Jak se dívat na „Zábavnou taneční show“ online bez kabelu

Zábavná taneční show

A!

Na E je nová show! Tento týden debutuje, což vrhá oblíbené americké komiky do taneční soutěže o získání peněz na charitu. Zábavná taneční show premiéra středa 11. března ve 22:30 ET/PT na E! Zde je návod, jak sledovat show online bez kabelového předplatného.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos E! na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

E! je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují E !. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

loketní rukáv tendonitidy

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

E! je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

pomocí tenisových míčků v sušičce

Náhled na zábavnou taneční showHrát si

E! Série 'The Funny Dance Show' má premiéru 11. března! | E! Tak funguje showbiz! Vtipní komici soutěží v tanci o poroty Loni Love, Allison Holker a Justin Martindale. Sledujte na E! 11. března #TheFunnyDanceShow #EEntertainment #LoniLove #AllisonHolker #JustinMartindale REGISTRACE: bit.ly/Eentsub O E! Zábava: E! je na pulsu popkultury a přináší fanouškům ten nejlepší originální obsah včetně reality show, aktuálních… 2020-02-26T17: 00: 01,000Z

Chtěli jste někdy sledovat své oblíbené komiky, jak ze sebe dělají blázny na tanečním parketu? Máte štěstí, protože Zábavná taneční show je tu, aby pomohl, a navíc získává peníze na dobrou věc.

Moderátorem Justine Marino a Heidi Heaslet bude tato nová soutěžní show předvádět, co se stane, když jsou někteří rytmicky vyzývaní stand-up komici nuceni stát se tanečními konkurenty. Každý týden budou dva týmy komiků pracovat s profesionálními choreografy a skupinou záložních tanečníků, aby se naučili rutinu, kterou později předvedou před živým publikem ve snaze vyhrát 10 000 $ na charitu podle svého výběru. Přehlídka je založena na živé show Marina a Heasleta vyvinuté v The World Famous Comedy Store.

Porotci jsou komik Loni Love, profesionální tanečník a Takže ty si myslíš, že umíš tancovat a Tanec s hvězdami kamenec Allison Holker a komik Justin Martindale. V chatu před show s E! Online, Holker říká, že show je prostě o komedii, je o zábavě.

Bylo to nejzábavnější, nejzábavnější a nejšílenější představení, jaké jsem kdy viděl, a byl součástí toho, že jsem se cítil požehnán, že jsem tam mohl být DWTS pokračoval veterán. Když mě požádali, abych přišel soudit v televizní show, byla to opravdu pocta.Hrát si

Flula Borg tančí „Kdo pustí psy ven“ | Zábavná taneční show | E! Hvězda 'Pitch Perfect 2' se pro svůj kryt Baha Men téměř dostává do charakteru. „The Funny Dance Show“ má premiéru ve středu 11. března na E! #TheFunnyDance #EEntertainment #FlulaBorg REGISTRACE: bit.ly/Eentsub O E! Zábava: E! je na pulsu popkultury a přináší fanouškům ten nejlepší originální obsah včetně reality show, aktuálního programování, exkluzivních speciálů,… 2020-03-11T12: 59: 54 000Z

Mezi týmy komiků patří Jessimae Peluso a Flula Borg vs. Candice Thompson a Maz Jobrani; Jade Catta-Pretta a Marcella Arguello vs. Daniel Franzese a Irene Choi; Fortune Feimster a Willie Hunter vs. Fahim Anwar a Becky Robinson; Ron Funches a Blair Socci vs. Adam Ray a Brad Williams; Kel Mitchell a Carly Jibson vs. Yamaneika Saunders a Jeremiah Watkins a další.

jak se dívat na nováčka roku

Podle tiskové zprávy, bez ohledu na to, zda to zabijí na tanečním parketu, je konečným výsledkem vždy břišní smích příběhu vyprávěného prostřednictvím fantastické práce nohou.

V náhledovém videu tančí Flula Borg k Baha Men’s Who Let the Dogs Out, oblečená jako pes a lemovaná hrbivými, zadýchanými záložními tanečníky.

Něco ti řeknu, miláčku - Byl jsi zapálený jako u táboráku, říká Loni Love, To bylo vtipné. Doufám, že to vydržíte i po zbytek show.

Soudce Allison Holker dodává: Děkujeme, že jste nás poučili něčím, co jsme nikdy předtím neviděli.

Vy, pane, máte psí styl, říká Justin Martindale. Bylo to divoké, vzteklé, mělo to koule.

Zábavná taneční show vysílá ve středu ve 22:30 ET/PT na E!


Populární Problémy

Jak trefit tweener v tenise. Zisk bodu s tweenerem je trikový výstřel, který ohromí jak vašeho protivníka, tak vaše publikum. Pokud nejste obeznámeni se střelou, tweener je, když máte zády k síti a trefíte míč ...

Video: Roger Federer trefil Ball Boy na špatném místě

Stanford a BYU se setkávají na výletu do národního mistrovství volejbalu žen 2018. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Snadný a levný způsob výroby paliček marimba. Je to stejná technika, kterou používá většina společností, které vyrábějí směšně drahé ručně balené paličky. Rozřízněte hmoždinky na délku přibližně 14'-17 '. Zajistěte, aby byly přesně stejné ...

Fotbal je extrémně zábavný sport, hraje se na mnoha různých úrovních, od profesionálních po rekreační. Různé úrovně hraní mají různé požadavky na oblékání, ale pro hraní kdekoli a kdykoli je třeba dodržovat několik obecných pravidel ....