Jak sledovat hry NFL na Den díkůvzdání online bez kabeluGetty Fanoušci Detroit Lions se oblékají na Den díkůvzdání.Je tu Den díkůvzdání a také každoroční prázdninový fotbal. Trio her NFL je v plném proudu a fanoušci si je mohou užít téměř celý den.Medvědi naberou na Lvy v 12:30 hod. ET na Foxu , pak kovbojové hostují účty na 16:30 ET na CBS , a nakonec se Sokoli setkají u Svatých v 20:20 ET na NBC . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos všech tří her na počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho
z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Fox, CBS a NBC (všechny žijí na vybraných trzích) jsou tři z nich Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarmavýroba tenisových míčků

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živé přenosy her na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat jakoukoli hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když to nezaznamenáte.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů, ale všechny zahrnují Fox, CBS a NBC (všechny žijí na vybraných trzích).Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verziJakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos všech her na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

bellator 214 jak se dívat

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Fox, CBS a NBC (všechny žijí na vybraných trzích) jsou součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos her na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled na Den díkůvzdání NFL

Jako každý rok, fanoušci NFL budou mít ve čtvrtek bohatou porci fotbalu.

Den začíná tím, že Bears (5-6) odstartují Lions na matiné ve hře, ve které se představí jeden bojující rozehrávač v Mitchi Trubisky a druhý debut v NFL v Davidu Bloughovi.

live vs armáda vs michigan

Lvi (3-7-1) ve středu oznámili, že Blough kývne na QB, přičemž zraněni jsou Matthew Stafford i záložní Jeff Driskel.

Dostali jsme ho do určitých situací. Když jsme venku, během tréninku máme obvykle různá období týmu, řekl trenér Lions Matt Patricia. Rádi během týdne využijeme tyto různé druhy šancí, abychom zamíchali některými chuchvalci, a kdo je venku a kdo ne. Děláme to opravdu na všech pozicích a určitě je Blough jedním z těch kluků, se kterými je důležité, abychom to také dělali.

Odpoledne se věci trochu rozjasní, ve hře s důsledky play-off pro oba týmy se kovbojové (6–5) a Bills (8–3) střetnou. Dallas je v souboji o NFC East, zatímco Buffalo musí udržet svou hvězdnou značku hry, aby se udrželo na špici v závodě o divokou kartu a na dostřel od Patriots s jednou ztrátou na AFC East. Je to poprvé, co jsou směnky uvedeny na Den díkůvzdání za posledních 25 let.

Řekl bych, že je to pro nás příležitost udělat krok, další krok v této sezóně jako fotbalového týmu, řekl novinářům trenér Bills Sean McDermott. Je tedy důležité ... odpočinout si a upřednostnit, co a jak chceme tento týden dělat, a také být vděční za Den díkůvzdání a vše, čeho jsme také požehnáni.

Uzavření dne fotbalu je divizní střet mezi rivaly NFC South Atlanta a New Orleans. S výhrou mohli Svatí zablokovat třetí divizní titul v řadě.

Nebude to však snadné. Saints (9-2) utrpěli 10. listopadu jednu z více překvapivých ztrát v sezóně, když byli vyhozeni 3-8 Falcons 26-9.

Minule jsme nehráli dobrý fotbal, řekl linecký útočník Saints Demario Davis. Běh jsme nezastavili dobře. Třetího dolu jsme se nedostali z pole. Nevytvářeli jsme obraty, nebyli jsme v červené zóně dobří. Určitě se musíme pořád zlepšovat.


Populární Problémy

Jak používat akupresuru při bolestech zad. Existuje mnoho příčin bolestí zad, ale většina z nich má mechanický charakter a je způsobena náhlým traumatem (v práci nebo ze sportu) nebo opakovaným namáháním, na rozdíl od méně častých, ale vážnějších příčin, jako jsou ...

Státní nepřátelé UT Martin a ETSU se v sobotu setkávají na tvrdém dřevě. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak vypadat goticky, aniž by se vaši rodiče naštvali. V průběhu let si gotický styl vytvořil u rodičů špatnou pověst. Výsledkem je, že mnoho rodičů reaguje velmi negativně, když si to jejich děti osvojí. Naštěstí existují způsoby, jak ...

Jak udělat kurz na horském kole. Horská cyklistika je zábavný a obohacující sport, ale vyžaduje slušnou jízdu. Najít kurz, který je náročný i vzrušující, může být obtížné, protože nejlepší kurzy obvykle bývají ...

Rus Michail Kukushkin se ve druhém kole US Open 2020 ujímá vycházející chilské hvězdy Cristiana Garina. Kukushkin se v posledních třech edicích dvakrát dostal na US Open 3r, ale Garin je favoritem.