Jak sledovat finále „Jeho temných materiálů“ online bez kabelu

HBONová hitová série HBO, Jeho temné materiály , uzavírá svou první sezónu dnes večer, v pondělí 23. prosince 2019. Epizoda 8 se vysílá dnes večer ve 21 hodin. Východní (20:00 centrální). Bude to trvat jednu hodinu a skončí ve 22:01. Východní. Pravděpodobně budete chtít sledovat premiéru naživo, aby vás nic nezkazilo.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos HBO na svém počítači, telefonu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:tenisový míček k otevření dveří auta
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo chcete zahájit 30denní zkušební verzi Amazon Prime zdarma , můžete sledovat veškerý obsah HBO naživo a na vyžádání prostřednictvím HBO Amazon Channel, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Sledujte HBO na Amazon Prime

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO , pak můžete sledovat show buď živě, jak se vysílá, nebo kdykoli na vyžádání.U obou možností můžete sledovat na počítači přes web Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Dva nejlevnější balíčky (Plus a Max) jsou součástí HBO a nabízejí bezplatnou sedmidenní zkušební verzi:

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verziJakmile se přihlásíte do televize AT&T TV Nyní můžete show sledovat v přímém přenosu, nebo ji můžete sledovat kdykoli na vyžádání.

proč se tomu v tenise říká láska

Můžete sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.

Získejte Hulu

Jakmile se zaregistrujete do Hulu a doplňku HBO, můžete show sledovat v přímém přenosu, nebo ji můžete sledovat kdykoli na vyžádání.

Můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání), Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.


Náhled jeho temných materiálů a pohled na 2. sérii

Jeho temné materiály je nový fantasy epos, který by velmi dobře mohl být dalším HBO Hra o trůny pokud jsou aktuální recenze zatím jakýmkoli náznakem. Je založen na trilogii Philipa Pullmana, nazývané také Jeho temné materiály. Série je společně vyvinuta společnostmi BBC a HBO International. První sezóna vychází z prvního románu s názvem Northern Lights (neboli Zlatý kompas v USA.) Odehrává se na paralelní Zemi a sleduje příběh Lyry, sirotčí dívky. Její strýc Lord Asriel je v rozporu s Magisteriem a ona je chycena uprostřed.

western grip tenis

Seznam hvězd této série je působivý. Obsazení zahrnuje Dafne Keen jako Lyra Belacqua, paní Coulter jako Ruth Wilson, James McAvoy jako Lord Asriel a Lin-Manuel Miranda jako Lee Scoresby.

Zde je náhled na dnešní večerní finále.Hrát si

His Dark Materials: Season 1 Episode 8 Promo | HBO Nové epizody Jeho temných materiálů vysíláme v pondělí v 9:00 na HBO. #HBO #HisDarkMaterials Přihlaste se k odběru HBO na YouTube: goo.gl/wtFYd7 V hlavních rolích jeho Dark Materials se představí Dafne Keen, James McAvoy, Ruth Wilson a Lin-Manuel Miranda. První sezóna adaptovaná na cenami ověnčenou stejnojmennou trilogii Philipa Pullmana, která je považována za moderní mistrovské dílo imaginativní beletrie, následuje ... 2019-12-17T03: 00: 03.000Z

Jeho temné materiály byl již obnoven na druhou sezónu. Byla obnovena až v roce 2018, což je u série neobvyklé, Oznámil to ScreenRant . To je dobrá zpráva, protože to znamená, že spisovatelé věděli, že měli druhou sezónu, když pracovali na první. Zatím nevíme, kdy má premiéru sezóna 2, ale víme, že bude mít osm epizod stejně jako sezóna 1. To je rozhodně dost času na vyprávění poutavého fantasy příběhu.

Příští sezóna by měla následovat knihu The Subtle Knife, s několika změnami. Očekává se, že John Parry, který se objevil pouze ve videu v sezóně 1, bude uveden v sezóně 2.

Fanoušci, kteří včera večer viděli finále na BBC One ve Velké Británii, už mluví o tom, jak úžasná byla poslední epizoda. Nic zde nezkazíme, ale prostě vězte, že nebudete zklamáni a čeká vás pořádná jízda, pokud jejich recenze něco naznačují.


Populární Problémy

Stát Jižní Dakota a Jižní Dakota obnovují svou intenzivní rivalitu v sobotu ve Vermillionu. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.

Jak šít záhyby. Záhyby jsou klasickým doplněním sukně, šatů nebo dokonce záclon. Záhyby fungují nejlépe, když pracujete s pevnými tkaninami, jako je vlna, bavlna a hedvábí. Https://digitalcommons.unl.edu/cgi/viewconten ...

Tiger Woods a Peyton Manning se v neděli utkají o Phila Mickelsona a Toma Bradyho. Zde je návod, jak sledovat živý přenos online zdarma.

Sports Ambush Marketing - koulí a kondomů!