Jak se dívat na Coming 2 America online zdarma

Eddie Murphy hraje ve hře COMING 2 AMERICA

Amazon Studios Eddie Murphy hraje ve hře COMING 2 AMERICA.

Třicet tři let po originálu Přichází do Ameriky filmový výbuch na scéně přichází velmi očekávané pokračování Coming 2 America , který bude k dispozici v pátek 5. března na Amazon Prime.

Pokud již máte Amazon Prime , můžeš se dívat Coming 2 America právě tady .

Pokud nemáte Amazon Prime , vy zde můžete zahájit 30denní bezplatnou zkušební verzi a pak se podívejte na film.

tenisové bekhendové tipy

Zde je další přehled všech vašich možností registrace a sledování na různých zařízeních:


Pokud máte Amazon Prime

Pokud chcete sledovat na počítači, ujistěte se, že jste přihlášeni ke svému účtu Amazon Prime vydejte se sem dívat Coming 2 America .

Kromě toho můžete film sledovat v aplikaci Amazon Video na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4, PlayStation 5, různé chytré televize, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.


Pokud nemáte Amazon Prime

Ke sledování filmu budete potřebovat předplatné Amazon Prime nebo Amazon Prime Video. Naštěstí je snadné se zaregistrovat k bezplatné zkušební verzi a existuje řada různých možností:

pravidla stolního tenisu čtyřhra

Amazon Prime : Kromě neomezeného streamování filmů a televizních pořadů Amazonu získáte například bezplatnou dvoudenní dopravu, streamování hudby a přístup do knihovny e-knih Amazonu. Ceny jsou buď 12,99 $ za měsíc, nebo 119 $ za rok, ale je to tak přichází s 30denní zkušební verzí zdarma .

Video Amazon Prime : Pokud chcete pouze přístup k filmům a televizním pořadům Amazonu bez bezplatné dopravy a dalších doplňků, stojí to 8,99 $ měsíčně po vaše 30denní bezplatná zkušební verze .

Amazon Prime Student : Pokud jste student, můžete se zaregistrovat do Amazon Prime Student. Je to stejné jako Amazon Prime ale přichází s půlroční bezplatnou zkušební verzí a poté stojí buď 6,49 $ za měsíc, nebo 59 $ za rok.

Jakmile se zaregistrujete, tak může sledovat Coming 2 America přímo na vašem počítači , nebo můžete sledovat v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4 , PlayStation 5, různé chytré televize, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.


Náhled „Coming 2 America“Hrát si

Coming 2 America - oficiální upoutávka Nově korunovaný král Akeem (Eddie Murphy) a jeho důvěryhodná důvěrnice Semmi (Arsenio Hall) se odehrávají ve svěží a královské zemi Zamunda a vydávají se na zcela nové veselé dobrodružství, které jim umožní projet zeměkouli ze svého velkého afrického národa do čtvrti z Queensu v New Yorku - kde to všechno začalo. K dispozici 5. března na Prime Video.… 2020-12-22T14: 59: 46Z

V roce 1988 vytvořil Eddie Murphy a hrál v Přichází do Ameriky , komediální film o Akeemu Jofferovi (Murphy), korunním princi bohaté (fiktivní) africké země Zamunda. Měl být v dohodnutém manželství, ale odešel do USA, aby našel nezávislou ženu, která by ho milovala za to, kým byl uvnitř, a ne kvůli jeho královskému postavení.

Ve filmu si zahráli Arsenio Hall, James Earl Jones, John Amos, Shari Headley, Eriq La Salle, Frankie Faison, Louie Anderson, Don Ameche a Ralph Bellamy-a kromě toho se v něm představili i někteří tehdy neznámí jménem Samuel L. Jackson a Cuba Gooding Jr. .

tenisky pro tenisty

Pokračování hraje Murphyho a Halla v jejich původních rolích, kteří se nyní vydávají na novou cestu kolem světa a končí zpět v New Yorku. Pokračování přidává Jermaine Fowler, Leslie Jones, Tracy Morgan, Wesley Snipes, Teyana Taylor a Morgan Freeman k obsazení.

Přichází do Ameriky byl kulturní fenomén, který je jednou z nejoblíbenějších a nejslavnějších komedií všech dob, uvedla v prohlášení Jennifer Salke, vedoucí Amazon Studios. Díky komediálnímu géniovi Eddieho Murphyho spolu s brilantními filmaři, spisovateli a skvělým obsazením jsme nemohli být více nadšeni oslavou tohoto nového dobrodružství. Víme, že si publikum po celém světě zamiluje tento veselý a radostný film, který se jistě stane nadčasovým favoritem.

Co by mohlo být lepší než návrat do Zamundy? Jsme tak nadšení, že společnost Amazon Studios přivede Eddieho Murphyho a Coming 2 America celosvětovému publiku, kde se mohou znovu zasmát s postavami, které milovali 30 let, a setkat se s novými, které budou milovat ještě roky, dodal producent Kevin Misher.

V rozhovoru s New York Times Murphy a Hall přiznali, že nikdy nechtěli dělat pokračování, ale tohle bylo příliš dobré na to, aby to šlo.

Nikdy jsme neuvažovali o pokračování. Způsob, jakým příběh skončil, byl něco jako: „A žili šťastně až do smrti,“ řekl Murphy. Pak celá tato doba uplynula a film se stal touto kultovní věcí. Catchfráze z filmu začnou pronikat do kultury. Obchody se mění v McDowellovy. Vidím Beyoncé a Jay-Z oblečené jako postavy Zamunda na Halloween ... to vše mě přimělo začít přemýšlet, možná bychom měli udělat pokračování.

tenisový začátečník

Hall dodal, nikdy jsem o tom nepřemýšlel, protože jsme vždy říkali, že odejdeme Přichází do Ameriky kde to je. Ale někdy mu napíšu SMS, když si ráno dám kávu, a on řekne: Co to děláš? Myslím, že byste si tento skript měli přečíst hned. A polovinu jsem přečetl sedět na jeho dvoře. Bylo to tak vzrušující a tak dobré.

Coming 2 America klesá v pátek 5. března na Amazon Prime.


Populární Problémy

Možná je to kvůli oslavě jeho narozenin, tenhle kluk je showman, který to může udělat, aby někoho zamumlal. Stahuje se z otevřeného prostoru? řekl druhý znepokojeným hlasem. V sále tiskové konference, ve které se shromáždili na konferenci wh.

Zde je návod, jak můžete sledovat novou show Starz 'Men in Kilts online, pokud nemáte kabel.

Jak převzít kontrolu nad vztahem. Ať se nám to líbí nebo ne, v každém vztahu existuje rovnováha sil. Pro většinu je v ideálním vztahu síla vyvážená poměrem 50/50. Někdy však distribuce energie v ...

'Our Boys' je nová minisérie od HBO. Zde je návod, jak sledovat epizody online bez kabelu.

Bryanové se dostali do semifinále nedávno skončeného Australian Open.