Jak se dívat na „Chicago Med, Fire & PD“ online

NBC/YouTubeChicago Med, Chicago PD a Chicago Fire mají premiéru v sezóně dnes v noci, 25. září 2019, v síti NBC. Chicago Med 5. sezóna má premiéru ve 20:00. ET/PT a 19:00 CT; Chicago Fire sezóna 8 bude mít premiéru ve 21 hodin ET/PT a 20:00 CT; a Chicago PD začne sezónu 7 ve 22 hodin ET/PT a 21:00 CT. Pro ty, kteří by chtěli sledovat jednu, dvě nebo všechny epizody, ale nemají kabelové předplatné, pro vás stále existují možnosti.

Sledujte hru Dallas Cowboys online zdarma

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos NBC na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:FuboTV

NBC (live in most markets) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos NBC na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV .Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje NBC (na většině trhů živě).Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos NBC na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

NBC (živě na vybraných trzích) je jedním ze 40 a více živých televizních kanálů zahrnutých v balíčku programů Sling Blue.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat NBC v přímém přenosu na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení přes Sling Televizní aplikace.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

Nyní, když máte přehled o tom, jak sledovat pořady online, si níže přečtěte podrobnosti o každém z pořadů, od popisu epizody po detaily obsazení.

online nákup tenisových raket

Chicago Med

Chicago Med Cast:
Nick Gehlfuss jako Dr. Will Halstead
Yaya DaCosta jako April Sexton
Torrey DeVitto jako Dr. Natalie Manning
Colin Donnell jako Dr. Connor Rhodes
Brian Tee jako LCDR Dr. Ethan Choi
S. Epatha Merkerson jako Sharon Goodwin
Oliver Platt jako Dr. Daniel Charles
Marlyne Barrett jako Maggie Lockwood
Mekia Cox jako Dr. Robyn Charles
Alexandra Gray jako Denise Lockwood

Chicago Med Season 5 Episode 1: Premiérová epizoda má název Never Going Back to Normal a popis epizody zní: Will a Natalie bojují o život po autonehodě; po podezřelé smrti Cornelia Rhodese je zahájeno vyšetřování; Maggie dostává novinky měnící život; Dr. Charles si zkrátí líbánky, aby se postaral o pacienta.

Chicago Med Season 5 Episode 2: We Lost in the Dark je název epizody 2 a má být odvysílána 2. října 2019. Synopse dějové linie epizody uvádí, že Dr. Choi a Dr. Charles mají těžké rozhodování, jak se snaží umírající muž zachovat svůj život kontroverzní vědeckou metodou; Dr. Marcel a April se střetnou, jak zacházet se záhadným pacientem; Will zpochybňuje schopnosti Natalie.

Chicago Med Season 5 Episode 3: Epizoda 3 se bude vysílat 9. října 2019 a nese název V údolí stínů.

Chicago Med Season 5 Episode 4: Infection, Part II je název této epizody a bude odvysílána 16. října 2019.

Chicago Med Season 5 Episode 5: Pátý díl je Got a Friend in Me a bude v televizi 23. října 2019.

Chicago Med Season 5 Episode 6: Epizoda 6 se jmenuje It's All in the Family a bude se vysílat 30. října 2019.


Chicago PD

Chicago PD Obsazení:
Jason Beghe jako detektiv seržant Henry Hank Voight
Jesse Lee Soffer jako policejní detektiv Jay Halstead
Patrick John Flueger jako policista Adam Ruzek
Marina Squerciati jako důstojník Kim Burgess
LaRoyce Hawkins jako policista Kevin Atwater
Tracy Spiridakos jako policejní detektiv Hailey Upton

Chicago PD Season 7 Episode 1: Pochybnost je název premiérové ​​epizody a dějový popis premiéry zní: Když je Kelton nalezen zavražděný, Voightova zášť vůči zvolenému starostovi ho dostává do podezření; Upton a Halstead dychtivě chtějí dokázat nevinu svého seržanta, ale čím více důkazů shromáždí, tím blíže se dopustí opaku.

Chicago PD Season 7 Episode 2: Druhá epizoda se bude vysílat 2. října 2019 a jmenuje se Assets. Popis epizody uvádí: Když se Atwater utají v drogovém syndikátu, dozví se, že v jeho vládě může být více, než se na první pohled zdá; Halstead se snaží připojit k Atwaterovi v utajení, ale ocitá se v nevýhodě; Voight žádá mosaz, aby ukázal Růžkovi shovívavost.

Chicago PD Season 7 Episode 3: Název epizody 3 je Familia a bude se vysílat 9. října 2019.

Chicago PD Season 7 Episode 4: Infection, Part III je název čtvrtého dílu a bude se vysílat 16. října 2019. Hádáme, že je součástí křížení s ostatními pořady, které mají podobné názvy pro své čtvrté díly v této sezóně.

Chicago PD Season 7 Episode 5: 23. října 2019 bude tato epizoda odvysílána a nese název Brother’s Keeper.

jak opravit pískající tenisky

Chicago Fire

Chicago Fire Cast:
Jesse Spencer jako kapitán Matthew Casey
Taylor Kinney jako poručík Kelly Severide
Monica Raymund jako Gabriela Gabby Dawson
Lauren German jako Leslie Elizabeth Shay
Charlie Barnett jako Peter Mills
David Eigenberg jako poručík Christopher Herrmann
Eamonn Walker jako Wallace Boden
Kara Killmer jako Sylvie Brett
Miranda Rae Mayo jako Stella Kidd
Annie Ilonzeh jako Emily Foster

Chicago Fire Season 8 Episode 1: Premiérová epizoda se jmenuje Sacred Ground a popis zní: Matrace továrny na oheň se vymkne kontrole; kamion a četa to položily na řadu v naději, že dostanou uvězněné oběti ven živé.

Chicago Fire Season 8 Episode 2: A Real Shot in the Arm je název epizody 2 a dějová synopse epizody zní, Casey se snaží přimět Boden, aby se upsal energickému novému rekrutovi; Foster rozšiřuje olivovou ratolest ke svému novému dráždivému medikovi; Otis inspiruje Herrmanna k hledání nových partnerů v Molly’s; Brett si uvědomuje, že život ve Fowlertonu si bude muset zvyknout. Vysílat se bude 2. října 2019.

Chicago Fire Season 8 Episode 3: Třetí epizoda se jmenuje Badlands a bude se vysílat 9. října 2019.

Chicago Fire Season 8 Episode 4: Infekce, část I je název epizody 4 a bude odvysílána 16. října 2019 jako součást série epizod napříč třemi sériemi “.

Chicago Fire Season 8 Episode 5: Epizoda 5 se jmenuje Buckle Up a bude se vysílat 23. října 2019.


Populární Problémy

Jak zabránit zpocenému podpaží. Pocení je přirozený chladicí mechanismus vašeho těla a je naprosto normální se potit, když je horko, když cvičíte a dokonce i když jste nervózní nebo vystresovaní. Http://www.nlm.nih.gov/medlinep ...

Elina Svitolina se ve čtvrtek ve čtvrtfinále Štrasburku poprvé utká s Jilem Teichmannem na turné WTA. Svitolina je papírově oblíbená, ale vzhledem k nedávné formě Teichmanna je nepravděpodobné, že by to pro Ukrajince bylo snadné vítězství.

Pokud jste fanouškem Harryho Pottera, je pravděpodobné, že se budete rádi obklopovat předměty z knih a filmů. Ale někdy se tyto věci sčítají a mohou být trochu drahé. Naštěstí pro vás existuje mnoho jednoduchých způsobů, jak si vytvořit vlastní ...

Ať už jste to zmeškali naživo, nebo se na to chcete jen znovu podívat, zde je návod, jak se dívat na kompletní bojový záznam Canelo Alvarez vs Rocky Fielding.

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat sobotní fotbalový zápas UTSA vs UTEP.