Jak sledovat film „Brat Loves Judy“ online zdarmaMY TV Klíčové umění „Brat miluje Judy“

Nejnovější realitní dokumenty přicházející do televize jsou Brat Loves Judy, premiéra ve čtvrtek 5. srpna ve 21 hodin. ET/PT na WE TV.

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat stream Brat Loves Judy online:

espn tenis naživo zdarma
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos WE TV a Více než 60 dalších televizních kanálů v televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Philo, Brat Loves Judy můžete sledovat živě v aplikaci Philo , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními telefony Android), na jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos WE TV a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Brat Loves Judy můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Sling TV

Živý přenos WE TV a dalších 40 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím doplňku Sling TV Lifestyle Extra, který lze přidat do balíčku základních kanálů Sling Orange nebo Sling Blue. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba dlouhodobého streamování s WE TV a svůj první měsíc můžete získat za pouhých 16 $ (Sling Orange + Lifestyle Extra nebo Sling Blue + Lifestyle Extra):

jak vyčistit gumu pro stolní tenis

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Brat Loves Judy můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 50 hodinami cloudového DVR.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. WE TV je součástí každého, ale můžete si vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli doplněk, který chcete, s bezplatnou 14denní zkušební verzí.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

pádla na stolní tenis z brusného papíru

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Brat Loves Judy můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Náhled „Brat miluje Judy“Hrát si

Brat miluje Judy 😍🥰🧨 Sneak Peek! Da Brat žije svůj život nahlas s Judy! Jste připraveni ponořit se do jejich příběhu? JÁ určitě jsme! Brat Loves Judy má premiéru ve čtvrtek 5. srpna v 9/8c. #BratLovesJudy Přihlaste se k odběru kanálu WE Tv pro další klipy: goo.gl/1CiBkL Like na Facebooku: facebook.com/WEtv Sledujte na Twitteru: twitter.com/WEtv WE tv Instagram: instagram.com/wetv/ Oficiální stránky:… 2021-06-28T16: 19: 04Z

Tato nová realitní dokumentace sleduje film Growing Up Hip Hop: Atlanta star Shawntae Harris, alias rapová hvězda Da Brat, a její dlouholetá přítelkyně Jesseca Judy Dupart, jak navazují na nový společný život, podle tiskové zprávy WE TV.

Pokračuje:

Brat Loves Judy přináší divákům dosud nevídaný pohled do světa veteránského hip-hopového umělce a dvojnásobné nominované na cenu Grammy, Da Brat, a její přítelkyně Jesseca Judy Dupart, mnohamilionového majitele firmy a generálního ředitele společnosti Kaleidoscope. Hair Products při navigaci v jejich novém vztahu - od společného budování nového domova a růstu jejich nadějné kariéry až po párovou terapii, řešení vměšování se do blízkých a překvapivý návrh.

Mezi rodinu a přátele v seriálu patří Judyina dospělá dcera, Deja a Dejina kojenecká dcera Kenzie; Bella, Bratova manažerka a důvěrnice; Bratův přítel Montana a jeho manželka Rhonda; a samozřejmě mimo jiné šest psů Brata a Judy - Staxx, Rockie, Fat Boy, Loyal, Fendi a Rebel. Série také nabízí překvapivý vzhled Bratovy sestry LisaRaye McCoyové, když se sourozenci ponoří hlouběji do svého napjatého vztahu.

WE TV se dlouho upevňovala jako domov autentických příběhů a souvisejících vztahů a my jsme nadšeni, že můžeme do našich originálů ve čtvrtek přidat milostný příběh Brata a Judy, který je větší než život, řekla Lauren Gellert, EVP vývoje a originálního programování pro WE TV, v prohlášení. Tyto dvě silné a úspěšné ženy sdílejí svůj zcela nový vztah s publikem vůbec poprvé a odvážně zvou diváky, aby spolu s nimi zažili všechna svá emocionální „prvenství“.

Popis TV pořadu WE TV škádlí, navzdory nejlepším pokusům užít si svou milostnou bublinu, Brat a Judy zřejmě neuniknou chaosu a dramatu. Mezitím má Judy tajný plán, který navždy změní jejich světy, ale ona si uvědomuje, že jeho stažení může být těžší, než očekávala.

kde koupit raketovou raketu

Premiérová epizoda se jmenuje Na DL a její popis zní: Aby stáhla svůj tajný plán návrhu, Judy požádá o pomoc své nejbližší a Brata; Když se Judy snaží udržet svůj plán pod pokličkou, Bratovi začne být podezřelé všechno to plížení kolem a věci se vymknou kontrole.

Poté 12. srpna přichází druhá epizoda s názvem Respect the Legend. Jeho popis zní: Vztah Brata a Judy začíná praskat, když Bratovi přátelé Montana a Rhonda čelí rozvodu; Brat plánuje překvapení a Judy upustí bombu, do které se nastěhuje Deja; s probíhajícím tajným návrhem se Judy obává, že ukousla víc, než může žvýkat.

Brat Loves Judy vysílá ve čtvrtek ve 21 hodin. ET/PT na WE TV.


Populární Problémy

Podíváme se na 5 nejlepších výher Ana Ivanovic, krádeže srdcí, bývalého světového ne. 1, který v roce 2016 odešel z profesionálního tenisu.

Jak zapojit batole do sportu. Je důležité podporovat fyzickou aktivitu u malých dětí, ale batolata ještě nemusí být připravena zapojit se do organizovaných sportů, jako je fotbal, baseball nebo basketbal. Místo toho hledejte nekonkurenční ...

Jak zabránit dysplazii kyčle u psů. Dysplazie kyčle je běžný degenerativní stav u psů, ke kterému dochází, když se kyčelní kloub vašeho psa nevytváří správně. Kombinace genetiky a dalších faktorů může způsobit, že měkké tkáně obklopují ...

Po náročném školním roce není nic špatného na tom, když se vyspíte pozdě a budete celý den sledovat televizi nebo hrát videohry - alespoň první týden nebo dva letní prázdniny. Pokud je oddalování nudné, možná je načase vymanit se z ...

Jak pohodlně zhubnout. Mnoho lidí se pokusilo zhubnout pomocí extrémně obtížných tréninků a komplikovaných nebo příliš omezujících diet. Tyto programy mohou být matoucí, drahé a jejich údržba je příliš náročná ...

Váš průvodce streamováním Camp Nowhere online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí