Jak sledovat kriket Nový Zéland vs Anglie v USAGetty

badmittonský dvůr

Novozélandský kriketový tým bude hostit tým Anglie v Hagley Oval v Christchurch v pátek odpoledne místního času v prvním z pěti zápasů T20.

Ve Spojených státech začne zápas ve čtvrtek ve 21 hodin. ET. V televizi to nebude nikde v USA, ale můžete zápas sledovat živě přímo zde na ESPN+ “, služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí celého turné po Novém Zélandu v Anglii, plus desítky dalších živých sportů, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah za 4,99 $ měsíčně.

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Nový Zéland vs Anglie na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu Jedno nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Nový Zéland vs Anglie 1. náhled T20

V červenci Anglie porazila Black Caps na londýnském Lord’s Cricket Ground za svůj první titul v mistrovství světa v kriketu.

S ohledem na mistrovství světa ve fotbale 2020 bude Anglie nosit mladistvou soupisku pro pět zápasů T20, zatímco zkušení hráči Jason Roy, Joe Root, Jos Buttler, Ben Stokes a Moeen Ali odpočívají.

jak tenisové bodování vzniklo

Myslím, že to vypadá jako začátek cesty k mistrovství světa T20, řekl třicetiletý otvírák Jonny Bairstow podle ESPNcricinfo . Přijde to husté a rychlé. Vidět kluky, kteří hráli okresní kriket, udělali krok k mezinárodnímu kriketu, bude fascinující. Spolu s kluky, kteří nejsou na tomto turné, ale vrátí se do týmu, bude soutěžit o místa.

Cyklus mistrovství světa nad 50 let začal před čtyřmi lety. Doufejme, že máme to štěstí, že způsob, jakým jsme hráli našeho 50letého kriketu, nás dobře přivede do našeho kriketu T20.

Je to fascinující období hrát kriket pro Anglii. Existuje několik velmi, velmi talentovaných kluků, kteří nyní hráli hodně kriketu za Anglii, kteří jsou všichni pohromadě a mají zkušenosti s procházením vzestupů, pádů a všeho mezi tím.

Novozélandský kapitán Kane Williamson vynechá sérii se zraněním kyčle. Rychle a středně nadhazovač Black Caps Trent Boult odsedí první tři zápasy T20, aby si na konci listopadu odpočinul na pár testovacích zápasů mezi stranami.

Jsou nebezpeční bez ohledu na to, řekl Bairstow, podle ESPNcricinfo. Očekáváme velmi těžkou výzvu, a to pokaždé, když hrajete proti Novému Zélandu, protože mají kvalitu až do konce. Jsou to skvělá parta kluků, ale to, co se stalo v Lord’s, bude pro ty lidi přirozeně docela těžké a v jejich břiše bude hořet a hlad po tom, aby vše napravili.

Williamson zhoršil opakující se zranění kyčle a reprezentoval severní okresy v úvodním kole sezóny 2019-20 Plunket Shield minulý týden. Není jasné, zda bude vhodný pro zkoušky na příští měsíc.

o kolik bodů musíte v badmintonu vyhrát

Nějakou dobu jsme zranění sledovali a je to stejný problém, který jej vyloučil z březnového závěrečného testu proti Bangladéši, řekl hlavní trenér Nového Zélandu Gary Stead. Opatrovník . Načasování pro Kane na začátku vzrušujícího léta Kiwi je zklamáním, ale cítíme, že je to správné rozhodnutí s rušnou sezónou.


Populární Problémy

Jak přestat stříhat (pro dívky). Pokud jste se řezali, musíte vyhledat pomoc. Řezání je vážným problémem duševního zdraví a může být způsobeno problémy, jako je úzkost a deprese. Je dobře, že chceš přestat stříhat, ale ...

Kosmické lodě v Minecraftu je těžké vyrobit. Někteří lidé zakopnou o tvar a velikost. Ostatní nevědí, co do toho dát. Zde jsou věci, které potřebujete vědět o vytvoření jednoho v Minecraftu! Na kus si napište, co chcete v řemesle ...

Indická tenisová královna Sania Mirza se tento týden vrátí do akce na turnaji WTA Tour na Western and Southern Open v Cincinnati. Bývalá světová č.

Twin block braces jsou odnímatelné ortodontické aparáty, které pomáhají opravit zarovnání čelistí. Stejně jako všechny ortodontické aparáty mohou být zpočátku nepohodlné a zvyknout si na ně. Vyhýbáním se tvrdým jídlům, cvičením mluvení s ...

Jak uvařit vejce. Pytlačení vajec je zdravý způsob přípravy vajec, protože k vaření nepotřebujete máslo ani olej. Pošírovaná vejce lze jíst tak, jak jsou, na saláty nebo na chlebu nebo z nich udělat vejce Benedikt. Dokonalé sázené vejce bude mít ...