Jak sledovat Eagles vs Steelers na zařízeních Roku, Firestick a dalších

Hodinky Eagles vs Steelers

Getty QB Carson Wentz z Philadelphia Eagles

Bude to Steel City proti City of Brotherly Love, když Philadelphia Eagles (1-2-1) nastoupí v neděli na Heinz Field proti neporaženému Pittsburgh Steelers (3-0).

Hra začíná ve 13 hodin. ET a bude vysílán na Foxu na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Eagles vs Steelers ve svém počítači, Roku, Firesticku, Apple TV nebo jiném zařízení takto:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: Fox žije na většině trhů, včetně Philadelphie a Pittsburghu

Můžete sledovat živý přenos Fox, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

kvalitní tenisky

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Eagles vs Steelers můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li se dívat tímto způsobem, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: Fox žije na většině trhů, včetně Philadelphie a Pittsburghu

Můžete sledovat živý přenos Fox a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Eagles vs Steelers můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra na vašem trhu: Sling TV

Poznámka: Fox žije na vybraných trzích, včetně Philadelphie. V Pittsburghu NENÍ k dispozici

Živý přenos Fox a dalších 35 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Eagles vs Steelers můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Pokud je hra na vašem trhu: Vidgo

Poznámka: Fox žije na vybraných trzích, včetně Philadelphie. V Pittsburghu NENÍ k dispozici

Můžete sledovat živý přenos Fox a 65+ dalších televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Eagles vs Steelers můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.

jak podávat tenisový míček

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Eagles vs Steelers naživo v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Eagles vs Steelers naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Eagles vs Steelers

Oceláři mají jednu z nejlepších obran v lize - ne -li nejlepší. V průměru dávají pět pytlů na hru a jsou celkově druhý v obraně týmu, což umožňuje 290 yardů na soutěž. Vedl linebacker T.J. Watt, který má v této sezóně zatím 3,5 pytle, Pittsburgh také vzdává méně než 20 bodů na zápas, což není v lize, kde přestupky přinášejí více bodů, než kdy dříve, nic malého.

Budou mít za úkol udržet quarterbacka Carson Wentz aby jim neublížil, zejména nohama. Wentz má zatím pomalý start do sezony. Ve svých prvních čtyřech hrách dokončil 60,6 procent svých přihrávek na 930 yardů, čtyři přistání a sedm zachycení. Přesto jeho mobilita a historie připravily Steelery na cokoli defenzivně.

Jejich použití navržených běhů quarterbacků, zejména v červené zóně, je problematické, hlavní trenér Steelers Řekl Mike Tomlin během středečního hovoru Zoom s médii. Jeho mobilita je faktorem a jejich ochota ji využít je obzvláště tvrdá.

Wentz naopak souhlasí a bude se snažit využít své schopnosti běžce proti tomuto impozantnímu spěchu Steelers.

Myslím, že nás to může jako přestupek dostat do drážky, řekl Wentz. Někdy je to třetí a páté a my jsme schopni převést, a to prostě hodně zatěžuje a stresuje obranu. Ale víte, není to nic, co bych hledal. Není to něco, pro co bychom hru hodně plánovali. Ale všichni víme, že se to může stát.

různé způsoby šněrování tenisek

Miles Sanders uběhl pouhých 46 yardů na 13 přenosech, když tým prohrál 25–20 se San Francisco 49ers, takže i v této hře bude runová hra pro Eagles obrovská.

Oceláři jsou 13. v lize v bodování v průměru 26,7 bodu na zápas. Mohou se pochlubit osmým nejlepším útokem v NFL, který během prvních čtyř týdnů zaznamenal téměř 140 yardů na soutěž. Budou čelit obraně Philly, která umožňuje 26,8 bodů za hru, takže Ben Roethlisberger a společnost budou mít své příležitosti.

Zranění Philly umístil linebackera T.J. Edwards a bezpečnost Rudy Ford na IR tento týden, široký přijímač Alshon Jeffery a rohová Avonte Maddox byly tento týden v praxi omezené a DeSean Jackson byl již vyloučen. Za Steelery si ve čtvrtek sedli zranění obránci Derek Watt a linebacker Marcus Allen.


Populární Problémy

Jak z potu dostat skvrny od potu. Klobouky mohou snadno nasávat pot a olej z obličeje, hlavy a vlasů. Naštěstí můžete špinavý, zpocený klobouk vyčistit během okamžiku pomocí 1 ze 4 metod. Potřebujete jen trochu času a pár věcí do domácnosti ...

Tenisová verze Toma a Jerryho!

Mechanici spoléhají na momentové klíče, které zajišťují přesné a spolehlivé odečty točivého momentu, takže mohou na matice a šrouby ve vozidle aplikovat správné množství síly. Momentové klíče je však nutné pravidelně kalibrovat, aby se zajistilo ...

Jak správně kýchat. Kýchání na veřejnosti může být trapné a může to vést k šíření choroboplodných zárodků. Ne každý ví, že existuje správný způsob kýchání, ale existuje! Nezapomeňte praktikovat dobrou respirační etiketu, kdykoli ...

Ve snaze udržet si náskok ve Velké 12 se Kansas ujímá středeční TCU. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Rafael Nadal si ve středu připsal 1000. vítězství v kariéře, když ve druhém kole Paris Masters porazil Feliciana Lopeze. Při této historické příležitosti ATP zveřejnilo video, na kterém Španěl znovu prožívá svých 6 oblíbených zápasů všech dob.