Jak sledovat hry Giants online bez kabelu 2020

Sledujte hry Giants bez kabelu

Getty Mike Yastrzemski ze San Francisco Giants.

Po třetí prohrané sezóně San Francisco Giants doufají, že zkrácená sezóna 2020 jim pomůže dostat se zpět do boje na AL West.

V roce 2020 budou téměř všechny hry Giants vysílány na místních trzích v NBC Sports Bay Area, zatímco některé budou také celostátně vysílány buď na Fox, Fox Sports 1, ESPN nebo MLB Network. Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat každou hru Giants na počítači, telefonu, Roku, Firesticku, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:

(Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete pomocí odkazu na této stránce)

Sling TV : Balíček Sling Orange + Blue obsahuje NBC Sports Bay Area (místní trhy), Fox, Fox Sports 1 a ESPN. 45 $ měsíčně.

Hulu s živou televizí : Zahrnuje NBC Sports Bay Area (místní trhy), Fox, Fox Sports 1 a ESPN. 54,99 $ měsíčně.

FuboTV : Zahrnuje NBC Sports Bay Area (místní trhy), Fox a Fox Sports 1 (ESPN bude přidáno 1. srpna). 59,99 $ měsíčně

AT&T TV nyní : Max balíček obsahuje NBC Sports Bay Area (místní trhy), Fox, Fox Sports 1 a ESPN. 80 $ měsíčně.

MLB.TV : Sledujte každou hru mimo trh. 24,99 $ měsíčně za každý tým nebo 49,99 $ celkem za jeden tým.

Můžete se zaregistrovat a začít sledovat hry Giants prostřednictvím některého z výše uvedených odkazů, ale zde je úplnější přehled toho, co každá služba obsahuje:

Nejlevnější možnost pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi: Sling TV

Obří kanály v ceně : NBC Sports Bay Area (místní trhy), Fox, Fox Sports 1 a ESPN (MLB Network je v doplňku Sports Extra)

Cena : 45 $ za měsíc (doplněk Sports Extra je 10 $ nebo 15 $ za měsíc v závislosti na tom, do kterého základního balíčku je přidán)

Sling TV nabízí dva různé balíčky: Sling Orange, který zahrnuje ESPN, a Sling Blue, který zahrnuje NBC Sports Bay Area, Fox a FS1, každý stojí 30 $ měsíčně, ale pokud získáte oba, je to jen 45 $ za měsíc. MLB Network je navíc v doplňku Sports Extra, což je 10 $ měsíčně při přidání do Blue nebo Orange a 15 $ za měsíc při přidání do duálního balíčku.

Protože hry Giants na ESPN budou také na NBCS California, diváci s pravděpodobným zájmem o koupi mohou použít buď Sling Blue nebo Sling Orange + Blue. Ať tak či onak, Sling TV je nejlevnější volbou na trhu ke sledování každé hry Giants v roce 2020 :

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete hry Giants sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

skica tenisových bot

Diváci s pravděpodobným zájmem o koupi: Hulu s živou televizí

Obří kanály v ceně : NBC Sports Bay Area (místní trhy), Fox, Fox Sports 1 a ESPN

Cena : 54,99 $ za měsíc

Pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi Hulu s živou televizí nabízí nejlepší kombinaci každé hry Giants a knihovnu filmů a televizních pořadů na vyžádání podobnou Netflixu. Pokud tedy hledáte nejlepší kombinaci sportu a zábavy, postupujte takto:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete, můžete poté sledovat hry Giants na počítači na webu Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud nemůžete sledovat hru naživo, přichází Hulu With Live TV s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Diváci s pravděpodobným zájmem o koupi: FuboTV

Obří kanály v ceně : NBC Sports Bay Area (místní trhy), Fox a Fox Sports 1 (ESPN bude přidáno 1. srpna)

Cena : 59,99 $ měsíčně (MLB Network a MLB Strike Zone zahrnuty v doplňku fubo Extra za 5,99 $ měsíčně)

Ačkoli je to o 5 $ za měsíc dražší než Hulu Se živou televizí, FuboTV přichází s hlavním celkem více kanálů (95 a více než 65 a více). Diváci s pravděpodobným zájmem o koupi již mohou sledovat všechny hry Giants prostřednictvím FuboTV, ale jakmile bude 1. srpna přidán ESPN do hlavního balíčku, stane se FuboTV ještě lepší hodnotou:

Získejte FuboTV

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete hry Giants sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenávejte je.


Diváci s pravděpodobným zájmem o koupi: AT&T TV nyní

Obří kanály v ceně : NBC Sports Bay Area (místní trhy), Fox, Fox Sports 1 a ESPN

Cena : 80 $ měsíčně

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů , ale nejlevnější z těch, které zahrnují NBC Sports Bay Area, je balíček Max, který vychází na 80 $ měsíčně. To z něj činí nejdražší streamovací službu s NBCS Chicago. A pokud chcete MLB Network, budete muset jít do balíčku Choice za neuvěřitelných 110 $ měsíčně.

Získejte nyní televizi AT&T

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete hry Giants sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.


Diváci mimo trh: MLB.TV

Pokud žijete mimo trh Giants, můžete všechny hry mimo trh sledovat prostřednictvím MLB.TV. Pokud se chcete jen dívat na hry Giants mimo trh, stojí to za sezónu 49,99 $. Pokud chcete mít možnost sledovat každou hru mimo trh, stojí buď 24,99 $ měsíčně, nebo 59,99 $ za sezónu:

Získejte MLB.TV

Jakmile se zaregistrujete do MLB.TV, pak můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webové stránky MLB nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, PS4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace MLB TV.

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, můžete sledovat kompletní archivy her všech her 2020, které nemají místní ani národní omezení výpadku.


Náhled na sezónu San Francisco Giants 2020

Manažer Gabe Kapler již potvrdil Johnny Cueto zahájí den zahájení obrů. Cueto viděl loni omezenou akci, když se zotavil z operace Tommyho Johna, ale ve svých čtyřech startech se vzdal devíti získaných běhů na 11 zásahů a zároveň zaznamenal 13 strikeoutů. Jak dobře si povede, bude pro San Francisco v této sezóně klíčovým příběhem.

Giants loni skončili třetí v National League West se známkou 77-85. Měli výborný měsíc červenec a sezónu zakončili skvěle, ale na překonání jejich pomalého startu to nestačilo. Doufají, že letos to bude jiné. Mike Yastrzemski vedl tým v homerunech (21) v roce 2019, ale jejich přestupek byl jeden z nejhorších v baseballu . Giants loni zvládli skrovný průměr 0,239 odpalování, který v MLB obsadil 27. místo. Letos se budou muset zlepšit, pokud chtějí překvapit některé lidi.

živý stream kovbojové vs berani

San Francisco bude bez veteránského lapače Bustera Poseyho, který rozhodl se nehrát tuto sezónu kvůli obavám spojeným s koronavirem. Jeho pravděpodobnou náhradou bude Rob Brantly, i když Tyler Heineman by mu mohl dát šanci na startovní místo. Jejich bude jednou z nejzajímavějších pozičních bitev, které budete sledovat, jak sezóna postupuje.

Pokud jde o nadhazování, Cueto, Jeff Samardzija, Kevin Gausman, Drew Smyly a Logan Webb pravděpodobně vyplní počáteční rotaci, zatímco levák Tony Watson bude blíže.

Zde je pohled na předpokládaná sestava pro obry v této sezóně:

1. Mike Yastrzemski, RF
2. Mauricio Dubón, CF
3. Brandonův pás, 1B
4. Evan Longoria, 3B
5. Alex Dickerson, LF
6. Pablo Sandoval, DH
7. Brandon Crawford, SS
8. Donovan Solano nebo Yolmer Sánchez, 2B
9. Rob Brantly nebo Tyler Heineman, C

Klíčem pro San Francisco, stejně jako pro většinu týmů, bude zůstat zdravý. Ve zkrácené sezóně by to mělo být mnohem jednodušší. První baseman Brandon Belt viděl jeho sezónu 2018 zkrácen kvůli zranění kolena to vyžadovalo operaci, ale myslí si, že rok 2020 by mohl být rokem, kdy si Giants konečně ponechají jádro svého týmu na hřišti.

Problém, který jsme měli za posledních pár let, byla zranění, takže když jsme všichni zpět a všichni zdraví, opravdu věříme, že letos budeme mít šanci utéct, Řekl pás . Jde jen o to, abychom tomu sami uvěřili a šli tam s cílem vyhrát baseballové zápasy. Opravdu si myslím, že letos máme větší šanci to udělat více než v posledních letech.


Populární Problémy

Pojmy „střední neděle“ a „manické pondělí“ jsou pro Wimbledon jedinečné. Ale od roku 2022 nebudou součástí turnaje a většina fanoušků z toho má smíšené pocity.

Jak mít nízkokalorické grilování. Když se počasí zahřeje, není nic zábavnějšího, než trávit čas s přáteli a rodinou na grilování. Pokud pořádáte grilování, budete mít na starosti podávání různých jídel, kterými nakrmíte všechny své ...

Elise Mertens a Magda Linette se ve středu setkají ve druhém kole Italian Open v Římě. Mertensová vede proti své soupeřce hlavou 2: 0.

Roger Federer přistál v italské oblasti Liguaria, aby natočil reklamu se dvěma mladými tenisty. Hráči se proslavili v dubnu poté, co během uzamčení zorganizovali zábavnou hru tenisu na střechách.

Stručný přehled základních pojmů v tenise a toho, co se začátečníci musí naučit, než se tomuto sportu začnou věnovat.

25. sezóna seriálu „Bakalář“ pokračuje epizodou 2 v pondělí večer. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online zdarma.