Jak sledovat NFL Combine 2019 online bez kabeluGetty Dwayne Haskins #7 z Ohio State Buckeyes vypadá, že projde během druhé poloviny hry Rose Bowl.

nejlepší rakety na tenisový loket

Scouting Combine 2019 NFL je za námi. V posledních dnech vedly různé poziční skupiny rozhovory a lékařské prohlídky na stadionu Lucase Oil Stadium v ​​Indianapolis. Nyní jde o výkony na hřišti.

Většina pokrytí tréninků na hřišti bude v síti NFL (pátek v 9:00 ET, sobota v 10:00 ET, neděle v 9:00 ET, pondělí v 9:00 ET), zatímco ABC bude mít pokrytí také v sobotu ( 13:00 ET). Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat přímý přenos Combine na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících kabelových bezplatných služeb streamování živého televizního vysílání:

FuboTV

NFL Network je jedním z celkem 95 živých televizních kanálů zahrnutých v hlavním balíčku FuboTV, který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos Combine v síti NFL na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat každý den pokrytí až tři dny poté, co se odvysílá, i když jej nezaznamenáte.

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů : Všechny čtyři zahrnují ABC (živé na většině trhů), zatímco horní tři balíčky zahrnují síť NFL.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi jakéhokoli balíčku kanálů (vyberte Spustit streamování v pravém horním rohu) a poté můžete sledovat živý přenos Combine na vašem počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV , Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně ABC. Síť NFL však není na Hulu k dispozici.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry Combine na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled NFL Combine 2019

Quarterbacks se budou snažit odlišit, například Oklahoma Kyler Murray a Ohio State Dwayne Haskins. Kolega Buckeye Nick Bosa se vrací po zranění jádra, které ho drželo po většinu minulé sezóny.

Celkově je to samozřejmě největší fáze před návrhem, která se v očích fanoušků a skautů vyšplhá po žebříčku. Pro analytiky, jako je Gil Brandt z NFL.com, má praktický graf, který poskytuje cílové měřitelné hodnoty pro každou pozici.

Když budete tento týden sledovat tréninky kombinací NFL, mějte tento graf po ruce. Toto jsou mé cílové výsledky testů pro každou pozici a událost. pic.twitter.com/w3yzY8PcGF

- Gil Brandt (@Gil_Brandt) 25. února 2019

Události na poli jsou následující:

Sobota: Tréninky QB, WR, TE

V sobotu budou titulkům dominovat čtvrťáci. Zdá se, že 5 vyvolávačů signálu je potenciálními tipy v prvním kole, včetně Murraye a Haskinsa.

Jednalo se o finalisty Heismanu, přičemž ten druhý se stal druhým v řadě dříve, který si domů odvezl vyznamenání po Bakerovi Mayfieldovi (loňský nejlepší výběr pro Cleveland Browns). Haskins nashromáždil křiklavé statistiky, hodil na 4 833 yardů a 50 přistání, včetně úsilí 20 za 31 na 396 yardů a 6 skóre proti konkurenčnímu Michiganu.Hrát si

Dwayne Haskins (Ohio State QB #7) vs. Michigan 2018 2019-01-05T06: 24: 19 000Z

Sledujte také Missrewiho Drew Lock, Dukeho Daniela Jonese a Willa Griera ze Západní Virginie.

Všechno výše uvedené bude vhodnou kombinací velkých cílů a malých slotových přijímačů. Steve Smith Sr., bývalý přijímač NFL a analytik NFL.com, poukazuje na 10 přijímačů, které stojí za to sledovat tento víkend.

Stanfordští JJ Arcerga-Whiteside a Miles Boykins z Notre Dame oba přesahují 6 stop 3 a v červené zóně představují schopnosti jump-ball. Na menším konci je Deebo Samuel z Jižní Karolíny rychlík, který je v otevřeném poli nebezpečný, jak ukázal ve své kariéře Gamecocka se 4 zpětnými dotyky.

jaký typ tenisové rakety si mám koupit

Ole Miss vyklusala D.K. Metcalf také. 6-noha-4, 240-pounder určitě zaujme svými měřitelnými.

@dkmetcalf14 je sakra hráč. Dokáže všechno!
Navíc vypadá jako šíleně vytvořený hráč: pic.twitter.com/V9s9wYanjq

- Corey Ashburn (@CoreyAshburnPFN) 22. února 2019

Dva těsné konce Iowy se snaží proklouznout do prvních kol . Noah Fant a T.J. Hockenson kombinoval 88 recepcí na 1279 yardů a 13 skóre.

Neděle: DL, LB tréninky

Bosa bude pravděpodobně následovat svého bratra Joeyho, defenzivní konec pro Los Angeles Chargers, a bude zařazen do top-3. Arizona Cardinals a San Francisco 49ers jsou držitelem dvou nejlepších tipů a budou se dívat na to, jak se zotavil ze zranění končícího sezonu.

Jeho hlavní soutěž na obranné frontě bude pocházet z Alabamského Quinnena Williamse. Řešení Crimson Tide přeskočí bench press kvůli zranění prstu, podle Iana Rappaporta . Svou sílu dokázal celý minulý rok, často porážet dvojité týmy .

U linebackeru musí několik linebackerů předvést úplné uzdravení ze zranění v pozdní sezóně. Michiganský Devin Bush, který opustil hru Ohio State a vynechal Peach Bowl, je elitní obránce od postranní čáry k postranní čáře.

10 pravidel stolního tenisu

Devin Bush je balet. pic.twitter.com/wqmJNbhxdQ

- Jordan Reid (@JReidNFL) 8. ledna 2019

Cameron Smith z Southern Cal vynechal v roce 2018 několik her kvůli problémům s ochromením. Navzdory tomu zaregistroval 354 kladkostrojů jako čtyřletý startér pro trojské koně.

Pondělí: Tréninky DB

Chris Trapasso z CBS Sports ohodnotil dva rohové rohy SEC na vrcholu svého žebříčku sil seznam obranných zadáků vstupujících tento víkend.

Na Greedy Williams LSU: Williams je vše, co od rohového obránce č. 1 chcete. Je dlouhý, tekutý v bocích, má bleskurychlé nohy a ví, co dělat, když míč dorazí. Trochu větší váhy by mu neublížilo.

Na Georgia's Deandre Baker: Baker mi připomíná Tre’Davious White. Ne někdo, kdo vás ohromí svou fyzickou postavou, záškuby nebo délkou. Ale jeho obrovské zkušenosti (a produktivita) v SEC vedly k tomu, že byl zrcadlícím kouzelníkem. Zůstává přilepený k přijímačům a má úžasné povědomí.

Tento víkend je hlavní událostí předcházející draftu NFL, který začíná ve čtvrtek 25. dubna v Nashvillu.


Populární Problémy

Serena Williamsová by si mohla zopakovat sezonu 2002-03 znovu, pokud by nedávná forma měla co dělat.

„Silicon Valley“ se vrací na 6. sezónu v neděli. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online bez kabelu.

Jak pěstovat černé vojáky. Mušky černého vojáka (Hermetia illucens) jsou jedinečné chyby, které mohou být velkou pomocí na každé farmě. Milují rozpadající se věci, takže kompost nevyhazujte, pokud vidíte uhlazené, vosí mušky nebo tlusté, bílé housenky ...

O vlasech, zbytcích mýdla, tucích, jídle a oleji je známo, že ucpávají sifony a odtokové potrubí. K odstranění ucpání budete muset vyčistit sifon. Pro mírné ucpání použijte píst nebo roztok jedlé sody k čištění sifonu a ...

Jak naplánovat volejbalový turnaj. Plánování volejbalového turnaje je velká zodpovědnost, ale s trochou pečlivého plánování to můžete úspěšně zvládnout! Začněte výběrem data a rezervací místa pro turnaj. Po...

LSU vezme svůj neporažený rekord do Starkville, aby v sobotu čelil státu Mississippi. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.