Jak se dívat na Club America vs Tigres UANL Campeon de Campeones v USA

Sledujte Club America vs Tigres UANL v USA

GettyClub América a Tigres UANL se setkají v Campeón de Campeones 2019 v neděli v Dignity Health Sports Park v Los Angeles.Ve Spojených státech je začátek zápasu naplánován na 21:15. ET a budou vysílány v síti Univision a Univision Deportes Network (UDN). Pokud nemáte kabel, zápas můžete sledovat přes FuboTV , služba streamování živých televizních přenosů bez kabelu, která zahrnuje více než 95 televizních kanálů a je z velké části přizpůsobena mezinárodnímu fotbalu a sportu obecně.jak se dívat na survivor zdarma

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos America vs Tigres na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenávejte to.
Náhled Champion of Champions America vs Tigres

Campeón de Campeones se hraje každoročně ve své současné podobě-jednorázový zápas mezi šampiony Apertury a Clausury z předchozí sezóny-od roku 2015. Každá z těchto splátek představila América nebo Tigres, ale toto bude jejich první setkání v novém formát.América skončila v loňské pravidelné sezóně Apertury na druhém místě, poté prošla Tigresem, Pumasem a Cruz Azulem, aby získala titul, čímž překonala své nepřátele Liguilla 12-5.

Ve středu Las Águilas ukončil své třetí a poslední předsezónní přátelství. Už padli na argentinské strany Boca Juniors a River Plate.Hlavní trenér Miguel Herrera byl nicméně s přípravou svého mužstva spokojený, přičemž uvedl klíčové absence v důsledku mezinárodních turnajů Gold Cup a Copa América.Naše preseason byla skvělá. Bylo to senzační, řekla Herrera Onefootball . Když vám chybí 10 nebo 11 hráčů a mladí lidé musí vyplnit, žádáte hodně.

Naštěstí [Carlos] Vargas hrál dobře. Doufáme, že do neděle budeme mít celý tým.

Mám jeden z nejlepších týmů v Mexiku. Naši sportovci hráli nejvyšší soutěže a měli by být připraveni.

chicago crossover 2019 objednat ke shlédnutí

Tigres ve finále Clausury z loňské sezóny porazil León 1: 0 a získal tak svůj čtvrtý titul v Lize MX za tolik let-v každé ze tří předchozích sezón si připsal Aperturu.

Francouzský útočník André-Pierre Gignac, který přišel do Tigres těsně před čtyřmi po sobě jdoucími sezónami, které získaly titul, vstřelil ve finále osamocený gól.

Chci vyhrát [Ligu mistrů CONCACAF], chci další titul, řekl třiatřicetiletý hráč po druhé etapě, podle ESPN . Zbývají mi dva roky smlouvy a za dva roky nás čekají čtyři turnaje [krátkého formátu] a mým cílem je vyhrát další dva, a pokud můžeme, čtyři.

sledovat michiganský fotbal live stream zdarma

Tigres jsou trojnásobně bránícími vítězi Campeón de Campeones, když porazili Pachucu, Guadalajaru a Santos Lagunu.

Po Champion of Champions

Vítěz se setká s vítězi 2018 MLS Cup Atlanta United FC na druhém Campeones Cupu v srpnu.

UANL překonal v září 2017 vítěze MLS Cupu Toronto FC 3-1 v úvodní části akce.

Myslím, že jako první vydání to bylo velmi dobré, řekl hlavní trenér Tigres Ricardo Ferretti podle ESPN .

Dodal: Musí analyzovat situaci a myslím, že příští bude mnohem lepší.

Po zápase hlavní trenér Toronta Greg Vanney přiznal, že odpočíval u některých klíčových hráčů pohledem na klíčový zápas základní části MLS o několik dní později.

Je zajímavé, že tito dva šampioni mezi sebou hrají, řekl, podle ESPN. Právě teď je pro nás těžké roční období. To jsou jen fakta o situaci.


Populární Problémy

Jak vycházet s lidmi. Vycházet s lidmi může být těžké. Někteří lidé se nemohou spřátelit, někteří se na všechno zlobí a někteří lidé mají spoustu přátel, které nechtějí. Nezáleží na tom, co vaše ...

Jak identifikovat hrudky na vaší kočce. U mnoha koček se v určitém okamžiku života vytvoří hrudky. Přesto může být děsivé najít na vašem mazlíčku novou bulku. Některé jsou zcela neškodné, zatímco některé bude muset řešit veterinární lékař ...

Ačkoli je UNC uprostřed pokaženého roku, každý zápas vévody a Caroliny je vždy nezbytným materiálem. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak použít rozptýlení jako bipolární zvládací dovednost. Když máte bipolární poruchu, můžete prozkoumat několik různých mechanismů zvládání jako způsob, jak ji zvládat každý den. Denní stresory mohou být spouštěčem bipolárních symptomů, ale ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos nového speciálu „The Magic Way“ Davida Blaina online, i když nemáte kabel.