Jak se dívat na minigolfovou show Holey Moley online bez kabelu

Sledujte Holey Moley online

ABC/Eric McCandless Nová řada „Holey Moley“ slibuje, že bude Thunderdome minigolfu.Pro rodiny, které hledají lehké letní programování, vám ABC představila novou sérii s názvem Holey Moley . Přehlídka, ve které je Steph Curry co-hostitel, se bude odehrávat v 10 epizodách, kdy samozvaní milovníci minigolfu z celé země předvedou své dovednosti v minigolfu a utkají se hlava nehlava prostřednictvím epického překážkového golfu kurs.Holey Moley premiéra čtvrtek 20. června ve 20 hodin ET/PT na ABC. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ABC na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují ABC (žijí na vybraných trzích).Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos z Holey Moley na počítači prostřednictvím webu PS Vue nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.typy loketních ortéz

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.

Hulu s živou televizíKromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje ABC (živě na vybraných trzích).Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Holey Moley na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která bude mít po vysílání k dispozici nové epizody) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

DirecTV nyní

mytí tenisek v pračce s horním plněním

DirecTV Now nabízí několik různých balíčků kanálů, z nichž všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích).

Můžeš spusťte bezplatnou zkušební verzi právě zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Holey Moley na vašem počítači prostřednictvím webové stránky DirecTV Now nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DirecTV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, DirecTV Now přichází s integrovaným cloudovým DVR.

jak nakreslit tenisový kurt

Náhled „Holey Moley“

Holey Moley je minigolf, jaký jste nikdy předtím neviděli. Tato nová extrémní soutěž v minigolfu je první svého druhu, protože samozvaní profesionálové si kladou cestu k vítězství. Pokud uspějí, ozdobí je peněžní odměna 25 000 $, trofej Zlatý putter a super módní Holey Moley kostkovaná bunda! (Jsem si jistý, že bunda je nejlepší ze všech.)

Holey Moley nebude vaším standardním zápasem minigolfu. Jako každá velká soutěžní série reality se vždy najde šťavnatý zvrat. Podle síť „V každé epizodě se představí 12 soutěžících, kteří si vyzkouší své minigolfové a fyzické dovednosti a postaví se zbrusu novým výzvám na hřišti, které je větší než život. Soutěžící všech věkových kategorií a prostředí zkusí štěstí na nadrozměrných dírách show. Každá epizoda se bude skládat ze tří golfových kol, přičemž tři finalisté se utkají s náročným Mt. Holey Moley v třícestném boji až do cíle. Tematické díry budou hýbat hrou každý týden, spolu se speciálními vystoupeními celebrit a dalšími šokujícími zvraty, které určitě udrží hráče golfu a diváky na nohou.

Konečný letní sport je tady! Soutěž začíná ve čtvrtek dne @ABCNetwork . #HoleyMoley pic.twitter.com/KQmay7OHli

- Holey Moley (holeymoleyabc) 18. června 2019

Superstar NBA Stephen Curry slouží jako výkonný producent a rezident golfového profesionálu Holey Moley kurs. Objeví se v každé epizodě po boku barevného komentátora Roba Riggleho, komentátora play-by-play Joe Tessitore a postranní korespondentky Jeannie Mai. Tolik talentů ve vzduchu znamená, že žádný putt se neobejde bez bystrých, vtipných komentářů z jeho panelu profesionálů, kteří udržují konkurenci divokou a plamennou.

Curry je trojnásobným šampionem NBA, dvojnásobným NBA MVP a šestinásobným hvězdným hráčem NBA. V roce 2018 spoluzakládal společnost Unanimous Media, která vyvíjí a produkuje televizní, filmový a digitální obsah s důrazem na rodinná, náboženská a sportovní témata.

Riggle je herec, komik, spisovatel, producent a režisér, který má za sebou filmovou a televizní kariéru více než 15 let. Je nejlépe známý pro své nezapomenutelné postavy ve filmech jako Kocovina a Nevlastní bratři , stejně jako jeho stints on Sobotní noční život a Denní show s Jonem Stewartem . Nedávno se objevil v Večerní škola s Kevinem Hartem.

Tessitore je již dlouho znám jako jeden z nejlepších sportovních vysílacích živých přenosů. Vlastní své povinnosti NFL v hlavním vysílacím čase jako komentátor play-by-play pro ESPN Pondělí večer fotbal . Mai je na druhé straně zastánkyní stylu, televizní osobností a oceněnou spoluhostitelkou Emmy. Skutečný . Byla také opakující se módní korespondentkou společnosti E! ‘S Živě z červeného koberce .


Populární Problémy

Australian Open 2014: Stanislas Wawrinka ukončuje věčné pronásledování epickým vítězstvím nad Novakem Djokovičem

Seahawks a Dolphins se setkají v akci NFL 4. týdne v neděli. Zde je návod, jak sledovat hru online, pokud nemáte kabel nebo nemáte televizi.

Serena Williamsová i nadále pokračuje ve svém 24. grandslamu a připravuje se na čínský Wang Qiang ve třetím kole.

Broncos a Falcons zahajují předsezónu NFL hrou Síně slávy 2019 ve čtvrtek. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Během Wimbledonu 2013 byly boty Rogera Federera zakázány, protože na nich bylo příliš mnoho oranžových barev, což bylo v rozporu s pravidlem celoanglického klubu oblékat se téměř úplně bíle při cvičení nebo hraní na trávníku.