Jak sledovat speciální přímý přenos CBS John Lewis online

Americký zástupce Pramila Jayapal (D-WA), prezident CASA v akci Gustavo Torres, zástupce John Lewis (D-GA), zástupce Raul Grijalva (D-AZ) a zástupce Judy Chu (D-CA) pochodují na sídlo americké celní a hraniční ochrany během protestu 13. června 2018 ve Washingtonu, DC.

Getty Americký zástupce Pramila Jayapal (D-WA), prezident CASA v akci Gustavo Torres, zástupce John Lewis (D-GA), zástupce Raul Grijalva (D-AZ) a zástupce Judy Chu (D-CA) pochodují na sídlo americké celní a hraniční ochrany během protestu 13. června 2018 ve Washingtonu, DC.

Kongresman John Lewis zemřel 17. července po boji s rakovinou slinivky. Na památku aktivisty za občanská práva a 33letého člena Sněmovny reprezentantů vysílá CBS speciál s názvem John Lewis: Vzpomínka na hrdinu v úterý 4. srpna ve 22 hodin ET/PT. Bude také vysílat na BET, MTV a OWN.

Pokud ale nemáte kabel, postupujte takto John Lewis: Vzpomínka na hrdinu na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

BET, MTV a OWN jsou zahrnuty v hlavním 60kanálovém balíčku Philo, který je ze všech streamovacích služeb nejlevnější, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Dodává se také s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí a k registraci není nutná žádná kreditní karta:

náramek na zánět šlach

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Phila, můžete sledovat John Lewis: Vzpomínka na hrdinu žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo ve svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

FuboTV

CBS (živé na vybraných trzích), BET, MTV a OWN jsou čtyři z Více než 100 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

30 za 30 fab pět plných epizod zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat John Lewis: Vzpomínka na hrdinu živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

Amazon Prime CBS Channel

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo spustíte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžete sledovat veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím CBS All-Access Amazon Channel , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Sledujte CBS na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime CBS, můžete sledovat John Lewis: Vzpomínka na hrdinu živě nebo na vyžádání na počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo je můžete sledovat na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím Aplikace Amazon Video.

Hulu s živou televizí

CBS (živé na vybraných trzích) je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat John Lewis: Vzpomínka na hrdinu živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Ukázka „John Lewis: Remembering a Hero“Hrát si

John Lewis: Oslava hrdiny (Sneak Peek 1) CBS bude ctít trvalé dědictví rep. Johna Lewise a jeho poslání dostat se do „dobrých problémů“ s JOHN LEWIS: CELEBRATING A HERO, hodinový speciál v hlavním vysílacím čase s jedinečnými hudebními výkony, rozhovory se zpravodaji, inspirativními konverzacemi a dalšími, na oslavu život, který změnil zemi. Speciál pořádaný Oprah Winfrey, Tyler Perry, Gayle… 2020-08-03T23: 45: 00Z

V úterý 4. srpna CBS oslaví trvalé dědictví rep. Johna Lewise a jeho poslání dostat se do „dobrých problémů“ hodinovým speciálním vysíláním s jedinečnými hudebními výkony, rozhovory se zpravodaji, inspirativními konverzacemi a dalšími, na oslavu život, který změnil zemi.

Moderátorem Oprah Winfrey bude speciální vystoupení Tylera Perryho, Gayle Kinga a Brada Pitta. Bude mít premiéru na CBS a poté bude vysílán později na kanálech Viacom BET, MTV a Smithsonian, stejně jako OWN: Oprah Winfrey Network.

pohodlné tenisky na chůzi

Speciál vezme diváky na cestu do Lewisova pozoruhodného života, jeho práce a zásad, které ho vedly: moudrost, odvaha, síla, víra a inspirace. Kombinace výkonných reportáží, jedinečných hudebních vystoupení a rozhovorů, které oslavují a ctí Lewisův velký přínos pro tuto zemi, bude obsahovat speciální párování a vystoupení Yolandy Adams, Jon Batiste, Common, Jennifer Hudson, John Legend, Trevor Noah, Billy Porter, a Wynonna.

John Lewis byl mimořádný muž, uvedl Winfrey v tiskové zprávě. Muž s velkou vizí, který žil život s cílem zajistit, aby Amerika žila podle svých ideálů.Hrát si

John Lewis: Oslava hrdiny (Sneak Peek 2) CBS bude ctít trvalé dědictví rep. Johna Lewise a jeho poslání dostat se do „dobrých problémů“ s JOHN LEWIS: CELEBRATING A HERO, hodinový speciál v hlavním vysílacím čase s jedinečnými hudebními výkony, rozhovory se zpravodaji, inspirativními konverzacemi a dalšími, na oslavu život, který změnil zemi. Speciál pořádaný Oprah Winfrey, Tyler Perry, Gayle… 2020-08-03T23: 45: 00Z

Toto je oslava „chlapce z Tróje“, řekl Perry. Předchůdce hnutí za občanská práva, který by se dožil jeho příspěvků za rovnost, by byl svědkem přísahy prvního prezidenta Černých Spojených států.

Jeho oddanost věci byla neochvějná, jeho oběti nezměrné, řekl King. A měl by být navždy zapamatován v „panteonu vlastenců“.

Kongresman Lewis byl jedním z nejvýznamnějších a nejsilnějších hlasů pro změnu v této zemi. Ztratit tento hlas je nyní tak obtížné, protože země čelí strukturálnímu rasismu. Ale John Lewis nám dal vůli a způsob, jak pokračovat ve své práci, řekla Susan Zirinsky, prezidentka a senior výkonná producentka CBS News. Tento speciál nám připomíná, že cesta nebude jednoduchá a není cesty zpět.

Zástupce John Lewis je příkladem vůdce občanských práv, který se nikdy nevzdal a sloužil jako inspirace pro několik generací Američanů, řekla Kelly Kahl, prezidentka CBS Entertainment. Tento speciál oslaví inspirativními slovy a upřímnou hudbou mnoho příspěvků muže, který žil svůj život nezištně a bude vždy pamatován jako maják odvahy, cti a naděje.

Lewis, ikona občanských práv, který pomohl zorganizovat pochod 1963 ve Washingtonu, DC a sloužil v Kongresu po celá desetiletí, zemřel 17. července po boji s rakovinou slinivky. Lewisovi bylo 80. Pomocí hlubokého archivu CBS News a nových rozhovorů speciál vypráví o cestě Lewisova mimořádného života prostřednictvím zásad, které ho vedly. Speciál prozkoumá Lewisův život před hnutím za občanská práva, jeho práci po boku doktora Martina Luthera Kinga mladšího, jeho úsilí v boji proti šikanům a fanatikům, jeho bezkonkurenční práci v Kongresu a jeho oddanost víře.

John Lewis: Vzpomínka na hrdinu vysílá v úterý 4. srpna ve 22 hodin ET/PT na CBS.

westernový tenisový grip

Populární Problémy

Jak zmírnit bolest paty. Bolest paty může být způsobena celou řadou příčin, od nadměrného používání, podvrtnutí a skákání na tvrdém povrchu až po plantární fasciitidu. Navštivte svého lékaře, pokud jste utrpěli zranění, máte silnou bolest a nemůžete unést svou ...

Dobrý pár pevných a pohodlných sportovních bot může být drahý, a přesto, pokud jsou plně využity, pravděpodobně se během chvíle zašpiní. Při čištění obuvi musíte být opatrní, ale správná péče a dobré čištění mohou ...

Andreas Mies se letos dostal do první stovky žebříčku ATP ve čtyřhře !.

Daytonský basketbal, osvěžující úžasnou show na Maui, se vrací domů, aby přijal Houston Baptist. Zde je návod, jak hru sledovat.

Žhavá Cibulkova si užívá ohromující pomsty nad Kerber

US Open v roce 2021 je konečně tady a přináší tenisovým fanouškům po celém světě velké vzrušení.