Jak se dívat na Dayton vs George Mason Basketball onlineGetty Ryan Mikesell a Dayton Flyers budou hostit George Masona Patriots.

Dayton Flyers bude ve středu hostit George Mason Patriots ve střetu v Atlantiku 10.

opěrný pás na tenisový loket

Začátek hry je naplánován na 19:00. ET. I když to nebude vysíláno celonárodně v televizi kdekoli v USA, stále můžete sledujte živý přenos hry na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím ESPN+ , nová služba digitálního streamování od ESPN (není vyžadován žádný kabel), která má exkluzivní pokrytí desítek univerzitních basketbalových her - a několika dalších sportů - každý týden.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi ESPN+ , a poté můžete sledovat živý přenos hry na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Pokud se nemůžete dívat naživo, všechny hry-včetně Dayton vs George Mason-které jsou streamovány na ESPN+, je také možné sledovat na vyžádání později prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN.

jak hrát rakety ve čtyřhře

Preview Dayton vs George Mason

V sobotu Flyers (celkově 12-6) zaútočili proti St. Bonaventure, aby vyhráli 89-86 v prodloužení a zlepšili se na 4-1 ve hře A-10.

Dayton zaostal o 10, zbývalo 8:32, ale zorganizoval běh 19-8, aby se ujal vedení, zbývají dvě a půl minuty.

Dostali jsme zastávky v defenzivě a dokázali jsme se dostat ven v přechodu a odehráli jsme dost her, abychom si dali šanci, řekl hlavní trenér Daytonu Anthony Grant. Dayton Daily News . Myslel jsem, že naše obrana v úseku byla opravdu klíčem ke hře.

Flyers překonali 36bodové úsilí o 10 doskoků od staršího útočníka Bonney Courtney Stockardové.

raketové pádlo

Podle Dayton Daily News je Stockard zjevně monstrum, řekl juniorský útočník Dayton redshirt Ryan Mikesell. Hru pro ně téměř vyhrál sám. Je to dobrý hráč. Nechtěli jsme ho zastavit. Chtěli jsme mu to jen zpřísnit.

Mikesell vedl Flyers s 21 bodovými maximy při střelbě 5 z 9, přičemž 3: 6 z hloubky a 8 z 8 z čáry volného hodu. Je to nejvíce bodů, které získal, protože v listopadu 2015 v prvním zápase jako nováček upustil 21.

Flyers mají třetí nejlepší procento brankových gólů v zemi (50,6 procenta) a druhé nejlepší procento dvoubodových brankových gólů (59,9 procenta).

Vzhledem k tomu, že rozbili Richmond 72-48, aby otevřeli svůj rozpis A-10, odehráli čtyři zápasy, které rozhodlo šest bodů nebo méně, a to vše proti konferenčním nepřátelům.

Tak trochu jsme to očekávali, řekl Mikesell Dayton Daily News . S A-10 nikdy nevíte. Všichni mluví o tom, že A-10 zápasí na nekonferenci, ale když se dostanete ke konferenčnímu hraní, na ničem z toho nezáleží. Každý tým může být poražen každou noc. Budeme to muset přinést noc co noc a každá hra bude blízko. Musíme se s tím prostě vyrovnat. Cokoli to vyžaduje.

set v tenise

Patrioti, kteří mají 11-8 celkově a 5-1 ve hře A-10, tento pocit znají-tři z jejich posledních čtyř zápasů rozhodlo pět nebo méně bodů. V poslední době sledovali Fordhama do devíti a zbývalo 5:25, aby se vrátili domů a vyhráli 71: 68.

Starší strážce Otis Livingston se připojil na vysouvací trojku a do vítězství zbývá méně než jedna sekunda.

Věděl jsem, že to jde, řekl juniorský strážce Justin Kier Washington Post . Pokud byste se právě teď zeptali týmu, komu bychom chtěli dát poslední výstřel, devětkrát z deseti - vlastně ne, desetkrát z deseti - je to Otis.


Populární Problémy

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete dnes večer sledovat přímý přenos preseasonové hry Rams vs Chargers.

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Redskins vs Cowboys online bez kabelu, ať už jste v Dallasu, Washingtonu DC nebo někde jinde.

V nedávném rozhovoru s Benem Rothenbergem a Simonem Cambersem o Tennis Majors Marion Bartoli uvedla, že tenis není připraven zvládnout prázdnotu, která zůstane, když Roger Federer, Rafael Nadal

Tenisová verze Toma a Jerryho!

Chcete sledovat živý přenos Khabib vs. Ferguson, Woodley vs. Thompson 2 a všechny hlavní karty UFC 209? Zde je úplný přehled toho, jak to udělat.

Někdy, když se natáhnete určitým způsobem, můžete si všimnout praskání nebo praskání v kloubech. Pokud vás bolí a bolí kotník, strečink tak, že vám záměrně praskne kotník, vám někdy může poskytnout potřebnou úlevu ....