Jak sledovat Manchester United vs Liverpool FA Cup v USAGetty Záložník Manchesteru United Bruno Fernandes.

Manchester United bude v neděli hostit Liverpool na Old Trafford ve čtvrtém kole FA Cupu.

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Ve Spojených státech nebude zápas (poledne ET) nikde v televizi, ale kdokoli v USA můžete sledovat Manchester United vs Liverpool živě na ESPN+ právě zde:

Získejte ESPN+

tenisová ortéza

ESPN+ má živé přenosy z každého zápasu FA Cupu ve dnech 20. – 21 , stejně jako Carabao Cup, EFL, Bundesliga, Serie A, DFL Supercup, Bundesliga 2, MLS a další živé sporty. Zahrnuje také každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 5,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat Manchester United vs Liverpool živě v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači přes ESPN.com .


Náhled Manchester United vs Liverpool

Rudí ďáblové vstupují do remízy FA Cupu v dobré formě. Za posledních 12 zápasů prohráli jen jednou a 6. ledna podlehli Manchesteru City v semifinále EFL Cupu.

Když naposledy odešli, United překonali brzký deficit na nejlepší Fulham 2-1 v akci Premier League díky dálkovému úderu z levé nohy Paula Pogby v 65. minutě. Vítězství 20. ledna je posunulo zpět na přední místo ligové tabulky se 40 body, dva před City a Leicester, ačkoli City mají zápas v ruce.

Opravdu to zvládl, řekl manažer United Ole Gunnar Solskjaer o Pogbovi po zápase. oficiální webové stránky klubu . Je fit, může hrát ve středu pole, může hrát na šířku - to je klíč pro Paula, aby byl fit a opravdu běžecký, a v tuto chvíli je. Brzy žlutý a stále skvěle bránil; stále stál na svém a ve druhé polovině došlo k jednomu řešení, o které jsem se obával, [mohl dostat toho chlapce. Ale hrál velmi dobře.

Tři dny před tím, než se Fulhamovi dařilo na cestě, United hráli doma v ligové hře Liverpool s bezbrankovou remízou.

Snažili jsme se je vytlačit vysoko, což nebylo snadné a oni hráli dobře, řekl Solskjaer v pátek o remíze s Liverpoolem. klubové stránky . Zahráli si z našeho tisku. Nechodili jsme tam hluboko klesnout a pokusit se absorbovat tlak. Měli tam pět záložníků a brankáře, který je velmi schopný. Abych byl spravedlivý, když se na to podíváte, myslím si, že to byla dobrá hra od obou týmů.

United našli čtvrté kolo FA Cupu, když po páté minutě shodně od Scotta McTominaye lemovali Watford 1: 0.

Vítězství Reds ve třetím kole bylo přesvědčivější-do Aston Villy bušili 4-1 díky částečně díky ortéze Sadio Mané. Je to jediné vítězství týmu od 19. prosince.

Od té doby bránící šampioni EPL třikrát remizovali a dvakrát prohráli v ligové hře, což je smyk, který je viděl klesnout z prvního na čtvrté místo v tabulce.

Nejnověji prohráli 1: 0 s Burnley v pátek na Anfieldu.

Když jste dosáhli úspěchu, kterého jsme dosáhli, existují dva směry: jedním je, že pokračujete přesně na stejné úrovni, což je obtížné vzhledem k výzvám, které kolem sebe máme. A ten druhý to bude o něco méně, řekl v sobotu manažer Liverpoolu Jürgen Klopp oficiální webové stránky klubu . V tuto chvíli to vypadá, že je to mnohem méně, a to je samozřejmě to, co musíme změnit.


Populární Problémy

Samu Querreyovi byla uložena pokuta ve výši 20 000 $ s podmíněným odkladem a byla mu uložena šestiměsíční podmínka za porušení protokolů COVID-19 na St. Petersburg Open 2020.

Jak odebrat palmu. Odstranění palmy je něco, co můžete udělat, pokud jste si vědomi rizik. Palmy jsou velmi těžké a mohou poškodit blízké stavby, zvažte proto pronájem firmy na odstraňování stromů. Pokud chcete odstranit ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos super boje mezi Claressou Shields a Christinou Hammer.

Barcelona a Neapol se ve středu setkají v Miami na přátelském zápase. Zde je návod, jak sledovat zápas ve Spojených státech.

Jak chránit zápěstí v józe. Při cvičení jógy existují pózy, které mohou na vaše zápěstí hodně tlačit. Například ruční stojany a rovnovážné pozice, jako je prkno a pes směřující dolů, vyžadují, abyste vložili hodně ...

Jak Xeriscape. Xeriscaping je forma zahradničení, která se zaměřuje na rostliny a zahradnické postupy, které lze udržovat při nízké hladině vody. Tento termín vytvořil Denver Water Department v roce 1978 z řeckého slova pro 'suché' ...