Jak se dívat na Nevěstu a předsudek: Zakázaná láska online bez kabelu

Doživotní/kinetický obsah Pořad „Nevěsta a předsudek: Zakázaná láska“ se koná ve středu 26. února ve 22 hodin. EST/21:00 CST na celý život. Kliknutím sem zobrazíte podrobnosti o 2. sérii.Nevěsta a předsudek: Zakázaná láska vysílá ve středu 26. února ve 22 hodin EST/21:00 CST na celý život. Popis premiérového dílu s názvem Vezmeš si mě zní: Tři páry s křížením hvězd jsou připravené a čekají na svatbu, ale bohužel všichni čelí odporu svých rodin. Během příštích čtyř týdnů budou páry spolupracovat s odborníkem na vztahy, který jim pomůže najít společnou řeč se svými rodiči, kteří byli od samého začátku proti jejich svazkům mrtví. Pokud na konci tohoto sociálního experimentu nemohou získat souhlas svých rodin, bude se každý pár muset rozhodnout, zda se vezme, nebo splní přání svých rodičů a rozejde se.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos po celý život na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:srovnávací tabulka tenisových raket
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Celoživotní je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete poté sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.jak podávat rychlý míč ve wii tenis

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vzduch (a někdy i déle), i když je nenahráváte.

TV Philo

Lifetime je zahrnuta v hlavním 58kanálovém balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Součástí je také bezplatná sedmidenní zkušební verze:

Bezplatná zkušební verze PhiloJakmile se zaregistrujete do služby Philo a poté můžete show sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na telefonu (podporováno zařízení iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo .

jak čistit tenisky v pračce

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrát události, které byly vysílány za poslední tři dny.

Hulu s živou televizí

Součástí je životnost Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má nové epizody a speciály k dispozici po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR , což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Nové epizody Air Wednesday Nights ve 22:00 EST na celý život

https://www.instagram.com/tv/B8J2TeTnILB/?utm_source=ig_embed

nejlepší profesionální tenisová raketa

Řada 2 hitové reality série, která nedávno přešla z FYI na Celoživotní, sleduje tři páry, které řeší diskriminaci na základě rasy, náboženství a věku od svých blízkých, kteří se nezastaví před ničím, aby se ujistili, že se neožení. Sociální experiment probíhá po dobu čtyř týdnů a zahrnuje funkce Ženatý na první pohled expert na vztahy pastor Calvin Roberson, který se pokouší pomoci párům vyrovnat se s jejich obtížnými rodinami a zároveň odhalit osobní problémy v jejich vztazích.

Celoživotní tisková zpráva pro novou sezónu zní: V tomto čtyřtýdenním sociálním experimentu vysvěcený ministr, manželský kouč a odborník pastor Cal Roberson z franšízy hit Married at First Sight pomáhá třem párům, které jsou hluboce zamilované, ale jejichž přátelé a rodiny ano neschvalují jejich vztahy. Musí překonat rozdíly v náboženství, rase a věku, když se rozhodnou, zda se chtějí vdát nebo jít každý svou cestou. V této sezóně pastor Cal vede tři páry z Atlanty, GA prostřednictvím pohlcujícího experimentálního procesu se svými blízkými, aby odhalil zdroje svých námitek a vnímaných předsudků, aby jim pomohl najít přijetí a podporu. Budou tito kritičtí členové rodiny podporovat vztahy a navštěvovat svatby, nebo se pokusí rozbít své budoucí štěstí společně?

Nalaďte si ve středu večer ve 22 hodin EST zachytit nové epizody Nevěsta a předsudek: Zakázaná láska na celý život. Mezitím si nezapomeňte prohlédnout profil tohoto autora pro všechny vaše televizní reality show zpravodajství a zábava!


Populární Problémy

Podívejte se na dokument HBO „Song of Parkland“, který vypráví příběh o tom, jak studenti divadla Stoneman Douglas inspirovali ostatní.

Jak vypadat bohatý jako teenager. Zdá se, že dospívající s penězi žijí v jiném světě než ti z rodin se středními a nízkými příjmy. Jejich vlasy a make -up vypadají vždy dokonalé a jejich oblečení se nikdy nemačká. Věnujte pozornost tomu, jak tyto ...

Jak Hydro Dip. Hydro-namáčení je zábavný způsob, jak ozdobit jakýkoli 3-D předmět, který lze bez poškození ponořit do vody. I když existuje mnoho společností specializujících se na hydro dip art pro velké předměty (např. Automobily a sportovní vybavení), je možné ...