Jak sledovat fotbal Iowa vs Miami Ohio online bez kabelu

Sledujte Iowa vs Miami Ohio online

Getty TAMPA, FL - 1. LEDNA: Nate Stanley #4 z Iowa Hawkeyes prochází během Outback Bowl 2019 proti Mississippi State Bulldogs na stadionu Raymonda Jamese 1. ledna 2019 v Tampě na Floridě. (Foto Mike Ehrmann/Getty Images)

Jako první pro Iowu zahájí Hawkeyes fotbalovou sezónu domácím nočním zápasem, kdy se utkají v Miami (OH) na stadionu Kinnick.Začátek hry je naplánován na 19:30. ET a bude vysílán na Fox Sports 1. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových kanálů , služby streamování živého televizního vysílání:FuboTV

Fox Sports 1 je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu. FuboTV má také tato hra je k dispozici ve 4K (na kompatibilních zařízeních).je ping pong stejný jako stolní tenis

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Iowa vs Miami (OH) na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hulu s živou televizíFox Sports 1 je součástí balení Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.šňůrky na boty na tenisky

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Iowa vs Miami (OH) na počítači přes web Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One , Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

Balíček Sling TV Sling Blue je dodáván s více než 40 živými televizními kanály, včetně Fox Sports 1.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos Iowa vs Miami (OH) na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox Jedno nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

aircast podpora loktů

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.


Miami Ohio vs Iowa Preview

Iowa zahajuje 21. sezónu pod vedením hlavního trenéra Kirka Ferentze, takže jeho působení v týmu Hawkeyes je starší než většina jeho hráčů.

V loňském roce Hawkeyes skončili 9-4 a vyhráli Outback Bowl 27-22 nad Mississippi State. Do tohoto týmu vstupují jako 20. tým v žebříčku AP.

Sledovaným hráčem bude široký přijímač Oliver Martin, který přestoupil v offseason z Michiganu a dostal zprávu, že tento týden bude mít nárok. Pomůže, když Iowa uvidí oba její hvězdné těsné konce - Noah Fant a T.J. Hockenson - odejděte na draft NFL.

Dnes ráno bylo 11:42, 11:43. Vím to jen proto, že jsme v 11:45 sledovali cvičnou kazetu, řekl Ferentz ve svém rozhlasovém pořadu, když si vzpomněl na zprávy, že Martin bude moci hrát v sobotu. Netřeba dodávat, že jsme byli opravdu potěšeni, že jsme to získali, a bylo zábavné to říct Oliverovi a také s ním sdílet tuto zprávu.

Všichni z toho máme radost. Jsme rádi, že se připojil k našemu fotbalovému týmu. Pokud by to šlo opačně, žili bychom s tím a těšili bychom se, že se k nám připojí příští rok na podzim.

Miami skončilo před rokem 6: 6 a vynechalo hru na míse, ale do roku míří docela vysoká očekávání. V průzkumu médií MAC byli RedHawks vybráni, aby skončili druzí, pouze za Ohiem.

Miami ale proti Velké desítce nezaznamenalo největší úspěch, když prohrálo posledních 13 zápasů se soupeři z konference.

Jsou šíleně velcí a fyzičtí, řekl hlavní trenér Chuck Martin. Jsou opravdu dobří v získávání po quarterbackovi. Obvykle vás praští přímo do úst. Je to úžasná výzva.

O Iowě je známo, že hraje poněkud nudnou značku fotbalu, ale dělají to velmi efektivně.

jak roztáhnout tenisky širší

Díváte se na hry a oni se jen toulají, a druhý tým je nahoře a vypadá to, že jsou přehráni, a pak se podíváte nahoru ve čtvrtém čtvrtletí a Iowa má vedení, protože Iowa prostě dělá to, co dělá, řekl Martin Dayton Daily News. Nebudou na nás hodní. Do toho se nedostanete.

Iowa se příští týden utká s Rutgersem, ale poté odcestuje do Ames, aby 14. září nastoupila do konkurenčního státu Iowa.

Miami dostane Tennessee Tech příští 7. září.


Populární Problémy

Hokej č. 6 Penn State se v pátek večer utká v Michiganu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Karolina Plíšková a Barbora Strycová se ve středu setkají ve druhém kole Italian Open. Plíšková má v rekordu proti Strycově náskok 4: 1.

Rafael Nadal nedávno dlouze hovořil o lidech, které během své hráčské kariéry považuje za nejinstrumentálnější postavy.

Navzdory porážce dvou setů se Simonou Halepovou ve finále Wimbledonu bude Serena Williamsová na US Open, říká Tim Henman.

Nate Diaz vs Jorge Masvidal dělá z UFC 244 jednu z nejočekávanějších událostí roku. Zde je návod, jak koupit UFC 244 PPV prostřednictvím ESPN Plus.

Rodiče Rogera Federera Robert a Lynette Federerovi nedávno Blick poskytl rozhovor v předvečer 40. narozenin švýcarského maestra.