Jak sledovat Harvard vs Brown Basketball

Getty Harvard bude mít Hnědou sobotu.Harvard Crimson (14-6, 3-2 v Ivy) zamíří do Pizzitola Sports Center v Providence, kde se postaví Brown Brownům (10-8, 3-2 v Ivy).

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (čas zahájení v 18:00 ET) nebude nikde v televizi, ale kdokoli v USA to může sledovat živě na ESPN+ :kde mohu koupit tenisovou raketu

Získejte ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má v této sezóně exkluzivní pokrytí více než 1 500 univerzitních basketbalových her (včetně většiny her Ivy League), plus další živé sporty každý den, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (oba video a písemně) vše za 4,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent.Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

sportovní loketní ortéza

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete poté sledovat Harvard vs Brown živě na svém počítači prostřednictvím ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox Jedno nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled Harvard vs Brown

The Karmínový jsou čerstvě z výhry 78-77 nad Yale Friday. Strážný Noah Kirkwood vedl Harvard v bodování s 18 body, protože Crimson dosáhl vítězství po silné druhé polovině Yale. Harvard vyhrál poté, co získal trochu štěstí na poslední sekundy. Yale’s Azar Swain propásl trestný hod vázající hru, čímž Harvard vyhrál.Odehráli jsme úžasný basketbalový zápas proti skvělému týmu, a tak jsme na to velmi hrdí, velmi spokojení, hlavní trenér Crimsonu Řekl Tommy Amaker po hře. Uznáváme, jak by to mohlo být zničující, kdyby to nedopadlo tak, jak to dopadlo, ale když jsme řekli, že jsme před tím posledním držením udělali spoustu dobrých věcí.

Výhrou skončil Crimson, který získal 73,5 bodu na zápas, smyk ve dvou hrách.

body pro stolní tenis

Guard Bryce Aiken a útočník Chris Lewis, kteří se připojují k Kirkwoodu, jsou jedinými třemi hráči Harvardu, kteří bodují ve dvouciferných číslech. Crimson umožňuje 66,8 bodu za hru v obraně, což je druhý na konferenci . Aiken však tento víkend s týmem necestoval, jak je při řešení zranění kotníku .

Medvědi vyhráli tři v řadě, přičemž jejich poslední vítězství se odehrálo v poměru 67: 65 nad Dartmouthem. Brown má v průměru 68,9 bodu na zápas, přičemž v soutěži umožňuje 70,1 bodu.

Medvědi mají tři hráče, kteří bodují ve dvouciferných číslech, v čele se strážcem Brandonem Andersonem, který má v průměru 17,7 bodu na zápas. Útočník Tamenang Choh je v týmu druhý ve skóre 13,6 bodů na zápas. Choh také vede tým v doskoku s 8,4 na soutěž a vrchní stráž Zach Hunsaker také získává 10,9 bodu na zápas.

Oba týmy vedou 3: 2 konferenční hra navzdory tomu, že Harvard má lepší bilanci, tak tato hra bude klíčová pro každý tým, zvláště pro Crimson, pokud chtějí šanci na turnajovou hru později v sezóně. Medvědi jsou v této sezoně doma 9: 2, zatímco Harvard je na silnici 7: 3.


Populární Problémy

Analýza šancí Sereny Williamsové a Garbine Muguruzové ve finále French Open 2016.

Výběr snowboardu je podobný nákupu surfu. Někteří jezdci preferují rychlejší zatáčky a triky, zatímco jiní rádi jezdí pomalu a mírumilovně. Ať už si užíváte vzrušení nebo příležitostné zimní hobby, koupě snowboardu ...

Jak zjistit, zda jste připraveni randit s dívkou. Jste zmatení z toho, zda se přesunout na dívku? Ať už jste nikdy s nikým nechodili nebo se po rozchodu vracíte zpět na seznamovací scénu, může být těžké zjistit, zda ...

Zde je návod, jak sledovat premiéru filmu „Moonshiners: Master Distiller“ online bez kabelu, debut v úterý 3. března ve 22 hodin. ET/PT na Discovery.

Mistr z roku 2009 Roger Federer oficiálně odstoupil z Roland Garros 2021, den před tím, než měl ve čtvrtém kole hrát Matteo Berrettini.