit vašeho partnera, spolubydlící a (v extrémních případech) i vaše sousedy. Chrápání je běžné: The Sleep Foundation odhaduje, že asi 90 milionů dospělých Američanů (37% ...

Jak vypadat prezentovatelně při práci v restauraci. Práce v restauraci je skvělá pro každého, kdo je v pracovním světě nový nebo jen potřebuje vydělat trochu více peněz. Co je však nejdůležitější při práci na jakémkoli místě, kde se prodává ...

Jak nosit oříznutý svetr. Oříznuté svetry jsou univerzální kusy oblečení, které lze snadno obléknout nahoru nebo dolů. Svůj outfit můžete také stylizovat podle toho, zda se chcete předvést nebo ne. Například nošení ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Stars vs Blues Game 7 online bez kabelu.