Jak se dívat na MTV Cribs 2021 Reboot online zdarma

Getty Jezdec BMX a televizní moderátor T.J. Lavin dorazí na post-party pro UFC 130Realitní dokumenty Cribs byly oživeny pro novou sezónu, která má premiéru ve středu 11. srpna ve 21:30. ET/PT na MTV.

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat nové epizody Cribs streamovaných online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos MTV a Více než 60 dalších televizních kanálů v televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Philo, Cribs můžete sledovat živě v aplikaci Philo , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními telefony Android), na jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos MTV a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

nejlepší značka raket na stolní tenis

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, Cribs můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos MTV a dalších 65 televizních kanálů na Vidgu . Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat první měsíc za pouhých 10 $:

Vidgo zkušební verze zdarma

jak postavit katapult na tenisový míček

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Cribs můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. MTV je součástí každého, ale s 14denní zkušební verzí si můžete vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli požadovaný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Cribs můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos MTV a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Cribs můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

27 tenisová raketa

Sling TV

Živý přenos MTV a dalších 40 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím doplňku Comedy Extra od Sling TV, který lze přidat do Sling Blue nebo Sling Orange. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba dlouhodobého streamování s MTV a svůj první měsíc můžete získat za pouhých 16 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Cribs můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 50 hodinami cloudového DVR.


Náhled „Postýlky“ 2021Hrát si

MTV’s Cribs se epicky vrací ve středu 11. srpna ve 21:30 ET/PT Popkulturní fenomén, který způsobil revoluci v žánru domácích turné celebrit, pozve diváky k nahlédnutí do každodenního - i nečekaného - životního stylu a rituálů jejich oblíbených osobností. #MTV #MTVVault #MTVClassic Paramount+ je tady! Streamujte všechny své oblíbené pořady nyní na Paramount+. Vyzkoušejte to ZDARMA na bit.ly/3qyOeOf Vault MTV je cílem… 2021-08-09T14: 44: 43Z

Po více než deseti letech mimo vysílání (s výjimkou krátkého vpádu do Snapchatu v letech 2017–2018) je MTV’s Cribs zpět se zcela novou sezónou. V nové sezóně jsou hvězdy jako Martha Stewart, Big Sean, TJ Lavin, Ashlee Simpson a Evan Ross, JoJo Siwa, Christian Siriano, Johnny Weir, Jordyn Woods, Kathy Griffin, Marsai Martin, Nicole Snooki Polizzi, Nick Young, Nico Tortorella, Podle tiskové zprávy MTV Tinashe, Ryan Lochte, Tia Mowry, Scott Disick, Rick Ross a další.

Pokračuje to: Popkulturní fenomén, který způsobil revoluci v žánru domácích turné celebrit, pozve diváky k nahlédnutí do každodenního-a neočekávaného-životního stylu a rituálů jejich oblíbených osobností a rodin, protože nás přivítají ve svých domovech, aby získali jedinečnou příležitost. exkluzivní prohlídka svého druhu. Každá intimní 30minutová epizoda přenese diváky za bezpečnostní brány, aby si odpočinuli pro osobní a osobní pohled, a zanechali tak ještě legendárnější okamžiky jako nikdy předtím.

„Cribs“ nejen představil žánr celebrit, ale vytvořil plán, jak se zapojujeme do sociálních médií, uvedla Nina L. Diaz, prezidentka obsahu a hlavní kreativní ředitelka MTV Entertainment Group. Jsme nadšeni, že můžeme zahájit novou éru této ikonické franšízy pro diváky po celém světě.

Premiérová epizoda zavede diváky do domu TJ Lavina, který právě začal hostit 37. sezónu The Challenge 90 minut před debutem The Cribs. Popis epizody říká, že Lavin předvede svou předělanou bakalářskou podložku, která se v Las Vegas stala šťastným domovem.

V premiéře se představí i Big Sean, který předvádí své sídlo Zen’d out Los Angeles.

Postýlky dříve vysílaly na MTV od roku 2000 do roku 2011 a za tu dobu odvysílaly přes 100 epizod. Mezi celebrity, které se na show objevily, patřili Snoop Dogg, Busta Rhymes, Missy Elliott, Destiny’s Child, Mariah Carey, Patti LaBelle, Carmelo Anthony a mnoho dalších.

Původní série měla několik skandálů, kdy byla celebrita přistižena při předvádění domu, který ve skutečnosti nevlastnili, jako Robbie Williams, který si pronajal dům Jane Seymourové, nebo Kim Kardashian, který předváděl místo svého domova matku. Vybrané minulé sezóny přehlídky najdete nyní na MTV.com a Paramount Plus.

Postýlky se vysílají ve středu ve 21:30. ET/PT na MTV.


Populární Problémy

Zdokonalování stojky je předpokladem pro naučení se dalších úžasných gymnastických triků. Stoj na ruce není jen zábava, je to skvělá forma cvičení - navíc to vypadá opravdu působivě. Když to vezmete jeden den po druhém a budete pracovat na ...

Jak stínovat veterináře. Pokud vás zajímá veterinární medicína, stínování veterináře je úžasná příležitost dozvědět se o tom, jaká je tato práce ve skutečnosti. Kromě toho, že získáte znalosti z první ruky o tom, jak poskytnout lékařské ...

Therabandové nebo odporové pásy jsou latexové pásy nebo tuby, které se používají pro fyzickou terapii a lehká silová cvičení. Běžně je používají také sportovci, ale také lidé, kteří hledají silový trénink s malým dopadem ...

Pátek je dnem, kdy si Roger Federer a Andy Murray zahrají už po čtyřiadvacáté. Je zřejmé, že v sázce je pro oba hráče hodně, protože se jedná o senzační semifinále Wimbledonu.