Jak sledovat premiéru „Life in Pieces“ 2019 online

Sledujte Life in Pieces online

Foto: K dispozici je nejlepší držák obrazovky © 2019 CBS Broadcasting, Inc. Všechna práva vyhrazena „Pilulky na jméno Misery Turd“ - Zatímco Joan je upoutaná na lůžko a zotavuje se z operace, přesvědčí Sophii, aby s ní strávila čas, čehož rychle lituje. Jen a Greg také vybrali jméno pro své nové dítě, aby se dozvěděli, že Matt a Colleen zvolili stejné; Colleen a Matt zvou rodinu, aby se seznámila s Morganem (Joey King); a Heather má nový obchodní nápad na LIFE IN PIECES, čtvrtek 25. dubna 2019.

Život v kusech uvádí premiéru 4. série dnes v noci v síti CBS a vysílá své první dvě epizody v této sezóně. Tyto dvě epizody však nebudou zobrazeny zády k sobě. Epizoda 1 nové sezóny se bude vysílat od 8:31 do 21:01 ET/PT a 19:31 - 20:01 hod. CT. Poté bude další půlhodinový časový úsek vyplněn televizním pořadem Maminka . Od 9:30 do 22 hodin ET/PT a 8:30 - 21:00 CT, epizoda 2 z Život v kusech bude vysílat. Pro ty, kteří se chtějí na show podívat, vás možná zajímají možnosti pro ty, kteří nemají kabelové předplatné.

Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat CBS naživo na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jedné z následujících kabelových bezplatných služeb streamování živého televizního vysílání:

Amazon Prime

nejlepší raketa na stolní tenis pro začátečníky

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS (živý i na vyžádání) prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete pro kanál Amazon Prime i CBS, můžete sledovat CBS živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo jej můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV , Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

CBS Naplno

sloužit tenisový byt

Tato služba vám umožňuje sledovat živý přenos z vašeho místního kanálu CBS i ze všech knihoven CBS na vyžádání. Je to v konečném důsledku stejné jako u možnosti Amazon Prime, pouze se díváte spíše na digitální platformu CBS než na Amazon. Můžete se přihlásit k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat CBS naživo na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím CBS aplikace.

FuboTV

CBS (k dispozici živě na vybraných trzích) je jedním z více než 85 živých televizních kanálů zahrnutých v hlavním balíčku FuboTV.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.

Pokud nemůžete sledovat Život v kusech naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny po odvysílání, i když jste zapomněli nahrávat jim.

Hulu s živou televizí

mytí tenisek myčka nádobí

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflix nabízí streamování Hulu nyní také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně CBS (dostupné na vybraných trzích).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud nemůžete sledovat show naživo, Hulu with Live TV také přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má většinu pořadů k dispozici po jejich vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám poskytne až 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pojďme nyní do nové sezóny show. Přečtěte si o popisech epizod, termínech vysílání, informacích o obsazení a dalších.

ŽIVOT V KUSECH SEZÓNA 4 EPIZODA 1: Premiérová epizoda se jmenuje Jungle Push Resort Anniversary a popis zápletky této epizody zní: The Shorts dorazí do prázdninového letoviska na Yucatanu, ale jejich ubytování není takové, jaké očekávali; Heather je vůči Sophii směšně přehnaně ochranná; Jen a Greg zjišťují, že Matt a Colleen podváděli všechny.

ŽIVOT V KUSECH SEZÓNA 4 EPIZODA 2: Demo Nosebreath Surgery Match je název epizody 2 a epizoda je popsána jako: Když se Colleen a Matt snaží zapůsobit na potenciální porodní matku, těžko se jim konkuruje s jiným párem; Jenino těhotenství vybírá na Gregovi daň; Heather umožňuje Johnovi převzít zásluhy za její úklid; Joan se zotavuje z operace kolene.

ortéza pro úpravu loktů

ŽIVOT V KUSECH SEZÓNA 4 EPIZODA 3: Třetí epizoda se koná 25. dubna 2019 a nese název Misery Turd Name Pills. Synopse spiknutí epizody uvádí: Zatímco Joan je upoutaná na lůžko a zotavuje se z operace, přesvědčí Sophii, aby s ní strávila čas; Jen a Greg si vyberou jméno pro své nové dítě, aby se dozvěděli, že Matt a Colleen vybrali stejné; Heather má nový obchodní nápad.

ŽIVOT V KUSECH SEZÓNA 4 EPIZODA 4: Epizoda 4 se jmenuje Denial Meddling Jacket Denial a má se vysílat 2. května 2019. Pokud jde o popis epizody, říká se, že když se Colleen a Matt dozvědí, že nebudou vpuštěni do porodního sálu kvůli narození dítěte, plánují adopci, snaží se přesvědčit Morgana, aby měl dítě doma; Heather je nadšená, když se Samantha rozchází s přítelem.

ŽIVOT V KUSECH 2019 CAST: Mezi herce patří Colin Hanks, Betsy Brandt, Thomas Sadoski, Zoe Lister-Jones, Dan Bakkedahl, Angelique Cabral, Niall Cunningham, Holly Barrett, Giselle Eisenberg, James Brolin, Dianne Wiest, Hunter King a Ana Sophia Heger.


Populární Problémy

Tým LeBron a Team Giannis vybírají své týmy All Star ve čtvrtečním formátu. Zde je návod, jak jej sledovat online naživo, pokud nemáte kabel.

Aktualizace stavu Rafa Nadala na Facebooku po Rio Open.

Jak naplánovat výlet do více měst v Evropě. Rozhodnout se podniknout velký výlet do Evropy je velmi vzrušující - existuje tolik míst, která je třeba navštívit, a tolik kultury, jídla, historie a umění k prozkoumání! Je to pochopitelné, pokud se cítíte trochu sklíčeni ...

Nebude překvapením, pokud budou fanoušci svědky Velké 3 - Federer, Nadal a Djokovič letos hrají za stejnou stranu.

„Little Women: Atlanta“ je zpět na 6. sezónu. Zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.

Jak zkrátit popruhy batohu. Batohy mají dva popruhy, které poskytují batůžkářům volnost při úpravě jejich stylu nebo úrovně pohodlí. V průběhu času mohou opotřebované popruhy proklouznout mechanismem a zvládnout odhodit váhu z jednoho ramene ...