Jak sledovat fotbal Iowa vs Michigan online bez kabeluGetty

Fotbalový tým Michigan Wolverines bude v sobotu hostit kolegy z týmu Big Ten Iowa Hawkeyes.

Začátek hry je naplánován na poledne ET a bude vysílán v televizi Fox. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

Fox je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Iowa vs Michigan na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

jak hraješ raketbal?

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hulu s živou televizí

Fox je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

profesionální tenisové rakety

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Iowa vs Michigan na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch , Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují Fox (žijící na vybraných trzích).

Můžete se zaregistrovat na PS Vue přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Iowa vs Michigan na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.


Náhled Iowa vs Michigan

Minulý týden se Wolverines (celkově 3-1, 1-1 ve Velké desítce) odrazili od demoralizující prohry s Wisconsin Badgers odpalováním Rutgers Scarlet Knights 52-0 doma.

Obrana Michiganu držela Scarlet Knights pouhých 152 yardů od rvačky; jezevci pověsili na Wolveriny 487 yardů při vítězství 35-14 v Madisonu.

Rozhodně nám to hodně pomáhá jako týmu, abychom získali zpět tu důvěru, řekla Cam McGroneová Michiganský deník . Protože minulý týden byl trochu na dně, ale tahle hra s tímto husím vejcem nám rozhodně zvedla náladu.

Přestupek se také odrazil. Týden poté, co byli vyloučeni na prvních 42 minut ztráty ve Wisconsinu, nashromáždili 476 yardů od rvačky a našli koncovou zónu na svých prvních dvou majetcích tři ze svých prvních čtyř.

Kdykoli po takové ztrátě to může jít dvěma způsoby, řekl Michigan, starší quarterback Shea Patterson, za Michiganský deník . A tvrdě jsme pracovali každý den v praxi, věřili jsme hernímu plánu. Moc se mi líbí, jak jsme jako tým reagovali.

Patterson běžel v trojici přistání a dokončil 17 z 23 přihrávek na 276 yardů, skóre a trsátko.

obrázky tenisových gripů

Udělal opravdu dobře, řekl juniorský široký přijímač Donovan Peoples-Jones, podle The Michigan Daily. Seděl jsem tam a předvedl pár opravdu dobrých hodů. Jeho čtení. Každý úkol, který udělal, dnes zvládl dobře.

Dodal: Kdykoli hraje dobře, každý hraje dobře.

Michiganský druhák utíkající zpět Christian Turner spěchal 11krát na 48 metrů vysokou hru a přistání, čímž přidal úlovek na dalších 6 yardů.

Shea je jedním z nejlepších kluků, které znám o zvládání jeho mentality, řekl Turner podle The Michigan Daily. Média ho ráda popírají a podobné věci, ale Shea je baler a všichni věříme v Shea a Shea věří v nás.

The Hawkeyes (4-0, 1-0), který také držel Rutgers bez skóre na začátku této sezóny, vychází z 48-3 pasty Middle Tennessee Blue Raiders.

Iowa skórovala na všech kromě dvou majetků a přerostla své nepřátele 644-216.

Určitě spokojený s tím, jak jsme dnes hráli, řekl hlavní trenér Iowy Kirk Ferentz 247Sporty . Myslel jsem, že se kluci soustředili a byli připraveni jít. Většinou jsme kontrolovali každou fázi hry, takže to bylo dobře vidět.

jak změřit přilnavost tenisu

Do hry vstupují určité starosti, kdykoli se rozloučíte s týdenním byznysem, to je vždy něco, z čeho máte strach, a na to nikdy nemáte správnou odpověď, ale kluci to zvládli opravdu dobře a nehrají konferenčního soupeře , to může také ovlivnit. Sečteno a podtrženo, myslím, že se naši kluci ukázali připraveni a tvrdě soutěžili, takže to bylo dobře vidět.


Populární Problémy

Serena Williamsová měla ve svém rohu na Roland Garros Mika Tysona, když připravovala bitvu se starou rivalkou Marií Šarapovovou.

Ať už máte psa venkovního nebo vnitřního, psí boudy jsou investice, která se vyplatí. Psí dům může sloužit jako stálý úkryt pro venkovní psy nebo jako místo, kde se mohou potulní psi potloukat, když jsou venku. Stavba psa ...

Fantastická dvojice vynikla jako tým čtyřhry za posledních 25 let. Zde je pět zajímavých faktů o Američanech.

Mistr překvapení Kyrgios pohybující se správným směrem - McEnroe

Barcelona se v neděli utká s Realem Sociedad v otvíráku sezony La Ligy. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud žijete v USA.