Jak sledovat státní basketbal Kansas vs Oklahoma na ESPN Plus

Getty Bill Self, hlavní trenér basketbalu v Kansasu a pátý nejlépe placený trenér v zemi.Č. 6 Kansas (10-2) vypadá, že si udrží nadvládu nad Oklahoma State (8-3), když se střetnou v úterý v zápase Big 12 v Gallagher-Iba Arena.Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (počáteční čas 20:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete sledovat Kansas vs Oklahoma State na ESPN+ právě zde:

10 nejlepších raket na stolní tenis

Sledujte na ESPN+

ESPN+ je streamovací služba, která má stovky exkluzivních živých vysokoškolských basketbalových her (mimo jiné konference Big 12, A-10, AAC, A-Sun, Southern a CAA), dále univerzitní fotbal, UFC, mezinárodní fotbal, desítky dalších živých sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), to vše za 5,99 $ měsíčně.Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat Kansas vs Oklahoma State živě v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .

kde mohu sledovat 911

Náhled státu Kansas vs Oklahoma

Kansas odskočil od své první prohry v Novém roce proti Texasu s po sobě jdoucími výhrami, posledním vítězstvím 63-59 proti Oklahomě. Jayhawks byli napůl pozadu, ale juniorský útočník David McCormack udělal dost pro to, aby přiměl Kansas k vítězství, když zaznamenal 17 bodů a pozdní hook-shot, aby vyhrál hru.

Trenér vždy říká, že jak sezóna pokračuje, skutečné týmy rostou, a tak si rozhodně vedly, řekl McCormack po vítězství. Víme, jak navzájem hrají, teď musíme jen hrát na své silné stránky a jak trenér chce, abychom hráli.

Ve hře Jayhawks byly zjevné díry, které zasáhly pouze 58 procent jejich volných hodů a otočily míč 16krát.

Víte, trenér Kansasu Bill Self řekl, vzhledem k tomu, že jsme ve skutečnosti nedělali žádné trestné hody a nestříleli jsme míč zvlášť dobře, vyšli jsme ven a ve druhé půli jsme hráli lépe. … Je to docela dobrá výhra, když vezmeme v úvahu, že mají snadné věci a my ne.

Kansas čeká další těžká zkouška ve státě Oklahoma a hvězdný nováček Cade Cunningham. Rodák z Texasu získává 17,8 bodu na zápas, přidává 6,1 doskoku a 3,8 asistence.

Nejvíc se mi na něm líbí, že je hráč; je to jen basketbalista, řekl Self. Může hrát jeden až čtyři, možná pět. Odrazí svou pozici. Má velikost. Má neuvěřitelnou vizi. Dokáže skórovat na všech třech úrovních a má skvělé tempo. A hra je pro něj zpomalená, což je pro většinu malých dětí velmi, velmi obtížné.

Kansas vyhrál pět v řadě proti Cowboys a za posledních pět výher vyhrál v průměru o 14 bodů. Oklahoma State vyhrál prvních šest her v sezóně, ale prohrál tři z posledních pěti. Cowboys však v minulém zápase proti Kansas State dokázali velkou výhru a posledních 13 střel zpečetili.

jaký skvělý tenis

Myslel jsem, že jsme hráli dobře. Děje se spousta věcí. Tuto sezónu evidentně každý ví, že je to v mnoha ohledech výzva, řekl trenér státu Oklahoma Mike Boynton. Myslel jsem, že náš tým hraje sám v sobě. Brzy jsme nevlastnili tunu špatných trojek, po prozkoumání uvnitř jsme vzali ty správné a očividně jsme se snažili dostat míč do barvy co nejvíce a postavili jsme se do pozice, abychom mohli skládat.

Kansas je 3,5-bodovým favoritem na matchup, s celkovým součtem za zápas stanoveným na 143,5 bodu.


Populární Problémy

Khalil Mack se v pátek v omezené míře vrátil ke cvičení, ale nebude dost fit na to, aby nastoupil na New York Jets.

Jak sloužit v badmintonu. V badmintonu musí hráč podávat míč na začátku každé rally. Vzhledem k tomu, že se servírování používá tak často, je důležité vědět, jak pomocí různých technik udržet svého protivníka na nohou! Pro...

Světová jednička Novak Djokovič zakončil sezónu 2015 na vysoké úrovni, když porazil Rogera Federera 6-3,6-4 a vyhrál finále světového turné Barclays ATP. Djokovič se tak stává prvním hráčem v historii hry, který v Londýně vyhrál 4 tituly za sebou.

Novak Djokovic porazil Stefanose Tsitsipase v nedělním finále Roland Garros a připsal si 19. grandslamový turnaj, čímž se dostal jen o jednoho majora za Rogera Federera a Rafaela Nadala.

Nejmladšímu šampionovi bylo pouhých 16 let !.

Školní uniformy vám usnadní ranní rozhodování, ale pro styl nejsou nejlepší. Existuje mnoho způsobů, jak zlepšit svůj vzhled, takže se nebojte každý den vyzkoušet něco nového. Mějte na paměti, že každá škola má svůj vlastní dress code ....