Jak sledovat hru Nationals vs Dodgers Game 1 online bez kabelu

Přímý přenos hry Nationals vs Dodgers Game 1

GettyPo napínavém vítězství divoké karty mají Washington Nationals vysoký úkol převzít NL West Champion Los Angeles Dodgers, kteří jsou hladoví po dalším záběru na World Series.Hra 1 začíná ve čtvrtek ve 20:37. ET a budou vysílány na národní úrovni na TBS. Pokud ale nemáte kabel nebo nemáte tento kanál, můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových kanálů , služby předplatného streamování živého televizního vysílání:FuboTV

TBS je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Nationals vs Dodgers na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.badminton hry zdarma

Pokud nemůžete sledovat živě, přichází FuboTV s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru až tři dny po jejím závěr, i když to nezaznamenáte.

Hulu s živou televizíKromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje TBS.pár tenisek

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry Nationals vs Dodgers na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychle vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

TBS je součástí balíčku Sling Orange nebo Sling Blue.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat hru Nationals vs Dodgers na počítači na webu Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


Náhled hry Nationals vs Dodgers 1

Nationals byli jen pár outů od toho, aby viděli, jak jejich sezóna končí proti Brewers in the Wild Card, když tři běhy osmé směny vše změnily. Se dvěma outy, Juan Soto doručil základny nabitý singl proti Milwaukee blíže Josh Hader, hit, který by nakonec poslal Nats do dalšího kola.

používání tenisových míčků v pračce

Všichni jsme nadšení z toho, co se stalo včera, řekl ve středu manažer Nationals Dave Martinez, ale chápou, co je čeká.

Začali jsme hrozně, jak všichni víme, a slíbili jsme si, že to nevzdáme. Řekl jsem klukům: „Slibuji ti, zůstaň s tím, nepřestávej, tohle se otočí.“ A stalo se. A dnes jsme tady.

Národní vstoupili do hry na sérii devíti vítězných zápasů a přerušili sérii zbytečností v zápasech, kde všichni brali. Dříve byli v těchto typech soutěží 0-3.

Byli jsme tu mnohokrát. Nikdy to neprorazilo, řekl Ryan Zimmerman. Nakonec chytil přestávku.

jak rychle ošetřit tenisový loket doma

Dodgers vyhráli v této sezóně rekordních 106 zápasů a získali titul NL West o 21 zápasů nad Arizona Diamondbacks. Po týdnech hraní her, na kterých nezáleželo, je načase, aby se LA postaral o podnikání v post -sezóně. Dodgers padli ve Světové sérii v posledních dvou sezónách, loni do Bostonu a v roce 2017 do Astrosu.

Naším jediným cílem je vyhrát mistrovství, řekl manažer Dave Roberts. Jsme vybaveni k dosažení tohoto cíle.

Walker Buehler získá míč pro hru 1 pro Dodgers, což z něj činí druhý rok v řadě, že Clayton Kershaw neotevře post -sezónu pro LA, ale Buehler zlehčuje význam začátku.

Tady nevím, jestli na jednom, dvou nebo třech opravdu záleží, řekl Buehler. Objednávka je o něco méně významná, než si lidé přejí.

Pro státní příslušníky to bude kývnutí Patrick Corbin. Nationals věří, že mají tři esa, ale Max Scherzer i Stephen Strasburg se postavili proti Brewers.

Když se podíváte na Corbin, Strasburg, neměli jsme proti těm dvěma klukům tolik úspěchů, řekl Roberts. Úspěch nebo omezený úspěch, kterého jsme dosáhli proti Scherzerovi, je stále velmi omezený.

Dodgers jsou velmi oblíbenými na -163 a celkem je stanoveno na skromných 7,5 běhů.


Populární Problémy

V závislosti na typu míče, který hodíte, a vzdálenosti, kterou míč urazí, může mít mechanika vašeho hodu velký vliv na výsledek. Nejlepších výsledků lze dosáhnout správnou formou a konzistentní technikou. Ne...

Statický šok je výsledkem přerozdělení elektrických nábojů mezi různé materiály. Přestože jsou statické šoky relativně neškodné, mohou být nepříjemné a dokonce bolestivé. Naštěstí existuje celá řada metod, které můžete použít ke snížení ...

Zde je návod, jak sledovat hry Seahawks online bez kabelu v roce 2019.

Silikonové vložky do košíčků jsou moderní alternativou k papírovým vložkám, které se tradičně používají k pečení košíčků. Všestranné a opakovaně použitelné silikonové vložky do košíčků se snadno používají, čistí a skladují. Upravte silikonové vložky košíčků před ...

Federer překonal svůj vlastní rekord 17 grandslamů a dnes vyhrál #18.