Jak se dívat na dokumentární film Juliana Edelmana předčasně online

Sledujte dokumentární film Juliana Edelmana online

Getty

100 procent: Julian Edelman , nový dokument o širokém přijímači New England Patriots, bude mít premiéru v Showtime v pátek 28. června ve 21 hodin. ET/PT.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte Showtime, můžete dokument Edelman sledovat živě nebo na vyžádání na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jedné z následujících streamovacích služeb bez kabelu a živého televizního vysílání .

ortéza na tenisovou ruku

Amazon Prime Showtime Channel

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu Showtime , který je také dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí.

Jakmile jsi přihlásil se na kanál Amazon Prime i na Showtime , pak můžete dokument Edelman sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu nebo na telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Pokud nesledujete živě, Amazon Showtime Channel je dodáván také s kompletní knihovnou Showtime na vyžádání, která bude obsahovat 100%: Julian Edelman jakmile to vysílá živě.

FuboTV

Ať už máte FuboTV nebo chcete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi „Showtime je k dispozici jako doplněk k běžnému balíčku kanálů.

Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat živý přenos dokumentu Edelman na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.

velikost gripu na tenisovou raketu

Pokud se nedíváte živě, doplněk FuboTV Showtime je dodáván s kompletní knihovnou Showtime na vyžádání, která bude obsahovat 100%: Julian Edelman jakmile to vysílá.

Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Showtime je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat živý přenos dokumentu Edelman na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

jak čistíte tenisky?

Pokud se nedíváte naživo, doplněk Hulu Showtime je dodáván s kompletní knihovnou Showtime na vyžádání, která bude zahrnovat 100%: Julian Edelman jakmile to vysílá.


Náhled „100 procent: Julian Edelman“

Film dokumentuje cestu širokého přijímače New England Patriots od hrůzného zranění v roce 2017 po jeho únorové získání ceny Super Bowl MVP.

Edelman si roztrhl ACL během přípravného zápasu proti Detroit Lions 25. srpna 2017. Vynechal celou sezónu a sledoval, jak jeho tým v Super Bowlu padá k Philadelphii Eagles. O rok později se vrátil, ale vynechal první čtyři zápasy sezóny 2018 za porušení politiky NFL proti drogám zvyšujícím výkon.

V loňském roce jsem musel překonat spoustu protivenství, kvůli zranění a pozastavení, rodinným záležitostem, řekl Edelman podle Uzávěrka . Existuje realismus v tom, čím sportovci v dané situaci procházejí, a ukazuje, jaký jsme typ lidí. Vidíte nás v neděli a neuvědomujete si stres a úzkost, je to pohled na to, čím jsem si prošel.

Dodal: Vrátil jsem se z dalších velkých zranění, jako je zlomení obou nohou, poranění ramen, zlomené paže a ruce. Když se dostanete do jednoho z těchto dlouhých zranění, kde je 12-16 měsíců, než se budete cítit pravidelně, fyzická část je těžká, ale psychická část a sebevědomí je těžší. Budu stejný? S těmi věcmi, se kterými denně bojujete. Jste konkurent a nyní soutěžíte sami se sebou a snažíte se zlepšit. Je to těžké a nikomu to nepřeji.

The wideout zachytil 74 přihrávek na 850 yardů a šest přistání ve 12 zápasech základní části po jeho návratu. Ve třech postsezónních soutěžích udělal 26 úlovků na 388 yardů, včetně 10 úhozů na 144 yardů při výhře Patriots Super Bowl nad Los Angeles Rams, čímž získal cenu MVP této hry.

Trojnásobný vítěz Super Bowlu je druhým historickým hráčem v yardech, které dostávají yardy (1412), a první v sezóně punt return (39) a punt return yard (443).

V minulosti jsem dosáhl cílů, a když to uděláte, stanovíte si nové cíle, řekl Edelman podle ESPN . Měl jsem štěstí a štěstí dosáhnout a dosáhnout mnoha svých snů, ale stále mám spoustu dalších věcí, pro které chci jít.

podání tenisového těla

Film se také dotýká Edelmanova vztahu s jeho otcem Frankem Edelmanem.

Část mého příběhu je můj otec, řekl Julian Edelman Dobré ráno Amerika . Nedokázal žít život, který jsem žil já. Neměl otce. Neměl vedení, a proto je mým hrdinou, protože mi vštípil všechny tyto životní cíle a životní lekce a jako dítě jsem se o něj musel opřít. Neměl to někdo udělat a aby to dokázal bez tohoto vedení, něco mi to přineslo.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat sobotní hru Pelicans vs Rockets online bez kabelu v New Orleans, Houstonu a na dalších trzích.

I když s žonglováním s fotbalovým míčem nemáte mnoho zkušeností, stále můžete na ostatní udělat dojem vyvažováním míče. Se správným umístěním chodidla se vyvažování fotbalového míče snadno naučíte. Vylepšete svou techniku ​​pomocí ...

Wing Chun je styl kung -fu, který klade důraz na boj zblízka, rychlé údery a těsnou obranu k překonání protivníků. Toto tradiční čínské bojové umění destabilizuje soupeře rychlou prací nohou, obranou a útokem ...

Jak odstranit sprchovou hlavici. Sprchová hlavice je perforovaná tryska, která distribuuje vodu pod velkým úhlem do vany nebo sprchy. V průběhu času může vaše sprchová hlavice nahromadit rez nebo minerály, což může způsobit sprchovou hlavici ...

I když je obvykle nejlepší vyhýbat se boji s někým jiným, mohou nastat situace, kdy kromě házení několika úderů nemáte jiné možnosti. Pokud se pustíte do pěstního souboje a nedokážete se z něj dostat, existují techniky, které ...

Novinky Netflix: novinky z měsíce dubna! Netflix vám přináší řadu filmů, dokumentů, komedií a spoustu dalších.