Jak sledovat Browns vs Chiefs bez kabelu zdarma

Šéfové zúčtování TNF DraftKings vs. Texans

Getty Patrick Mahomes #15 náčelníků Kansas City.Cleveland Browns se snaží udržet svou cestu po sezóně naživu, ale nebude to snadné, protože v neděli v zápase divizního kola přijdou na špičkové osivo AFC v Kansas City Chiefs.Hra začíná v 15:05. ET a bude vysílán na CBS. Pokud ale nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat živý přenos Browns vs Chiefs online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně každého města NFL

úzké džíny a tenisky

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBSJakmile se zaregistrujete do All-Access Channel Prime CBS, Browns vs Chiefs můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači přes web Amazon .


FuboTV

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně každého města NFLMůžete sledovat živý přenos CBS, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Browns vs Chiefs můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV také s cloudovým DVR prostorem a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když to neuděláte. t to zaznamenat.


Hulu s živou televizí

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně každého města NFL

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos CBS a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

jak používat ortézu na tenisový loket

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Browns vs Chiefs můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


CBS All-Access

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně každého města NFL

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím služby CBS All-Access, která je dodávána se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, Browns vs Chiefs můžete sledovat živě v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.

jak hrát tenisový zápas

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Browns vs Chiefs naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Browns vs Chiefs

Cleveland Browns si minulý týden připsali první vítězství v play off po více než čtvrtstoletí a v kole divokých karet srazili rivala z divize Pittsburgh. Browns zajeli rekordní 28bodovou první čtvrtinu za vítězstvím a ve druhé polovině udrželi nárůst Steelers.

Byli jsme smolaři od začátku sezóny, řekl obranný konec Browns Myles Garrett. Nikdo si nemyslel, že bychom měli vítězný rekord. Nikdo si nemyslel, že se dostaneme do play -off. Nikdo si nemyslel, že v play off budeme něco dělat. Musíme jen dál dokazovat, že se lidé mýlí. O tom to celé je. Nedržte se standardů jiných lidí. Víme, co se snažíme splnit, a budeme se toho snažit držet, dokud to nebude možné.

Browns se shromáždili kolem přijímače Pittsburghu JuJu Smith-Schustera a řekli, že Browns jsou Browns před jejich zápasem.

Takovéto řeči budou neúctivé vůči komukoli v jakémkoli týmu. Rozhodně jsme to neocenili, řekl Garrett. Myslím, že jsme to dnes večer oznámili svým výkonem. Musíme jen pokračovat v této hybnosti, abychom v jejich domě získali toto velké vítězství. Myslím, že máme na to, abychom to udrželi.

Cleveland tento týden dostává několik posil, protože byl zpustošen problémy COVID-19. Hlavní trenér Kevin Stefanski se vrátí zpět na postranní čáru a zpět bude také strážce Pro Bowl Joel Bitonio, stejně jako vynikající cornerback Denzel Ward a široký přijímač KhaDarel Hodge.

V první řadě se staráte o zdraví a pohodu všech, řekl Stefanski tento týden novinářům. Kdykoli je někdo zpět v budově, znamená to, že je dostatečně zdravý, aby mohl být zpět v budově. Očividně chcete dostat všechny zpět co nejrychleji, ale co nejbezpečněji.

skóre tenisu

Náčelníci se plavili k nejlepšímu semeni AFC a zaznamenali rekord 14: 2, i když některé jejich hry byly blíže, než se očekávalo. Náčelníci měli nejlépe hodnocený přestupek v lize s Patrickem Mahomesem v čele, v průměru 303,4 yardů vzduchem. 29,6 bodu na zápas Kansas City bylo šestým nejlepším v NFL v této sezóně.

To je to, co vím a vím, že naši kluci vědí, že je to sakra fotbalový tým, který sem přichází. Musíme hrát dobře. To je konečný výsledek, řekl hlavní trenér Chiefs Andy Reid. Naši to vědí. Prostě se vrátíte k přípravě a oni to dělají celý rok a nám to klape. Musíme se k tomu vrátit. Snažíte se zbavit všeho toho nepořádku a soustředit se jen na tým, který hrajete, a pokusit se zvládnout herní plán a zvládnout to, co dělají.

Chiefs jsou mezi ostatními týmy favority Super Bowlu na +200 a proti Browns budou 10bodovým favoritem.


Populární Problémy

Rafael Nadal - Král rozdávání střel!

Klasické zápasy US Open: Martina Navrátilová vs. Chris Evert, 1984, finále

'Bojíš se tmy?' se vrací do televize jako restartovaná minisérie v pátek 11. října v 7/6c na Nickelodeonu.

Pohled zpět na 5 největších wimbledonských finále vůbec.

Taneční aerobik je zábavný způsob, jak spálit kalorie, a můžete to zvládnout v pohodlí domova! Pokud si nejste jisti, kde začít, zvládnutí několika základních pohybů a pochopení, jak zvýšit intenzitu, je skvělý způsob, jak získat ...

Penn State zahájili v sobotu fotbalovou sezónu 2019 proti Idahu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.