Jak sledovat 3bodovou soutěž NBA 2020 online bez kabelu

Getty Phoenix Suns stráží Devina BookeraNejlepší ostrostřelci NBA se sešli v Chicagu a v sobotu v United Center se utkají o titul nejlepšího tříbodového střelce ligy.

Začátek akce je naplánován na 20:30. ET (po Skills Challenge, která začíná ve 20:00 ET) a bude vysílána na TNT. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos 3bodové soutěže NBA 2020 na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících živých televizních přenosů bez kabelu služby:pravidla zadní stěny raketbalu
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

TNT je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos 3bodové soutěže NBA 2020 ve svém počítači na webu FuboTV nebo ve svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenávat.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují TNT. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarmaJakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete nyní sledovat živý přenos 3bodové soutěže NBA 2020 na počítači na webu AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazonu Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - přichází s cloudovým DVR.

Sling TV

Oba balíčky Sling TV Sling Orange (32 kanálů) a Sling Blue (47 kanálů) jsou dodávány s TNT. Oba stojí první měsíc 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling zdaleka nejlevnější streamovací službu s TNT, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

jak hrát tenis pro figuríny

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete tříbodovou soutěž NBA 2020 sledovat na počítači prostřednictvím webu Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

Hulu s živou televizí

TNT je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos 3bodové soutěže NBA 2020 na počítači na webu Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazonu Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled tříbodové soutěže 2020 NBA

V sobotu večer proběhne v Chicagu spousta střeleckých úderů na 3-bodovou soutěž, kde se představí nejostřejší střelci v NBA.

Zde je pole:

  • Davis Bertans, Washington
  • Devin Booker, Phoenix
  • Devonte ‘Graham, Charlotte
  • Joe Harris, Brooklyn
  • Buddy Hield, Sacramento
  • Zach LaVine, Chicago
  • Duncan Robinson, Miami
  • Trae Young, Atlanta

Robinson a Young jsou oblíbenými na výhře +400. Za nimi následuje Bertans na +425 a Harris - obhájce titulu - je +475. Akce má novou vrásku se zónou MTN DEW, která se nachází šest stop za tříbodovou čarou a obsahuje jeden speciální zelený míč. Stojí za tři body a může změnit příliv kola.

Ačkoli Young není žádným překvapením, vidět Robinsona jako oblíbeného pravděpodobně zaskočí. Robinson - který byl v roce 2018 odveden z Michiganu - v této sezoně střílí 43,8 procenta zpoza oblouku a hraje téměř 30 minut s Heatem.

Příležitost je její obrovskou součástí. Také jsem se hodně zlepšil a vyrostl, řekl Robinson pro Sports Illustrated. Mé největší vylepšení, něco, co jsem v G League opravdu musel hodně trénovat, je létání, létání mimo obrazovky a předávání, v těchto prostředích agresivní. A jen rozvíjet tu mentalitu, aby měla vždy výstřely. Součástí toho je důvěra a také porozumění tomu, jaká je vaše role.

Několik účastníků se v pátek večer mohlo zahřát ve hře Rising Stars. Tým USA porazil tým světa 151-131.

V první polovině jsem měl potíže se střelbou, ale pak jsem se k tomu dostal ve druhé polovině, řekl Devonte ‘Graham, který se snaží stát prvním hráčem Hornets, který tuto událost vyhraje. Trochu mě to povzbudilo a dodalo mi to jistotu, že jsem se dostal do soutěže o tři body.

Booker bude další jméno, které bude v sestavě sledovat. Nahradil Damiena Lillarda jak v tříbodové soutěži, tak ve hře hvězd, ale před tím to byl pozoruhodný úskok. Booker má v průměru 26,4 bodu na zápas a střílí 35,8 z hloubky.

sleduj doma o prázdninách

Vždy to byl můj cíl [být All-Star], ale jen to potvrzuje, že NBA je jiná než hra, do které jsem se zamiloval na začátku, [se] všemi nejlepšími hráči v All 'Hvězdná hra, když jsem to sledoval, řekl Booker minulý měsíc.' A teď je to liga plná zábavy, dramat a politiků.


Populární Problémy

Nové verze Hulu: co přijde na Hulu v dubnu? Mnoho filmů, originálních sérií a kritikou uznávaných filmů a speciálů bude k dispozici příští měsíc.

Lapač je možná nejdůležitější defenzivní hráč baseballového týmu. Lapač střeží nejen domácí metu, ale lapač spolupracuje s nadhazovačem a dalšími hráči na koordinaci obrany týmu. Nakonec však existují ...

Ve svém 16. semifinále na finále ATP musí Federer překonat překážku Tsitsipase, aby udržel svoji honbu za 7. titulem naživu! .

Pemza vzniká, když horká láva ochlazuje tak rychle, že proces zachycuje plynové bubliny v tvrdnoucím materiálu, což má za následek porézní a abrazivní kámen, který je ideální pro odstranění suché pokožky. Https://geology.com/rocks/pumice.shtml ...

Dědeček Novaka Djokoviče Zdenko Zagar hovořil o dietě a zdraví světové jedničky, ale domnívá se, že je příliš hubený. Zdenko Zagar také prozradil, že je silným kritikem Novaka Djokoviče.