Jak sledovat dokument Lost Lincoln online zdarma

Dokument Lost Lincoln na Discovery Channel

Discovery Channel Dokument Lost Lincoln na Discovery Channel

Poslední dokument Discovery je o rumorské fotografii prezidenta Lincolna pořízené, když ležel na smrtelné posteli. The Lost Lincoln premiéra neděle 4. října ve 21 hodin ET/PT na Discovery Channel.

google badminton

Pokud nemáte kabel, podívejte se na jeho živý přenos The Lost Lincoln streamování online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos Discovery a 60 dalších televizních kanálů na televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Philo, můžeš se dívat The Lost Lincoln žít v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Discovery a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat The Lost Lincoln živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos z Discovery a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , který můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

bílé dodávkové tenisky

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžeš se dívat The Lost Lincoln živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos Discovery a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat The Lost Lincoln žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

pravidla bodování tenisu

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos Discovery a dalších 40 a více televizních kanálů. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zahrnout zdarma Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat The Lost Lincoln živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

espn tenisový stream

Náhled „The Lost Lincoln“

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Tato #neděle #4. října na #DiscoverChannel #LostLincoln má premiéru. #found #photograph #president #abraham #lincoln #SignatureTracks with the #soundtrack 🎼 #musiclibrary #professional #musicproduction #quality #audio

Příspěvek sdílený uživatelem Podpisové stopy (@signaturetracks) 2. října 2020 ve 13:14 PDT

Popis kanálu Discovery pro tento nový dokument zní:

Mnoho lidí je považováno za největšího vůdce naší země a za jednoho z nejoblíbenějších prezidentů v historii. Existuje pouze 130 známých obrazů Abrahama Lincolna. Přiznaný konec otroctví a vyvedení národa z jednoho z našich nejtemnějších období, Lincolnův život a dědictví byly v osudnou noc ve Fordově divadle v roce 1865 zkráceny. Dnes 16. prezidenta zůstaly jen omezené položky a výběr známých a ověřených fotografií . Je však možné, že existuje jiný obrázek? Ten, který byl tajně odebrán prezidentovi poté, co byl zastřelen, a zůstal skrytý více než 150 let?

Od nereálných nápadů Marka Wahlberga a režie režiséra Jasona Cohena nominovaného na Oscara, The Lost Lincoln zaznamenává vyšetřování profesionálního ověřovatele Dr. Whitny Brauna, aby odhalil mimořádné průkopnické důkazy odhalující, zda by nově objevená, tajná fotografie mohla být 131. a posledním obrazem prezidenta Lincolna, pořízeného po jeho nechvalně známém atentátu. Její cesta za poznáním pravdy zavede diváka z Lincolnova rodiště v Illinois do sálů Národního archivu na scénu jeho posledních živých chvil ve Fordově divadle a Petersenově domě.

pásmo na tenisový loket

14. duben 1865 je připomínán jako jedna z největších tragédií v americké historii. Zatímco mnoho z událostí toho večera je dokumentováno v historických knihách a životopisech po celá desetiletí, hodiny strávené v Petersenově domě, kde prezident Lincoln nakonec podlehl svým zraněním, zůstávají zahaleny tajemstvím. Poté, co se Dr. Braun, profesor bioetiky na univerzitě v Loma Linda, který během svého působení ověřil nespočet historických předmětů, po zjištění, že existuje údajná fotografie prezidenta Lincolna, pořízená v těchto posledních hodinách, pustí do dokazování pravosti obrazu pomocí inovativní kriminalistiky a software pro rozpoznávání obličeje, stejně jako památky od renomovaných historiků a Lincolnových životopisů a vědců.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Může to být 131. obraz Abrahama Lincolna? Jedna pořízená po smrtelném výstřelu? Zjistěte tuto neděli 10/4 v 18:00 PT / 9:00 ET na @discovery #lostlincoln

Příspěvek sdílený uživatelem Nereálné nápady (@unrealistic_ideas) 2. října 2020 v 16:16 PDT

The Lost Lincoln je součástí nové série Discovery Channel Neobjevený , která zkoumá některé z našich největších záhad a potenciálně přepisuje historické knihy.

Díky přístupu k nejmodernějším technologiím a sestavení podrobné časové osy událostí s odbornými poznatky, The Lost Lincoln přináší na světlo kus důkazů s potenciálem odhalit tragickou, ale pozoruhodnou hodinu v americké historii. Se zjištěními od Dr. Benneta Omalu, světově proslulého forenzního patologa, kterého skvěle hrál Will Smith v Otřes mozku , Dr. Francis Palmer III, celosvětově uznávaný odborník na hodnocení obličeje, a historik střelných zbraní, Dr. James Braun, mimo jiné dokument odlupuje vrstvy této více než 150 let staré záhady.

The Lost Lincoln dokumentární premiéry neděle 4. října ve 21 hodin ET/PT na Discovery Channel.


Populární Problémy

Jak ledovat dort. Ať už je to čokoládový, citronový nebo mrkvový dort, tato oblíbená cukrovinka prostě není kompletní, dokud není zmrzlá. Hotový dort bude chutnat bez ohledu na to, jak ho ledujete, ale pokud chcete, aby vypadal hezky, existují ...

Nikdo nechce čelit faktu, že jeho rodiče a další členové rodiny stárnou. Je to děsivé a stresující a může se zdát jako skličující úkol naplánovat si nebo převzít jejich péči. Můžete se však ujistit, že vaši starší milovaní ...

Dominic Thiem hovořil o tom, že fanoušci mají povolení na Vienna Open, což už možná dlouho neplatí. Thiem také hovořil o tom, jak vítězství velkých titulů pomáhá hráčům překonat těžké chvíle na turné.

Jak změřit šířku rukávu. Šířka rukávu košile je jeho nejširším bodem, který je obvykle těsně pod podpaží. Naštěstí můžete snadno najít šířku rukávu, pokud chcete získat lépe padnoucí oblečení. Pokud máte tričko, které ...

Odborníci tvrdí, že osteoartróza (OA) je nejběžnější formou artritidy a nejčastěji postihuje ruce, kolena, boky a páteř. Https://www.mayoclinic.org/disease-conditions/osteoarthritis/symptoms-causes/ syc-20351925 OA vyvíjí ...

Gojowczyk může mít proti Federerovi šanci, pokud na zápas přivede svoji hru A a švýcarský maestro bude mírně spokojený.