Jak si vyrobit vlastní cvičební podložku pro bicí

Pokud se chcete naučit hrát na bicí, není nutné kupovat drahou bicí soupravu. Začátečník se může naučit ze základního cvičebního bloku. Bicí podložky jsou tiché a pomohou vám soustředit se na techniku, místo aby vytvářely spoustu hluku. Nejlepší bubeníci používají cvičné podložky po celou dobu, aby získali perfektní přilnavost a rychlost - nyní to můžete udělat.

Část 1 ze 2: Stavební cvičné podložky

 1. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní cvičební podložku pro bicí Krok 1

  1 Kupte si gumovou gumu na cvičný povrch podložky. V závislosti na vašem stylu a potřebách máte několik možností. Tenčí guma, přibližně 1/8 ', je obecně standardní tloušťkou. Ale můžete jít silnější pro klidnější a méně skákací cvičný povrch. Obvykle budete muset koupit list gumové gumy online, což vám umožní vybrat si tloušťku a délku. Pokud se vám však guma nedostane, můžete vyzkoušet:
  • Stará podložka pod myš.
  • Pěnová guma
  • Gumové podrážky ze starých bot
  • 1/2 'tlustá korková deska.


 2. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní cvičební podložku pro bicí Krok 2

  2 Vyřízněte překližku ve tvaru požadované podložky . Než začnete, ujistěte se, že ve dřevě nejsou žádné praskliny ani třísky. Podložku můžete vyrobit v libovolném požadovaném tvaru- kruhový, čtvercový, podlouhlý- pokud máte dostatek prostoru na cvičení. Při řezání unikátních podložek si můžete vybrat tvar, ale můžete také řezat gumu, ne dřevo, aby se vešlo trochu do již existujícího dřeva, pokud již máte použitelnou desku z překližky nebo borovice.
  • Pokud stříháte podložku do již existujícího tvaru, jako podložka pod myš, vysledujte tvar gumy na dřevě a poté ji ořízněte.
  • Nemusíte používat překližku, přestože je snadno opracovatelná a dostatečně lehká na přenášení. Postačí každé dřevo.
 3. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní cvičební podložku pro bicí Krok 3

  3 Broušení překližky . Pomocí nejhrubšího brusného papíru, který najdete, obrouste rohy dřeva tak, aby byly hrany zaoblené. Udělejte si čas také uprostřed podložky a ujistěte se, že je vyhlazená bez třísek nebo zubatých nárazů.
  • Nechcete, aby vám dřevo roztrhalo gumovou podložku a donutilo vás postavit novou.
 4. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní cvičební podložku pro bicí Krok 4

  4 Sledujte tvar podložky na gumovém listu. Cokoli používáte na gumu, položte ji naplocho a položte překližku na povrch. Vystopujte tvar překližky na gumě.
 5. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní cvičební podložku pro bicí Krok 5

  5 Odřízněte gumu tak, aby odpovídala vaší cvičné podložce, pomocí přesné čepele. K jemnému nastříhání gumy do správného tvaru lze použít nůž X-acto, box cutter nebo jiný přesný nůž. Pracujte pomalu, táhněte nůž jedním dlouhým, plynulým pohybem, neřezejte s ním.
 6. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní cvičební podložku pro bicí Krok 6

  6 Na vršek překližky hojně naneste silné lepidlo. Chcete lepidlo, lepidlo Gorilla, lepidlo Krazy nebo jiné vícevrstvé lepidlo. Ujistěte se, že jste si láhev přečetli, aby se zajistilo, že přilne k gumě i dřevu (nebo na jakýkoli jiný povrch, jako je tkanina, je na podložce. Velkoryse naneste tenkou řadu lepidla na celý povrch podložky, zastavte zhruba 1/4 palce daleko od okrajů.
 7. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní cvičební podložku pro bicí Krok 7

  7 Zatlačte podložku pod myš na dřevo a nechte ji 1-2 hodiny zaschnout. Nechoďte dále, dokud lepidlo úplně nezaschne.
 8. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní cvičební podložku pro bicí Krok 8

  8 Vytvořte podložku silnější a tišší zakrytím horní části lepicí páskou. Pokud chcete udělat silnější podložku, celé to pečlivě zabalte do pásky. Jděte pomalu, opatrně překrývejte řádky pásky, aby se nemačkaly a neshromáždily, což ničí vaši hrací plochu. reklama

Část 2 ze 2: Výroba podložek z předmětů domácnosti

 1. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní cvičební podložku pro bicí Krok 9

  1 Pomocí podložky pod myš si procvičte své základy kdekoli v domě. Podložka pod myš, obvykle mezi palce silné, lze použít k nácviku nalepení téměř každé tvrdé služby. I když nemůžete pracovat na výplních nebo bicích sólech, můžete pracovat na základních rytmech, rychlosti hůlky a ovládání.
  • Chcete podložky potažené tkaninou, ne plastové.
  • Slepte dvě podložky k sobě a vytvořte rychlou cvičnou podložku, kterou si můžete vzít kamkoli.
 2. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní cvičební podložku pro bicí Krok 10

  2 Pomocí polštářů se zaměřte na ovládání hůlky a rychlost bez výhody odrazu. Polštář nemá žádný pop ve skutečnosti bicí soupravě - když narazíte na klacek dolů, zůstane tam, dokud jej nezvednete zpět. Ale ve skutečnosti to může být dobrá věc, která vás přinutí soustředit se na svou techniku ​​a pohyb zápěstí při každém úderu. Možná nebudete moci cvičit bicí hody, ale vaše ovládání páčkou půjde nahoru, stejně jako rychlost a síla.
  • Bude to trvat dlouho, ale světoznámí bubeníci jako Tony Royster Jr. hoří rychle, protože vyrostli na cvičení na polštářích.
 3. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní cvičební podložku pro bicí Krok 11

  3 Pevné povrchy zakryjte 2–3 svetry nebo kousky látky, abyste dosáhli rychlé a tiché hrací plochy. Čím pevněji můžete látku natáhnout po povrchu, tím lépe. Na cvičební podložku opravdu potřebujete jen měkký, mírně odskakující povrch - takže si dejte deky, svetry, staré košile a šidítka.
  • S trochou trpělivosti je můžete dokonce zabalit kolem skutečných bubnových hlav, hrnců nebo pánví, což vám umožní tiše si „zahrát“ svoji soupravu.
  • Časem budete více než pravděpodobné, že látku roztrhnete na kusy. Použijte staré nebo vyřazené povlečení a oblečení, pro které už nejezdíte.
 4. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní cvičební podložku pro bicí Krok 12

  4 Zkuste trefit starý basketbal. Zatímco si zaoblený povrch zvyká, nutí vás při přistání hole přesně mířit. Můžete také přidat nebo vypustit vzduch, aby bubnování bylo snazší nebo těžší. Méně vzduchu bude vyžadovat větší sílu zápěstí, podobně jako hraní na polštáři.
 5. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní cvičební podložku pro bicí Krok 13

  5 Hrajte na vlastním stehně. Bude to trvat, než si zvyknete, ale vaše nohy mají dobrý odraz pro vaše hole. A jdou s vámi všude. Pokud chcete být tím nejlepším bubeníkem, musíte neustále cvičit. Vaše stehna mohou být jen místem ve špetce. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu získat gumu a lepicí pásku? SgtPotato Navštivte místní železářství a prohlédněte si jejich podlahové podložky, chrániče nábytkové podlahy nebo cokoli jiného. Pokud nemůžete najít velikost, kterou hledáte, chyťte, co můžete, na základě textury/tloušťky a seřízněte ji na požadovanou velikost. Při použití lepicí pásky můžete opravdu použít vše, co najdete. Vyzkoušejte něco relativně pevného (nikoli polštáře nebo polstrovaného povrchu) o rozměrech přibližně 14 x 14 palců a zabalte jej do lepicí pásky, dokud nebudete mít ten správný pocit. Příliš mnoho lepicí pásky ztlumí zvuk a sníží odskok palice.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Najděte si to, na čem si rádi hrajete - cvičte na různých površích a materiálech a pracujte na své technice kdekoli.
 • Můžete také udělat buben doma nacvičit, než investujete do plné sady.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Pily a podobné vybavení používejte pouze tehdy, pokud víte, jak s nimi zacházet.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Podložka pod myš nebo guma
 • Dřevo
 • Viděl
 • super lepidlo
 • Smirkový papír
 • Lepící páska

Populární Problémy

Jak udržovat potraviny čerstvé na pikniku nebo večírku. Pikniky jsou oblíbenými rodinami a lidmi, kteří si užívají zábavu venku. Pokud si ale nedáte pozor na to, jak jídlo balíte, vaříte a připravujete, spustíte ...

CiCi Bellis nastoupí proti Jilu Teichmannovi ve čtvrtfinále Top Seed Open v Lexingtonu. Bellis a Teichmann se nikdy předtím na turné nepotkali.

Luka Doncic a Slovinsko se ve skupinové hře utkají s olympijským hostitelem Japonska. Tato hra není v USA v televizi, ale zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos.

Takto můžete sledovat premiéru seriálu „OutDaughtered“ v sezóně 7 bez kabelu.

'Grinch Musical!' bude ve středu večer vysílat NBC. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos pořadu online.

Blokování volejbalu je jednou z nejméně vyučovaných, ale přesto nejdůležitějších dovedností. Je to první obranná linie proti útokům soupeřova týmu a vytváří méně prostoru pro krytí zadní obrany. Dodržováním několika kroků můžete ...