Jak sledovat CMU vs WMU Football Online bez kabeluGetty

Western Michigan Broncos bude v sobotu na stadionu Waldo hostit státní rivaly MAC Central Michigan Chippewas.

původ tenisového bodování

Začátek hry je naplánován na poledne ET a bude vysílán v televizi CBS Sports Network. Pokud nemáte kabel nebo nemáte tento kanál, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových, živých- Služby streamování televize:

FuboTV

CBS Sports Network je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně CBS Sports Network.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

velikost dětské tenisové rakety

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně CBS Sports Network.

Můžete se zaregistrovat na YouTube TV přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky YouTube nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím YouTube aplikace.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Náhled Central Michigan vs Western Michigan

Chippewas jsou na konferenci 2-2 a 1-0, když si před dvěma týdny zajistili domácí vítězství 45-24 nad Akron Zips.

stream hry Hra o trůny sezóna 8 epizoda 4

Minulý týden těsně rozrušili Miami Hurricanes, padli 17-12.

Juniorský rozehrávač David Moore ve svém druhém startu od převzetí za zraněného absolventského přestupu Quintena Dormadyho snížil náskok Miami na pět s dostihem na 1 yard a 3:16 zbývá. Ale po puntě Hurricanes, Moore hodil trsátko se zbývajícími 33 sekundami, čímž nabídka comebacku skončila.

Jsem opravdu pyšný na ty děti v té šatně, řekl hlavní trenér prvního ročníku střední Michiganu Jim McElwain podle Central Michigan Life . Tento týden se rozhodli a rozhodli se jít ven a opravdu hrát tvrdě, a já vám řeknu, co jsme hráli tvrdě, což bylo skvělé vidět.

vázání tenisek

Žádný tým nedokázal na zemi nic rozehrát. Miami spěchalo 34krát na 51 yardů (1,5 yardu na přenášení) a Chippe byl nashromážděn 31 yardů na 27 spěchách (1,1 yardů na carry).

Obrana centrálního Michiganu dostala tým na palubu na začátku druhé čtvrtiny a vyhodila v koncovce zóny nováčka quarterbacka Miami Jarrena Williamse.

Hurricanes konvertovali pouze na jeden ze svých 10 pokusů o konverzi třetího dolů.

To byla velká snaha naší obrany, řekl Chippewas juniorský defenzivní pochůzkář Robi Stuart, za Central Michigan Life. Na tento týden jsme toho připravili opravdu hodně. Opravdu jsme se podívali dovnitř a viděli, co musíme udělat.

A dodal: Všichni jsme věděli, že to dokážeme. Všichni jsme věděli, že to máme v sobě, každý z nás to měl. Nejsme někdo, koho bychom měli brát na lehkou váhu.

Broncos jsou také 2-2. V sobotu to bude jejich první MAC soutěž v sezóně.

Minulý týden Western Michigan proměnil deficit 21: 0 proti Syracuse Orange na pětibodovou hru, nakonec na silnici padl 52: 33. Přes svých prvních pět majetků Broncos jednou otočili míč na pády a ztratili tři mumlání, včetně jednoho při návratu punt.

Očividně opravdu zklamaní po všech obratech, kluci viseli a viseli a do konce třetí čtvrtiny jsme byli ve hře, řekl hlavní trenér Západního Michiganu Tim Lester. Associated Press . To byl cíl, zůstat ve hře pozdě a hrát si v posledních dvou jízdách. Trestný čin měl dvě nebo tři příležitosti ke skórování, aby se ujal vedení, a my ne. To je nejvíce frustrující věc. Přesunuli jsme míč, na který jsem byl hrdý.


Populární Problémy

Jak léčit zlomeninu klíční kosti. Klíční kost (běžně nazývaná klíční kost) je dlouhá, tenká kost, která spojuje hrudní kost s ramenním pletencem na každé straně horní části těla. Https://www.nlm.nih.gov/medlineplus/ency/patientinstructi ...

Oba zoufale potřebují své první vítězství, Vikingové a Texané se setkají v neděli v Houstonu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Zjistěte, jak 30. července streamovat demokratickou diskusi online.

Naomi Osaka a Jannik Sinner získaly uznání od organizace na ochranu zvířat PETA za jejich laskavé jednání během Australian Open 2021.

Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak můžete sledovat nový hudební speciál CMT Skyville Live, kde se v prvních epizodách představí Kris Kristofferson a Gladys Knight.

Není žádným tajemstvím, že Naomi Osaka je jednou z nejpopulárnějších sportovních ikon na světě a nejlépe vydělávající atletkou v historii.